Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

2 000 Kč

800 Kč

Umístění: Mgr. Monika Růžičková psychoterapie

Paní Růžičková vám dokáže zpříjemnit den už jen svým optimistickým přístupem k životu a dobrou náladou :) Dokáže pokládat otázky, které nutí k zamyšlení a posouvají vás v životě dál. Velmi mi pomohla, proto mohu jen doporučit.

X

Paní doktorka je vstřícná, spolehlivá, konzultace jsou náročné. Není lehké si přiznat svoje chyby ...
Za necelý rok jsem se zbavila vleklých psychosomatických potíží. Za to jí patří můj dík!

Hana

Paní psycholožka je milá a příjemná, ale to je tak asi vše. Hned je se vším hotová, ať máte jakýkoli problém, během minuty ho vyřeší. Na všechno má odpověď. Za 14 dní vám sdělí , že jste naprosto v pořádku a není potřeba dalšího docházení.

Jedná se o psycholožku, kterou mohu na milión procent doporučit. Je příjemná, empatická, objektivní a je na ní vidět, že dělá vše proto, aby lidem pomohla. Vždy jsem po návštěvě u ní klidnější. Je naprosto profesionální, terapie jsou anonymní, v krásném prostředí, v případě potřeby prodlouží hodinu, nemáte pocit (jako u mnohých), že ji se svými problémy otravujete. Nemusíte se bát jí cokoli říct.... Kéž by bylo více takovýchto psychologů...

Dobrý den, s paní psycholožkou jsem velmi spokojen.