Miroslava Hemmerová, zubař Prachatice

MUDr. Miroslava Hemmerová

Zubař

14 názorů

Uložit


Adresa

Nemocniční 204, Prachatice
Stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
14 názorů

Ověřeny pacient

ZNIČILA MI ZUBY .Chodil jsem k této lékařce, jen kvůli tomu že se mi její práce jevila jako velmi dobrá. Snášel jsem , urážky, nadávky". Už ale bylo těch doslova drzej invektiv dost.Proto jsem byl nucen od ní, odejít . Jsem u nového lékaře , a ten po snímku , hned řekl že mam paradentózu už v nejvyšším stádiu. tato lékařka to zanedbala , nepoznala , tím mě poškodila .

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi dobrá lékařka. Chodím k ní už od dětstsví a nikdy jsem neměla problémy. Vždy poradila a pomohla i když to bylo špatně slučitelné s plánovanýma pacientama. Chápu, že není dvakrát příjemná na pacienty, kteří nechodí na pravidelné kontroly, a kteří by jí nejradějí radili, co a jak jim má v ústech opravit. Chodí k ní i moje děti a manžel. Manžel si jí nemůže vynachválit, poté co zažil od svých předešlých stomatologů. S dětma umí skvěle zacházet. Děti se nebojí zubního lékaře, tak jak si to pamatuji já ze svého dětství. Prostě něj.


Po odborné stránce katastrofa. Všem, kteří si cení svého chrupu doporučuji se paní doktorce obloukem vyhnout. Já se díky ní už do smrti normálně nenajím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Snad nejhorší doktorka co jsem kdy zažila vůbec jí nedoporučuji jednání strašný no prostě hrůza jen si na ní vzpomenu a je mi zle nikdy víceee!!!!!! Lidi co kní chodí mají můj velký obdiv.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Myslím si, že si níže uvedené nepříjemné hodnocení a odsouzení paní doktorka rozhodně nezaslouží. Velmi si cením toho, že umí pacienta orientovat ne prevenci a tím chránit jeho chrup. Je moc příjemné, že má perfektně řízený čas objedávání. Nikdy jsem se nesetkala s neochotou této lékařky. Doporučuji ji vřele. Počítejte však s tím, že paní doktorka si váží pacientů, avšak i sebe samotné, takže si nenechá diktovat a její snaha dohodnout se má rovněž své meze - a to je moc dobře:-).


V

Paní doktorka je vysoce profesionální, přistup k pacientům perfektní,dokáže pomoci, poradit. Objednání u paní doktorky má smysl, neboť jdete na řadu tak,jak jste objednáni. Zkrátka nejlepší z nejlepších.


K pani doktorce hemmerova chodim od detsvi a mohu ji jedine doporucit, nic nezanedba, je velmi pecliva a sikovna. Osetreni je vzdy na cas, nikdy necekam, opravdu neni nac si stezovat. dekuji za peci


Velice náladová lékařka


M

K pani doktorce dochazim uz peknou radku let a musim uznat, ze se o mne stara dobre. Rada poradi s problemy ohledne pece o chrup, vyber kartacku, vyber mezizubnich kartacku, pasty, etc. Dale musim rici, ze je velice pecliva. Rentgenove prohlidky chrupu, np. Opravdu doporucuji. Prijemna pani doktorka i sestricka.


P

příjemná jen když se dobře vyspí


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti