Praktický lékař gynekolog
Fr. Formana 251/13, Ostrava

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Bohužel musím pana doktora nedoporučit! Víc než dva roky se snažíme s přítelem o miminko, když jsem po roce marného snažení navštívila pana doktora, tak mi řekl, že to určitě není ještě rok. Místo vyšetření a zjištění příčiny mi řekl, ať zajdu za výživovým poradcem a zhubnu a pak otěhotním, zklamaná jsem odcházela z ordinace, že mě prostě odbyl a nepomůže mi k vysněnému miminku. Následně jsem kontaktovala kliniku reprodukční medicíny, kde udělali potřebná vyšetření mě i mého partnera. Zjištění bylo takové, že mám vrozenou vývojovou vadu dělohy, kterou mám do tvaru “T” a může to hrát velkou roli při snažení o miminko a ještě k tomu jsem měla děložní polyp, který taky může bránit otěhotnění. Takže za mě pana doktora vůbec NEDOPORUČUJI!!!!

Umístění: Praktický lékař gynekolog

Za mě je pan Doktor i Sestřička úžasní. Se vším pomůžou poradi . Sem pár měsíců po porodu celé těhotenství sem díky pana doktora prošla bez obtíží a sestřičku jsem obdivovala že si hned zapamatovala moje jméno neměnila bych

Umístění: Praktický lékař gynekolog Porucha cyklu neplodnost , cysty

Proti minulé doktorky aspon tady ten to pan doktor resi me poruchy cyklu a neplodnosti snaží se co to jde k miminku nemuzu nic vytknout a jen doufat ze to semnou pan doktor nevzdá

Umístění: Praktický lékař gynekolog

Velmi vynikající lékař!
Mam ho už 12 let a velika spokojenost. Vyšetří jak má,a ještě zavtipkuje ????
Můžu jen doporučit.
Ma leta praxe a ví co dělá ve sve profesi.????

Umístění: Praktický lékař gynekolog Těhotenství

K p. Kubisovi chodím od 15let, uz 7 let chodím k.němu na kontrolu a taky ted k němu chodím častěji.jelikoz jsem tehotna, vyšetření miminka a všeho je vždy u něho v pořádku, dělá co má, sestra? Strašně příjemná, vyjde Vám vstříc, vše Vám vypíše atd, takze nechapu negativni komentáře, 100lidí, 100chutí, pokud nekde dr udělal chybu, tak se to může stát, přece jsme jen lidi, ne, roboti, nikdo neni neomylný, za mě 100% spokokenost a vzdy mi vyšel vstříc, když jsem potrebovala něco, takže za mě mohu doporučit :)..

Můj názor je jen pozitivní.Je to velmi příjemný a ochotný lékař s velikou praxi.Chodim tam již 16 let a nemohou si stěžovat.

Zdravím,někdo už tady jednou napsal sto lidí sto chutí ale ne vždy tomu tak je.Já jsem nastávající maminka a bohužel chci říct,že pana doktora(který si tak necháva říkat) a paní sestřicku NEDOPORUČUJI!!!Byla jsem na pravidelné poradně jako vždy a sestřička mi hned oznámila,že s touhle váhou co mám teď to už neshodím a další perlička byla taková,že kdybych se jí nepřipomněla o vyšetření na těhotenskou cukrovku tak jí ani nepodstoupím.Poté na mně pan doktor začal hulákat ohledně žádosti kterou mi má vystavit ohledně MD pro mého zaměstnavatele a ve finále jsem se ho zeptala na ultrazvukové vyšetření tak mně prostě jednoduše odbyl.Řekla jsem svému partnerovi,že po porodu bych chtěla změnit doktora,chopil se toho a zajistil mi nového pana doktora s velkým D.Byla jsem u něj včera,jmenuje se Marek Rozbroj a je úplně úžasný a milý,se vším poradí atd.Ten nám včera oznámil,že termín není nikoliv v srpnu jak mi stanovil pan.Kubis ale v polovině července!!!Když jsem se pana doktora Rozbroje optala zda je normální mít silné křeče v nohou oznámil mi,že mi chybí vitamíny,které mi následně předepsal,což se u pana Kubise říct nedá!ten jen mávne rukou a řekne,že je to úplně normální a běžná věc.Takže milé dámy,dívky či maminky ať už nastávající a nebo plánující rozhodně Vám NEDOPORUČUJI doktora Oldřicha Kubise který ani nemá právo nosit titul Doktor a ani jeho povedená sestřička která tam věčně není!!

