Olbrachtova 19/1308, Ostrava
Kempný s.r.o., gynekologie

Je mi líto, že pan doktor brzy odejde do důchodu, těch 10 let co k němu chodím mi pomohl vyřešit několik zdravotních problémů a dokonce i takových, které se netýkaly přímo gynekologie. Jsem ráda, že jsem pod jeho dohledem i donosila dítě a tímto mu děkuji. Jeho sestřičky jsou velice milé, vysvětlí, poradí, usmívají se... Je pravda, že soukromí tam příliš nemáte (při vyšetření samozřejmě ano:)), ale nikdy mi to nevadilo, protože všechny ženy tam přichází s podobnými problémy a atmosféra v čekárně je tak nějak zvláštně solidární. Navíc vždycky můžete říct, že byste něco radši probrala až s panem doktorem, sestřičky se nikdy na intimní detaily v čekárně nevyptávají, a info o tlaku nebo váze mi tak tajné nepřipadá. Doufám, že syn pana doktora povede svou ordinaci v podobném duchu.

Maximální spokojenost, laskavý a milý přístup, vždy profesionální. Nikdy jsem si na nic nemohla stěžovat. V těhotenství mi velmi pomohl. Neměnila bych.

momentálně u něj sem přihlášená ale už hledám nové doktora:) přijde mi absolutne nenormalni když prijde pacientka za doktorem a řekla co jí trápí jaké má potíže apod.. a doktor jí odflákl tím že je v pořádku !!!
menstruaci mám 3-4x do roka a to sotva na dva dny DĚKUJI PANE DOKTORE!! MĚL BY JSTE SI DÁT DELŠÍ DOVOLENOU

Chodím k němu už od 6 let a jsem ráda, že mě vzal. Jedine, co je nepříjemné je absolutní nediskrétnost. To, co říkají sestry mně, slyší i jiné pacientky. Navíc je v jiných ordinacích běžné, že si žena, třeba když je těhotná, může vzít na prohlídku svého muže, tady to kvůli spojené čekárně a sesterně nejde.

ja teda nevim,zatim jsem nejaky moc vazny problem nemela,ale co mi vadi ,je ze vse na co se me sestra pta slysi i jine pacientky,melo by se to nejak upravit na diskretni

Pan doktor Kempný je výborný lékař i člověk. Chodím k němu přes 20 let a vždy mi pomohl i s dlouhotrvajícími problémy vzhledem ke snížené imunitě a hodně mi pomohl i při rizikovém těhotenství. Je to člověk na svém místě a velice jemný, lepšího gynekologa neznám. Doufám, že bude ještě dlouho ordinovat. Čekání na vyšetření je sice hodně dlouhé a v čekárně je prakticky nulové soukromí, ale kvalitní gynekologická péče a lidský přístup za to čekání stojí.

Byla jsem v této ordinaci po delší době, a zřejmě se tam něco změnilo. Skoro vůbec jsem nečekala, sestřička zvedala všechny telefony. S panem doktorem jsem maximálně spokojena jako vždy.

Pan doktor i obě sestřičky mi pomohli donosit oba dva chlapečky. Radili, pomáhali, přemýšleli. Byl to dlouhodobý proces od prvních týdnů těhotenství. Samozřejmě, že čekání je delší, ale to je také dané tím, že když má žena jakékoliv pochybnosti nebo potřebu, tak v této ordinaci vždy bez obav najde potřebnou pomoc a ochotu. Sestřičky jsou velmi milé a opravdu laskavé s lidským přístupem. Také jsem se nejdřív styděla sdělovat osobní věci, ale to se přeci týká každé ženy a myslím, že prostory čekárny a ordinace jiné uspořádání nedovoluje. Vyšetření mě nikdy nebolelo a doktor si i sám všímá různých gynekologických věcí, které mohou vypadat jako banalita. Řeší too, nechává dělat testy a vypadá poté i upřímně spokojeně, že je vše v pořádku. Já jsem moc spokojená a doufám, že to s náma babama tento kolektiv ještě dlouho vydrží.

S panem doktorem jsem maximálně spokojená. Na rizikovém těhotenství jsem měla tu nejlepší péči. Sestřičky jsou úžasné. Nemohu jinak než jen chválit. Nikdy bych neměnila!

Je to ten nejlepsi lekar,moc dobry a kdo od nej odchazi je velmi spokojeny a to,ze musi pockat vubec nevadi,takovych lekaru je uz opravdu dnes opravdu velmi malo!! Sestry jsou hodne a mile,ale bohuzel na takoveho Pana lekare si musi kazdy pockat a vyplati se to!!