Miroslava Hlavsová, zubař Pardubice

MUDr. Miroslava Hlavsová

Zubař

Bělehradská 321, Pardubice
Sam. ordinace PL - stomatologa

K paní zubařce jsem chodila jako malá, od té doby mám panickou hrůzu ze zubařů. Paní zubařka dokázala vystresovat i moji maminku. Příšerné jednán. Děsí mě to do dnes protože vedle budovy ordinace bydlí moje babička a dodnes líchám úpěnlivý pláč malých dětí z ordinace až do obývacího pokoje. Ovšem péče a jednání se nedá vůbec srovnat. Když jsem byla v péči této paní zubařky nikdy mě nezabolel zub, nikdy jsem neměla jedinný problém. Paní zubařka nikdy nic nepřehlédla. Chtělo by to jen vlídnější jednání a bude vše v pořádku :)

Zubařka svou práci odvádí precizně, k tomu nemám jako laik co vytknout. Bohůžel jako člověk, mě zklamala. Chodím k zubařovi se strachem a ona mě kolikrát ještě víc vystresuje. Neumí jednat s lidma a už vůbec né s dětmi. Zubařka je hodně náladová, stačí aby ji někdo před Vámi naštval a taky si to sežerete :-( :(

Paní doktorka, je opravdu náladová, ale pečlivá a pochopitelně chce, aby jste se o svůj chrup starali, ale přístup k malým dětem děsivý a proto pro dceru budu hledat jiného lékaře, nechci, aby měla trauma ze zubařů.

Jsem max. spokojen. Chodím k ni již od mala (cca 15 let a možná i více) a nikdy nebyl problém a vždy slušné chování. Že někdy někdo nemá náladu a přesto musí být v práci, tak to známe všichni a týká se to také nás všech! Nikdo si nevezme dovolenou, že má zrovna ten den trochu horší náladu. A kdo se žíví tím, že pracuje s lidmi, tak ví o čem mluvím. Sám s nimi pracuji...
Mohu paní doktorku jen doporučit.

mohu doporučit

Nezáleží jen na paní doktorce - když ji do ordinace příijde nabubřelá ženská nebo rozjívená děcka, koho by to neotravovalo? S ničím takovým jsem nikdy neměla problémy - vše v pohodě, vždy jsme se zasmály, pokecaly a náhodou je usměvavá. Je to správná ženská a nevím, co v tý ordinaci děláte, že má důvod se k vám takhle chovat. Mějte úsměv na tváři, druhý ho bude mít také ;-)
Opravdu dopouručuji, jsem s ní velmi spokojená a je to profík.

Je náladová, umí jen nadávat a v tom se snad přímo vyžívá. O lidském přístupu nemůže být ani řeč a s dětmi lepší vůbec nechodit, ty jí snad přímo otravují. Rozhodně nedoporučuji!!

Paní doktorka je velmi náladová, ale zuby vám dá pořádku.Jinak jsem s ní spokojená,i setřičku má šikovnou.

Dobrá zubařka velmi pečůivá, ale přestala jsem se jí bát až ve 13. Akorát její nová sestra mi není moc sympatická.

Paní doktorku navštěvuji,již spoustu let a jsem s ní 100% spokojená. Mám tři děti,které se díky přístupu paní doktorky,zubní prohlídky nebojí. Pro mě je to vynikající profesionálka!