PhDr.

Naděžda Šiškeová

Psycholog

Kontaktní informace

• F

Milá,prijemná komunikativní ale moc nepomůže. Možná vše chce více času. Hledá problém kde není. Čekal jsem víc

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• F

• Velmi milá doktorka, obětavá,snaživá, vnímavá, je pravda, že občas něco smskuje během sezení, ale vždy se omluví, jinak naslouchá a hledá řešení problémů. Mám k ní důvěru, pacienty bere vždy na čas :)

• Paní doktorka hledala problémy, tam kde nejsou a vsugerovávala mi, že tam ptoblém je. Během návštěvy si smskovala, někdy jsem měla pocit, že mě vůbec nevnímá. Sice je velice milá, ale za tu dobu, co jsem k ní chodila, nemůžu říct, že by mi nějak pomohla.

• Paní doktorku znám teprve krátce, ale jsem moc rád, že mi byla doporučena. Detailně a empaticky se mnou rozebírá mou osobní situaci a snaží se nalézt co nejlepší řešení pro mé problémy. Také bych chtěl pochválit prostředí ordinace paní doktorky, není to tam vůbec jako v nemocnici, místnost působí velmi příjemné a navozuje atmosféru důvěry.

• Tuhle paní doktorku mohu s čistým svědomím vřele doporučit. Pomohla mi a tím v podstatě celé mojí rodině stabilizovat naši situaci po náročném rozvodu. Snažila se, aby hlavně děti vyšly z toho "pekla" co nejlépe.
      Je velmi vnímavá a naprosto jí důvěřuji!

• K této paní doktorce mohu pouze říct, že je to skutečný profesionál! Pomohla mé mamince z velkých problémů!!! Kdybych mě nebo kohokoliv, na kom mi záleží, potkala situace, která by vyvolala nutnost návštěvy psychologa, rozhodně bych se obrátila na ní! Mohu pouze vřele doporučit a paní doktorce poděkovat!

• Paní doktorka během mého sezení si četla sms zprávy a při loučení se mne zeptala jestli si do příští návštěvy nic neudělám.K tomu snad není co říct,jen snad jediné,v ten moment mne deprese přešla a celou cestu domů jsem se smála jaký přístup může mít psycholog k pacientovi s těžkou depresí.Byla mi doporučena MUDr.Zahradníkem.

• Paní doktorky si velice vážím, moc mi pomáhá, je velice obětavá.

• pani doktorku znam už z Dětské nemocnice, pomohla mému synovi ve škole a ted i mě, když mám problémy v manželství. Je laskavá a radí rozumně, vyslechne člověka a poradí dobře. děkuju

• Velmi dobrá psycholožka. Dovede naslouchat, ale pak řekne svůj názor a nastíní cesty, jak z problémů ven. Nevnucuje avé řešení, ukazuje cesty. Má mou důvěru!