NEDOPORUČUJI! Hlavně ne těhotným ženám! Zanedbával vyšetření, nebyl schopný se mnou komunikovat ohledně porodu a mé stížnosti na bolesti v podbříšku vůbec neřešil, podle něj to je v těhotenství normální, v 8.měsíci jsem od něj naštěstí odešla k jinému doktorovi a ten se zhrozil když viděl můj těhotenský průkaz, ve kterém chyběla polovina vyšetření a bolestí v břiše mě zbavil jednoduše - po odebrání krve zjistil, že mám nedostatek železa, nasadil prášky a bolesti byly pryč!
A co mě nejvíce fascinovalo na panu dr.Kubisovi bylo, jakým způsobem kontroloval srdíčko od mojeho mimča(na kardiu zjistili nějaké "škytání",které se srovnalo,ale mělo se to neustále hlídat) - poslal mě k sestře a ta mi přiložila jakýsi "zvon" k břichu, chvilku poslouchala a vyhodnotila, že je vše v pořádku!!! Až u nového dr.Šlosarčíka jsem zjistila, jak vypadá přístroj na kontrolu srdíčka od miminek! Navíc měl úplně odlišný přístup, mluvil se mnou, přítel mohl být u vyšetření, nebo i mamka, na ultrazvuku nám ukazoval hlavičku od mimča i zbytek tělíčka, prostě super.

Dobrý den. Bohužel musím nedoporučit!Od doby co mi bylo zavedeno tělísko jsem trpěla stálými problémy(pan doktor mi tělísko doporučil!)Od různých vytoků až po cystu a nyní to skončilo zánětem.Nikdy předtím jsem problémy neměla a to vůbec žádné!Když jsem tam chodila těměř každy měsíc, že asi není vše úplně v pohodě, vždy nad tím mávl rukou!Poté, co mě odmítal poslat na kompeltní vyšetření jsem vše vzala do svých rukou.Nechali jsme si s přítelem udělat kompletní urologické vyšetření, vše vyšlo negativně.Poté jsem si nechala udělat kompletní vyšetření krve, taktéž i jaterní testy na které mě taky sám od sebe neposlal!Nakonec jsem od něj přešla k jinému lékaři, který byl udiven jeho přístupem a konečně začal léčit zánět, který mám už údajně dlouho.Také mi chce tělísko okamžitě vyndat, s čím soouhlasím.Málem jsem šla do kolen, když mi řekl, že tělísko které mám už dva roky je laciné a špatné!Naštěstí ho jdu v tomto týdnu konečně vyndat!Za mě píšu,pokud se prokáže, že doktor něco zanedbal, podávám stížnost na ČLK!Jsem zklamaná jeho přístupem i laxností!Ale naštěstí mám ted lékaře, který mi chce pomoct!Chápu i to,že jsou ženy, které jsou s ním spokojené,je to každého volba!Doufám, že vše dopadne dobře a nikdy už nebudu muset psát žádné negace!Pavla Neisserova

Doktor je úplně v pohodě. Je pravda, že chyba se může stát, jsme jen lidi a nikdo není neomylný. Ale pokud někdo píše, že 3x přišel o miminko, tak asi chyba nebude v doktorovi, ale v samotné matce. Někdy může být špičkový lékař a matka neporodí, bohužel.
Já tohoto lékaře doporučuji.