Adresa

Sušilova 1/1751, Opava
Gyncentrum Opava s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
50 názorů

A
Umístění: Gyncentrum Opava s.r.o. Jiný

Paní doktorka je naše zlatíčko.Vstřícná,milá,poradí a vyslechne.Vše podrobně vysvětlí.Jsem maximálně spokojená i s přístupem a ochotou sestřiček,jsem u nich registrovaná už 21 let.


T
Ověřeny pacient
Umístění: Gyncentrum Opava s.r.o. preventivní kontrola

Paní doktorka je milá, vstřícná; stejně tak sestřičky. Oceňuji objednávání online a dodržování objednací doby (většinou :)). Doktorů se docela bojím, ale paní doktorka vždy všechno trpělivě vysvětlí, popíše a je otevřená i alternativnějším přístupům.


Z
Ověřeny pacient

Musim se přidat ke kritickým nazorům po dnešní zkušenosti!!!! Kdy mi volali z ordinace a bylo mi řečeno,že když jsem byla v lednu tohoto roku na preventivní prohlídce,tak mi byl zjištěn nalez! Je to přímo hnus,aby pacientku o takovéto skutečnosti informovali až po půl roce!!!!!!! Bez váháni měním lekaře! A nikomu tuto doktorku nedoporučuji! Take se musím přidat k nazoru,je se k pacientkám chová chladně a neochotně!!!


M
Ověřeny pacient

Bohužel nemám dobrou zkušenost a tuto lékařku bych opravdu nedoporučovala. Její přístup je velmi strohý, dr. je arogantní, nepříjemná, bezcitná a chladná. Pokud je vše bez problémů, odbyde Vás prohlídkou a pořádně nic neřekne. Jakmile se nějaký problém objeví, nic neřeší... Člověk má strach se na cokoliv zeptat. Více raději nekomentuji. Jsem ráda, že už u ní nejsem.


M
Ověřeny pacient

V žádném případě nedoporučuji. Přístup hrozný, odměřená, neumí vysvětlit. Člověk má strach se na cokoliv zeptat. Pokud člověk nemá problém, tak je v pohodě. Když se pak nějaký problém objeví, tak nic neřeší... Další raději nekomentuji...


M

Paní mudr. mě po dlouhém přemlouvání přemluvila k zákroku ve fakultní nemocnici v ostravě. Bohužel mi byl poraněn močový měchýř a dávali mě nakonec dohromady v opavské nemocnici, kde byl neskonale lepší přístup, chování i profesionalita. Nenechte se dámy od ní přemlouvat do Ostravy. Je to velmi neprofesionální, vždyť sama pracovala v opavské nemocnici.


Ověřeny pacient

První jsem chodila k panu doktorovi Čechovi (GYNCENTRUM), přišlo mi na rozdíl od mého předchozího gynekologa, že se mnou málo komunikuje, na co se člověk nezeptal, to neřekl, nezajímalo ho nic.... proto jsem začla chodit k paní doktorce, tady se to samé opakovalo, na co jsem se nezeptata, nezajímá ji nic! Navíc sestra je děsně nepříjemná!
Stačila mi poslední návštěva u paní doktorky, kdy jsem jí sdělila, že asi budu těhotná, ona se jen blbě culila, a nazajímalo jí nic!!!! Nezeptala se ani na můj zdravotní stav, na léky co beru! Bylo jí jedno co bude s mým dítětem. Naštěstí zatím těhotná nejsem. Těhotenství si naplánuji až najdu lepšího gynekologa! Ale to bude v dnešní době bohužel problém :(((( Po odchodu od paní doktorky, od které jsem se nic nedozvěděla jsem si hledala informace na netu.....
A to jsem tam za návštěvu nechala 100,-Kč


Ráda bych přidala svou zkušenost s velmi laskavým, vstřícným a lidským přístupem paní doktorky. Přišla jsem za ní s problémem, který byl relativně velký a pro mě těžký. Pomohla mi, s profesionální ochotou, ale také s lidským pochopením. Pomohla mi porodit obě moje děti a i na porodním sále byla plně profesionální.
Vážím si takové lékařky.


Ověřeny pacient

Chodila jsem k paní doktorce do ordinace na Sušilovou a musím říct, že jsem byla extrémně nespokojena s objednací dobou. Už to, že paní doktorka je přítomná pouze v pondělí dopoledne a ve čtvrtek ráno docela komplikuje situaci. Občas je neskutečně těžké dovolat se sestřičce a když vás už objedná, tak nejdříve za měsíc. Tzn pokud potřebujete řešit nějaký problém, tak nedoporučuji. Ovšem co mě opravdu vytočilo, bylo když jsem volala sestřičce, že potřebuji předepsat prášky. Přišla jsem za týden v době, kdy mi řekla, a ona mi odsekla, že paní doktorka tam má takovou kupu receptů a ať přijdu odpoledne. Čekala jsem další hodinu než mi vydala "blbý" recept na léky....


nejen, že tato doktorka chybně diagnostikovala podstatu daného problému, ale navíc nasadila chybnou léčbu, kt. můj zdravotní stav ještě zhoršíla. Až po 2 letech, kdy se stále nic neměnilo jsem změnila lékaře a najednou mi bylo řečeno, že celá léčba byla zbytečná a špatná,takto se vyjádřilo více odborníků. Paní doktorka si s tím moc hlavu nedělala...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti