Naděžda Šiškeová, psycholog Brno

PhDr. Naděžda Šiškeová

Uložit

Psycholog Více

17 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
F
Ověřeny pacient

Milá,prijemná komunikativní ale moc nepomůže. Možná vše chce více času. Hledá problém kde není. Čekal jsem víc


Velmi milá doktorka, obětavá,snaživá, vnímavá, je pravda, že občas něco smskuje během sezení, ale vždy se omluví, jinak naslouchá a hledá řešení problémů. Mám k ní důvěru, pacienty bere vždy na čas :)


Ověřeny pacient

Paní doktorka hledala problémy, tam kde nejsou a vsugerovávala mi, že tam ptoblém je. Během návštěvy si smskovala, někdy jsem měla pocit, že mě vůbec nevnímá. Sice je velice milá, ale za tu dobu, co jsem k ní chodila, nemůžu říct, že by mi nějak pomohla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktorku znám teprve krátce, ale jsem moc rád, že mi byla doporučena. Detailně a empaticky se mnou rozebírá mou osobní situaci a snaží se nalézt co nejlepší řešení pro mé problémy. Také bych chtěl pochválit prostředí ordinace paní doktorky, není to tam vůbec jako v nemocnici, místnost působí velmi příjemné a navozuje atmosféru důvěry.


Ověřeny pacient

Tuhle paní doktorku mohu s čistým svědomím vřele doporučit. Pomohla mi a tím v podstatě celé mojí rodině stabilizovat naši situaci po náročném rozvodu. Snažila se, aby hlavně děti vyšly z toho "pekla" co nejlépe.
Je velmi vnímavá a naprosto jí důvěřuji!


Ověřeny pacient

K této paní doktorce mohu pouze říct, že je to skutečný profesionál! Pomohla mé mamince z velkých problémů!!! Kdybych mě nebo kohokoliv, na kom mi záleží, potkala situace, která by vyvolala nutnost návštěvy psychologa, rozhodně bych se obrátila na ní! Mohu pouze vřele doporučit a paní doktorce poděkovat!


Ověřeny pacient

Paní doktorka během mého sezení si četla sms zprávy a při loučení se mne zeptala jestli si do příští návštěvy nic neudělám.K tomu snad není co říct,jen snad jediné,v ten moment mne deprese přešla a celou cestu domů jsem se smála jaký přístup může mít psycholog k pacientovi s těžkou depresí.Byla mi doporučena MUDr.Zahradníkem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktorky si velice vážím, moc mi pomáhá, je velice obětavá.


pani doktorku znam už z Dětské nemocnice, pomohla mému synovi ve škole a ted i mě, když mám problémy v manželství. Je laskavá a radí rozumně, vyslechne člověka a poradí dobře. děkuju


Velmi dobrá psycholožka. Dovede naslouchat, ale pak řekne svůj názor a nastíní cesty, jak z problémů ven. Nevnucuje avé řešení, ukazuje cesty. Má mou důvěru!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti