Adresa

V Úvalu 1/84, Praha
Fakultní nemocnice v Motole, LDN

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
7 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN vybočení nosní přepážky, septorinoplastika

Pan Doktor Taudy je skutečný profesionál, přestože jsem z operace měla obavy, již z konzultací jsem měla pocit, že jsem v nejlepších rukou. Vše vysvětlil a byl velmi přívětivý. Již mám týden po operaci a výsledek vypadá slibně. Jsem velice ráda, že jsem měla to štěstí být operována právě jím, má zlaté ruce.


H
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN

Pan doktor je opravdu odborník a je na správném místě. Velmi příjemný, milý a dokáže uklidnit a pohladit na duši. Velice doporučuji!


S
Ověřeny pacient

Pan doktor Taudy je odborník na svém místě.Přišla jsem s problémem,vysvětlil mi vše co bude následovat.Jako člověk i operatér je jedinečný.


V
Ověřeny pacient

Je svůj, ale je to jeden z nejlepších ve svém oboru :) člověka, který je více zapálený pro svoji profesi byste těžko hledali :) Pro pacienty by udělal cokoliv.


V
Ověřeny pacient

Musím říci, že pan Taudy pomohl mým dětem a pomohl jim i překonat strach z předešlé paní lékařky. :) Doporučuji a pan Taudy je Doktor s velkým D!


F
Ověřeny pacient

Pan doktor je ten nejlepší, kterého jsem poznal. Dokonalý operatér, velmi příjemný člověk, vše vysvětlí, uklidní. Vezme si ze svého volného času (kterého má minimum), jen aby pomohl. Pan doktor je specialista na onkologii a umí zázraky. Viděl jsem ho u toho - dost se v ORL pohybuji i profesně. Kolegovy nahoře říkám, že pokud mu pan asistent řekl, že má rýmu, tak ji měl ikdyž třeba nesmrkal. Je to nabeton, prostě tutovka.


F
Ověřeny pacient

Bohužel, pan doktor Taudy není zrovna nejvhodnější. Na týden zalehlé ucho mi pověděl, že to je normální a že to je od rýmy. Přitom rýmu jsem neměl.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti