Dermato-alergologická ordinace Immunoflow
Rychnovská 651, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Věnuji se dermatologii přes 25 let, mám nejvyšší dosažené vzdělání v oboru. Pracuji především jako ambulantní dermatolog, jednak dermatologii vyučuji ...

Léčené nemoci

• Atopický ekzém a další ekzémy
  • Psoriáza
  • Mateřská znaménka a kožní nádory
Zobrazit všechny léčené nemoci

S paní doktorkou sem byla velmi spokojená.
Na můj vkus strašně rychle mluví:))) ale poradila a to sem přesně potřebovala.

Nějakou dobu jsem hledala kvalifikovaného dermatologa s dobrými referencemi a byla jsem ráda, že jsem našla paní doktorku Benákovou. Ale při objednávání jsem byla dost zklamaná. Paní doktorka si účtuje 200Kč za každé vyšetření v cizím jazyce. Rozumím tomu, když si připlácím u lékaře za nadstandard, ale využívání cizího jazyka, kterým paní doktorka mluví, pro mne není nadstandardem – je to diskriminace. Něco podobného, jsem zažila v Africe, ale že to zažiju i ve střední Evropě, to je pro mne šokující zjištění (tolik lidí bojovalo za rovnost). Já pracuju jako učitelka v německé školce a mým rodným jazykem je němčina, ale máme ve školce rodiče, kteří mluví jen anglicky – tedy měla bych je taky požádat o další poplatek za používání jiného jazyka? Podivuji se, jestli se lékaři stávají lékaři, aby pomáhali lidem, nebo aby s nich vytlačili každou korunu. Rozhodla jsem se najít jiného doktora, protože nechci podporovat tenhle postoj.

Paní doktorka je nejlepší lékař, kterého jsem kdy potkal. Vždy s dobrou náladou, vše vysvětlí, poradí, léčbu provádí důsledně do posledního detailu. Prostě odborník na správném místě.

Jsem velmi spokojená s paní doktorkou. K pacientům přistupuje velmi individuálně a profesionálně. Vyšetření velmi pečlivé a ptá se na veškeré detaily vašeho zdravotního stavu s přesahem mimo oblast kožních nemocí. Nikdy vám nezapomene podat ruku na pozdrav.

Určitě vřele všem doporučuji, paní doktorka je profík na svém místě.

Paní doktorka je velmi humánní, mluví sice velmi rychle zato účelně a profesionálně. Objednací lhůty krátké. Péče efektivní, doporučuji.

Paní doktorku si velice chválím pomohla mi s bojem proti neprijemnému atopickému ekzému a pomáha dodnes, její přístup k pacientovi je osobitý, je moc milá a příjemná a je opravdu videt ze ji pacient zajima a ze chce pomoct a ze ji jeji obor velice baví. Jsem s ni převelice spokojená je to moc dobrá doktorka.

Můj nejlepší spolubojovník v mém boji s lupénkou. A že jsem jich za 30 let pár potkal.

Výborná lékařka, jediná, která byla schopna po více než dvou letech zkoušení jiných dermatologů mi vyléčit obtěžující ekzém za uchem.Přehlásila jsem k ní také obě dcery, protože je také velmi ochotná a do ordinace se dostanete na čas, který jste si objednali.

Paní doktorka je velmi milá a odbornice,dobrý přístup,mohu jen doporučit!