Praktický lékař pro děti a dorost
Stamicova 21/1968, Praha

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsem s dětmi docházela od r. 1992 a ještě i s dcerou, které je teď 18 let, k ní stále chodíme. Paní doktorka je jedním slovem skvělá! Milá, ochotná vždy pomoct, kolikrát přišla i k nám domů, když dětem bylo nejhůře, vždy příjemně naladěná. Děti ji milovali! Myslím, že tak lidský přístup má málokdo.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsem chodila jako dítě. Měla jsem strach z lékařů, ale k paní doktorce jsem vždy šla naprosto bez obav. Nyní k ní chodíme s oběma syny. Paní doktorka má k dětem stále stejně báječný přístup. Co mě ale velmi překvapilo je fakt, že si pamatuje i mě k z mého dětství a choroby mých dětí dává do kontextu právě s mým dětstvím (trpěla jsem na laringytidy a syn také - a paní doktorka si to stále pamatuje). Přijde mi to vzhledem k množství pacientů naprosto neuvěřitelné.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Starší paní doktorka ale velmi pečlivá. Vše krásně vysvětlí a odpoví na každý dotaz. S dětmi to umí a naše dcera se na ní vždy usmívá.

snad nejlepsi doktorka, co jsem za svuj zivotpoznal. je to odbornice, prijemne jedna a nikdy sem nemel problem s leky, ktere mi predepsala.

Vždy se snaží najít příčinu potíží dětských pacientů a pošle proto na další vyšetření a dokud nemá výsledky, neordinuje zbytečně léky. Chodili jsme k ní s dcerou, dnes i s vnukem(který bydlí na druhém konci Prahy, ale stojí nám to za to).

Hana Motyčková

Chodím k paní doktorce se synem již téměř 3 roky, je velmi milá, empatická a vždy ochotně poradí a pomůže. Nikdy jsem ji ještě neviděla ve špatné náladě. Vždy mám pocit, jako kdybych šla na návštěvu k vlastní babičce. Tato paní doktorka se povoláním rozhodně neminula a mohu ji jen a jen doporučit.

Není co dodat:).

Pečlivá doktorka, velmi příjemné dámy (pochvala i pro sestřičku), velký zájem o pacienty.Obě mé dcery je mají v oblibě a vždy moc pomohly. Děkuji !!!!!!!

Paní doktorku vidím jako velmi milou, zkušenou lékařku. Přestože k ní chodíme teprve rok, jsem velice spokojena s úrovní její ordinace, zájmu o malé pacienty, vždy nám dobře poradila a odborně přesto srozumitelně odpověděla na veškeré dotazy. Sestřička se také vždy snaží vyjít vstříc a poradit z bohaté praxe. Doufám že k ni budeme moct chodit až do 18 let věku malého :-)Mohu jen doporučit.

Chodila jsem k paní doktorce Ruferové jako dítě a mohu potvrdit, že je opravdu skvělá, byla ochotná vždy pomoci, výjimečný člověk.