MUDr. Ondřej Šeda dermatologická ordinace
Františka Křížka 22, Praha 7, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Skvělý přístup k lidem. Jsem rád, že jsem takového doktora našel.

Je jedním z nejlepších specialistů.

Když mu řeknete co kde máte za problém, koukne se na to z jednoho metru a za 2 sekundy bez žádnýho vyšetření řekne ať s tim nic neděláte a jestli fakt chcete, tak vás pošle k někomu jinýmu..

Zprvu se zdál pan Šeda příjemný a naslouchavý,ale záhy jsem zjistila,že zřejmě jen předepisuje kortikoidy a řekl mi,že mám asi vši,přitom u jiného dr mi zjistili seborrhoickou dermatitidu...takže přístup celkově neochota a nezájem....

zdravím, doktora Šedu znám už několik let a je opravdu výborný lékař, nejen odborností, ale i přístupem k pacientům a to se týká i jeho sestřičky, vždy jsou příjemní a prima
Alena Bernardová

Je to velice příjemný chlapík a profík. Vždy mi dokázal pomoci a poradit. Vřele doporučuji.

Já jsem byla s doktorem Šedou vždy spokojená. Velmi příjemný, ochotný, vždycky mi pomohl. Sestřička jedna z nejmilejších, co jsem kdy zažila. Nejlepší dermatologie. Díky němu se i přišlo na to, že jsem měla začínající melanom ze znaménka. Takže opravdu doporučuju, skvělý doktor :-)

Vždy vše vyléčí

Rozporuplné pocity, chodila jsem k němu s ekzémem rok, na který mi předepisoval stále nové mastičky, nezabrala ani jedna..Teprve po roce když jsem si vynutila doporučení na alergologii se ukázalo,že přičinou ekzému bylo několik alergií. Kdyby mně tam poslal hned, ušetřila bych rok času a hlavně několik set Kč za kortikoidy, a to mi hned na začátku předepsal ten nejsilnější. Dnes už vím,že ani na alergologii člověku nepomohou, protože alergie se mastičkama ani kapkami typu Zyrtec apod. léčit nedají !!! Vše pouze zmírňuje jejich příznaky. Dnes jsem už půl roku bez ekzému a alergie, pomohla mi k tomu přírodní medicína dr. Jonášedetoxikace organismu, všem doporučuji !!!!!

Pan doktor Šeda je nejlepší dermatolog, jakého jsem zažila. Vždy najde kominaci mastiček a vodiček, které pomohou, má moc příjemné chování, je jemný a respektující. Doporučila jsem ho už několika lidem a všichni nadšeni. Pomohl mi i s věcmi, které se vlekly dlouho a nikdo jiný je nevyléčil. K jinému už bych nešla :)