Gyncentrum Opava s.r.o.
Sušilova 1/1751, Opava

Lékařka dobrá, ale sestry protivné, zlé a neprofesionální, nevím, proč jim lékaři nevysvětlí, jak se mají chovat. Objednání na čas je úplně mimo i tak budete čekat hodinu.

K MUDr. Petrové chodím pravidelně - již poměrně dlouho a v zásadě jsem s ní neměla nikdy problém a jsem spokojená. Je milá, ale faktem je, že není příliš hovorná, tedy pokud se ji přímo nezeptáte, sama od sebe nejspíš s konverzací nezačne. Pokud mě, ale něco opravdu zajímalo, vždy mi bylo vše dobře vysvětleno a dobře poradila.
Zdravotní sestry nejsou špatné, ale pro úsměv jdou daleko a často jsou nepříjemné. Co mě ale fakt vytočí při každé návštěvě je čas, který v čekárně strávím, než na mě dojde řada, ačkoliv mám časovku - vůbec nechápu k čemu slouží, když se jimi vůbec neřídí (hodina sem, hodina tam).

Umístění: Gyncentrum Opava s.r.o. Jiný

Je mi 15 a u paní doktorky jsem byla na prohlídce. Byla jsem velice nespokojena s přístupem paní doktorky, nedoporučuji. Skoro žádná komunikace, snad jen pár slov. I přesto, že jsem předem řekla, že hormonální antikoncepci nechci, jelikož používám s přítelem kondom a během plodných dnů radši sex nemáme, mě odbyla s větou, že na plodné/neplodné dnt se vůbec nemám dívat a stále mi nabízela ať už hormonální či nehormonální antikoncepci. Navíc mě absolutně neinformovala co prohlídka bude obsahovat a byla jsem v šoku, když do mě něco začala strkat bez jakéhokoliv souhlasu či informování. Nakonec mi byla nalezena cysta na vaječníku a podrobněji mi o tom neřekla už vůbec nic. Doma jsem to akorát celé obrečela, takový přístup si opravdu nenechám líbit. Už se těším až budu mít jiného gynekologa/gynekoložku.

Umístění: Gyncentrum Opava s.r.o. Jiný

Paní doktorka je naše zlatíčko.Vstřícná,milá,poradí a vyslechne.Vše podrobně vysvětlí.Jsem maximálně spokojená i s přístupem a ochotou sestřiček,jsem u nich registrovaná už 21 let.

Umístění: Gyncentrum Opava s.r.o. preventivní kontrola

Paní doktorka je milá, vstřícná; stejně tak sestřičky. Oceňuji objednávání online a dodržování objednací doby (většinou :)). Doktorů se docela bojím, ale paní doktorka vždy všechno trpělivě vysvětlí, popíše a je otevřená i alternativnějším přístupům.

Musim se přidat ke kritickým nazorům po dnešní zkušenosti!!!! Kdy mi volali z ordinace a bylo mi řečeno,že když jsem byla v lednu tohoto roku na preventivní prohlídce,tak mi byl zjištěn nalez! Je to přímo hnus,aby pacientku o takovéto skutečnosti informovali až po půl roce!!!!!!! Bez váháni měním lekaře! A nikomu tuto doktorku nedoporučuji! Take se musím přidat k nazoru,je se k pacientkám chová chladně a neochotně!!!

Bohužel nemám dobrou zkušenost a tuto lékařku bych opravdu nedoporučovala. Její přístup je velmi strohý, dr. je arogantní, nepříjemná, bezcitná a chladná. Pokud je vše bez problémů, odbyde Vás prohlídkou a pořádně nic neřekne. Jakmile se nějaký problém objeví, nic neřeší... Člověk má strach se na cokoliv zeptat. Více raději nekomentuji. Jsem ráda, že už u ní nejsem.

V žádném případě nedoporučuji. Přístup hrozný, odměřená, neumí vysvětlit. Člověk má strach se na cokoliv zeptat. Pokud člověk nemá problém, tak je v pohodě. Když se pak nějaký problém objeví, tak nic neřeší... Další raději nekomentuji...

Paní mudr. mě po dlouhém přemlouvání přemluvila k zákroku ve fakultní nemocnici v ostravě. Bohužel mi byl poraněn močový měchýř a dávali mě nakonec dohromady v opavské nemocnici, kde byl neskonale lepší přístup, chování i profesionalita. Nenechte se dámy od ní přemlouvat do Ostravy. Je to velmi neprofesionální, vždyť sama pracovala v opavské nemocnici.

První jsem chodila k panu doktorovi Čechovi (GYNCENTRUM), přišlo mi na rozdíl od mého předchozího gynekologa, že se mnou málo komunikuje, na co se člověk nezeptal, to neřekl, nezajímalo ho nic.... proto jsem začla chodit k paní doktorce, tady se to samé opakovalo, na co jsem se nezeptata, nezajímá ji nic! Navíc sestra je děsně nepříjemná!
Stačila mi poslední návštěva u paní doktorky, kdy jsem jí sdělila, že asi budu těhotná, ona se jen blbě culila, a nazajímalo jí nic!!!! Nezeptala se ani na můj zdravotní stav, na léky co beru! Bylo jí jedno co bude s mým dítětem. Naštěstí zatím těhotná nejsem. Těhotenství si naplánuji až najdu lepšího gynekologa! Ale to bude v dnešní době bohužel problém :(((( Po odchodu od paní doktorky, od které jsem se nic nedozvěděla jsem si hledala informace na netu.....
A to jsem tam za návštěvu nechala 100,-Kč