Zprávy

Viktora Huga 4, Praha 6, Praha
Psychoterapeutická ordinace

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 16 let
Hotovost, Bankovní převod

Individuální psychoterapie • 800 Kč

Individuální psychoterapie - studentská sleva • 700 Kč

Párová/rodinná psychoterapie • 1 100 Kč

Nabízím Vám psychoterapeutická sezení, a to v pražské ordinaci blízko Arbesova náměstí. Pokud se osobně potkáme, je možnost alternativně kvůli probíha...

• Emoční poruchy
  • Poruchy osobnosti
  • Deprese

Ukončené školy

• Univerzita Karlova v Praze (2011-2016)

• psychoterapie

700 Kč

Párová/rodinná psychoterapie

1 100 Kč

Psychoterapeutická ordinace

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

25 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Kdy je prosím nutné hospitalizace. Co když už došlo k pokusu o sebevraždu a navíc už 3x během půl roku.3x jsem se zkusil zabít. Navíc jsem se i řezal ziletkou na břichu. Denně mě pronásledují nesnesitelné pocity strachu o milované osoby a u toho myslím na lidi kteří se mi zdají jako nepřátelé co jsou pro mě hrozbou. Mám strach z některých lidí. Bojím se budoucnosti a toho že někdo ublíží tomu koho miluji. Během tohoto strachu cítím v žaludku brnění a v genitáliích také ale mnohem horší. A občas brečím tak moc že mi bolestivě brni na srdci a v prstech. Občas mám chuť se oddělat aby ty emoce přestali působit.

Dobrý den. Dle Vašeho příspěvku je těžké rozhodnout, zda byste aktuálně potřeboval hospitalizaci. Spíše bych Vám doporučoval co nejdříve kontaktovat psychiatra nebo klinického psychologa a domluvit se s nimi na dalším postupu. Je možné, že vymyslíte lepší alternativu k hospitalizaci, třeba nějaký stacionář nebo léčbu v komunitním programu. Pokud byste však měl neodbytné a výrazné myšlenky na sebevraždu, doporučuji kontaktovat krizové centrum, například právě u Bohnické psychiatrické nemocnice (pokud jste z okolí). Hodně sil!

Mgr. Miroslav Šubrt

• Dobrý den, jsem v situaci, že krátce 2x za sebou prodělal CMP. Příčiny nebyly diagnostikovany a žijí s pocitem "pistole na spánku ". Chodím po lékařích a na kontrolní odborna vyšetření, odběry krve a výsledky se nedostavují. Psychika je velmi špatná, jsem apaticky, s manželkou neumím komunikovat, z ničeho nemám radost. Dříve před CMP jsem rád chodil běhat a celkově se cítíl lépe, když jsem byl aktivní , i kdyz byly stavy, kdy jsem měl depresi. Těch příčin může být více. Před 4 lety jsem prodělal infarkt. Chci se z té tíživé duševní situace dostat, ale sám si rady nevím.

Dobrý den, z toho, co píšete, si říkám, že by bylo užitečné, kdybyste se objednal na vyšetření do psychiatrické ambulance (pokud už nedocházíte). Současné léky (psychofarmaka) nejen povzbuzují náladu, ale ochraňují též nervovou soustavu z fyziologického hlediska. Bylo by vhodné také podstoupit vyšetření u klinického psychologa, který Vám dál může doporučit psychoterapii, kognitivní trénink apod. dle Vašich potřeb. Přeji hodně zdraví. M.Šubrt

Mgr. Miroslav Šubrt

• Emoční poruchy
  • Poruchy osobnosti
  • Deprese

Ukončené školy

• Univerzita Karlova v Praze (2011-2016)

• psychoterapie
  • klinická psychologie

Stáže

• Psychiatrická nemocnice Bohnice (odd. ochranných léčeb)
  • Dětská psychologie: Klinika FN Motol, Thomayerova nemocnice
  • Centrum psychologicko-sociálního poradenství (Praha záp.-vých.)
Zobrazit více

Certifikáty