Fyzioterapie (mapa)

Cvičení pro starší lidi

Fyzioterapeutická konzultace +7 Více

Fyzioterapeutické konzultace

Masáž

Komplexní péče o pohybový aparát pod dohledem fyzioterapeuta. Navrhneme Vám individuální terapeutický plán na základě vstupního vyšetření. Cvičení s r...

• onemocnění páteře

Tejpování

Vyšetření pohybového aparátu

1 názor

Umístění: Fyzioterapie Problemy se zady, rukou a zavrati

Individualnim a systematickym pristupem mi pani fyzioterapeutka odstranila bolesti a muzu normalne fungovat. Pracuje s pacienty komplexne a “neopravuje” jen lokalni problemy, ale celek.
Doporucuji!

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Mravenceni ruky
    Dobry den, v praci jsem si namohl zada mezi lopatkami. Pozdeji se to uklidnilo a nyni me boli sije, hlavu nemohu zaklonit poradne dozadu, bolest me vystreluje do praveho ramene a ruky a mravenci me konce prstu prave ruky. Zaroven me boli mezi pravy prsem a pravym ramenem. V noci nemohu spat. Tato bolest je uz 3 tyden. Prosim o pomoc jak postupovat a koho navstivit. Predem dekuji

Dobrý den, pravděpodobně se bude jednat o problém v oblasti krční, hrudní páteře. Je ale nutné odborné vyšetření a následné stanovení terapeutického postupu. Vyberte si proto fyzioterapeuta či rehabilitačního lékaře, který Vám rád poradí, jak obtíže odstranit či jak dále postupovat.

Mgr. Monika Brožová

• Dobrý den je mi 15 let a už víc než 1 rok mám problém s kolenem bolí nad kolenem například při jízdě na kole nebo když vstávám z dřepu nikoliv když klečím tak bolest necítím.Byl jsem s tím už 3 krát u pana doktora který mi dělal 3 krát rtg a nic nenašel a tak mě poslal na ultrazvuk který byl taky čistý.Bál jsem se abych neměl chondropatie pately.
    Děkuji za radu a hezký den.

Dobrý večer, takhle podle popisu nedokáži usoudit jaký je Váš konkrétní problém. Pro zjištění je potřeba se Vás na vše důkladně zeptat a kolenní kloub vyšetřit. Teprve na základě tohoto se dá stanovit postup terapie a cviky na doma pro odstranění obtíží.
    Pro objednání volejte či kontaktujte přes facebookové stránky.
    S pozdravem Mgr. Monika Brožová

Mgr. Monika Brožová