Praktický lékař gynekolog
Novoveská 1264/9, Ostrava

K panu doktorovi jsem chodila jen 2 roky. Dokud jsem neměla žádný zdravotní problém, bylo vše v pořádku. Dokonce jsem ho doporučila kamarádce. Sestřičky byly sice nepříjemné, ale korektní. Vše se změnilo, když jsem neplánovaně otěhotněla. Na jakýkoliv dotaz odpovídal doslova s nechutí. Krátce před vypočteným datem početí jsem byla na rentgenu, kde mi z nepochopitelného důvodu nedali zástěru. Pan Skotnica po mě vystartoval, že - to mi nikdo nenapíše! Nechápala jsem co, vypadlo z něj - potrat. Šlo mi pouze o to, zda to nemohlo to malé poškodit. Po vysvětlení reagoval strohým NE. Vše vyvrcholilo snad 3 další návštěvu, ve chvíli kdy mi chtěl udělat ultrazvuk, a já jej požádala, zda by se na něj mohl podívat i přítel (čekal na mě v čekárně). Vysloveně proti mě agresivně vystartoval. Co si jako myslím, na kolik ultrazvuků mám ze zdravotního pojištění nárok. Podotýkám, že kdyby mi ho sám nechtěl udělat, ani by mě nenapadlo se zeptal. Poté co se vykřičel, tedy nechal přítele zavolat. Před ním už byl o poznání mírnější. Jen neustále vysvětloval, jak je špatně placený, že pojišťovny hradí jen 2 ultrazvuky za těhotenství atd. Pak příteli na obrazovce už velmi přívětivě vysvětlil, kde má embrio hlavičku, tělíčko, ocásek a další podrobnosti. Já na monitor neviděla. Se mnou se už vlastně až do odchodu nebavil. Připadala jsem si jako kus masa a odcházela jsem rozklepaná jak ratlík. Poslední návštěvu mě už ani nevyšetřil. Jednání nového lékaře tak bylo pro mne jak zjevení. Jen jsem od té doby už neměla při měření tak "zdravý" tlak 120/80, ale svůj skutečný 100/60. To mluví myslím samo za sebe. L

K doktoru Skotnicovi jsem chodila asi 5 let a skončila ve chvíli, kdy pohár přetekl. Tehdy jsem byla na rizikovém těhotenství, čekala jsem dvojčata. Jednou jsem přišla na kontrolu a on mi chladně oznámil, že jedno dítě je mrtvé. Že jsem s tím jste musela počítat, proto jsem na rizikovém tehotenství. Větu :"Ten flek, to je ten mrtvý plod. To se vstřebá." , slyším do dneška a to už je dceři 12 let.
Možná je dobrý odborník, ale trocha lidskosti by taky nebyla špatná.

Pan doktor nebude zřejmě odborník na svém místě, když na ultrazvuku nepoznal ( ani při opakovaných návštěvách!..), že mám myomy na děloze ( o velikosti 2 cm ), které mi způsobovaly opakované potíže - bolesti. Rozhodla jsem se proto pro změnu lékaře, následovalo ultrazvukové vyšetření, kdy byl potvrzen výše uvedený nález, následovala laparoskopická operace a od té doby mám klid. Chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní doktorce Piegzové a týmu lékařů i personálu Bohumínské nemocnice pod vedením p. primáře Holuba, který mě operoval.

Už 13 let jsem u něj spokojená.

už jsem tady jednou psala, ale musím znova. První dítě jsem potratila ve 22tt a znova jsme se pokoušeli o další, za velkou pomoc panu dr. děkuji... je to už půl roku co nám doma běhají zdravá dvojčátka. veškeré kontroly proběhli v pořádku, nikdy jsem nečekala, pan dr. vždy do práce dorazil, pokud měl naplánovanou dovolenou vždy byla patřičně dostatečně dopředu vyvěšená, a že si někdo bere skoro všechny pátky volno, no co je to jeho soukromá praxe, a že vybírá 30kč. kde se dneska nevybírá.. a kontrolu po šestinedělí jsem měla domluvenou a sestřičky mě čekali a šla jsem hned na řadu.. já k panu dr. ráda chodím, a za hodně jsem mu ještě dlužná.. tak já nemohu hlasovat jinak než.....super...

Pan doktor má své pro i proti, tak jsem několikrát chtěla odejít, ale nakonec jsem situaci přehodnotila. Mezi pro patří, poplatek za recept 30,- Kč,ale jinde hradíte zdcadla a vše ostatní,pan doktor je milý a vše vysvětlí, ale musíte se zeptat, vyšetření je bezbolestné, je ohleduplný ke svým pacientkám. Má velkou praxi ve svém oboru a proto je někdy i nad věcí, což ostatní pacientky, když mají nějaký problém, chtějí se s ním zaobírat více..ošetřoval za dob režimu celé OP Prostějov a narvanou čekárnu k prasknutní má i dnes, což mluví za vše. Mezi Proti patří, že se v ordinaci zastavil čas, co se týče techniky a přístojů. Nemá super nové ultrazvuky a 3D, jak jsem psala má náhled nad věcí a situace nehrotí, a jeho věčná dovolená a pátek nepřítomnost, prostě s tím se musí počítat, já tam den předem volám, pokud jdu na prohlídku tak pouze v brzkých ranních hodinách a nebo po obědě, to tam bývá méně pacientek. Jinak sestřičky milé a hodné, volejte si předem a bude to o.k.:-):-)

dobrý doktor

Dobrý den
Já jsem u pana doktora 3 roky a nemůžu si ztěžovat.

První prohlídka,pro mne nový lékař,jelikož jsem měla úplnou neurózu z gynekologů,kvůli nejmenované paní doktorky z Vítkovic.K němu budu chodit ráda a pravidelně,sestřička je taky moc hodná.Opravud jsem moc spokojená.Vlídného a příjemného pana doktora za 1/2 roku opět ráda navštívím.

Pana doktora nedoporučuji. Chodila jsem k němu 3 roky, pak přešla k jinému lékaři. Bohužel, moje dcera chodila k panu doktorovi 3 roky s tím, že má problémy, ale doktor tvrdil, že je v pořádku. Na mé naléhání přešla k jinému lékaři, který ji našel cystu na vaječníku. Dnes je již po operaci a doufám, že se i dočkám vytouženého vnoučka. Takže dámy, kdo můžete odejděte k jinému lékaři.