Milena Nováková, pediatr Praha

MUDr. Milena Nováková

Uložit

Pediatr Více

24 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Třeboradická 1109, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka a sestřička jsou vždy moc milé a pozorné k dětem i rodičům. Oceňuji srozumitelný, praktický výklad a doporučení, jak se při nemocech dětí zachovat. Nevím o ničem, kdy by bylo něco zanedbáno z hlediska lékařské péče.


V
Ověřeny pacient

Paní doktorka se o mě starala už od narozeni a teď k ní chodím i se svým synem. Jsem naprosto spokojená, lepší doktorku opravdu neznám!!!!


R
Ověřeny pacient

Paní doktorka je super, pečlivá, vždy poradí a nic nenechá náhodě, testy CRP, odběry i výtěry jsou samozřejmostí. Sestřička taky skvělá, mohu jen doporučit. Chodila jsem k ní jako dítě a teď již 10 let se svými dětmi, které často marodí, tudíž jsem zde častými pacienty.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je perfektní!!!Po zkušenostech s minulou paní doktorkou mohu jen doporučit.Vždycky vše vysvětlí,překontroluje a hlavně nechvátá, abyste byli honem honem pryč z ordinace.Perfektní přístup k dětem a i k nám maminám :) Fakt super!Mikulandová Anna a Matyášek


Ověřeny pacient

S paní Novákovou i sestřičkou jsme byli spokojeni, malého vždy včas odhadla, pokud se něco závažnějšího objevilo a hned nás poslala na specializované místo na vyšetření (především v kojeneckém věku), např. zarůstající nehtík na nožičce, zánět očička nebo rehabilitace. Jsou obě milé a lidské, vždy ochotné poradit s jakýmkoliv dotazem, dr poradila i s kojením (v porodnici vůbec nic nevysvětlili a měla jsem problémy). Telefonicky se jim kdykoliv můžete ozvat a poradit se nebo domluvit, všem ji doporučuji. Uvítali jsme také, že je samostatně, ne ve velké poliklinice. Škoda, že jsme se přestěhovali a musíme si brzy shánět dr novou....


Vynikající dětská lékařka


Velmi hezký vztah k dětem. Moje obě děti se vždy k paní doktorce těšili, i když šli na pigárko. Mohu jen doporučit.


Výborná paní doktorka, chodíme k ní už 20 let - s nejstarším synem - fakt praktik, vždycky dobře odhadla situaci.
Míša


Ověřeny pacient

Paní doktorka i sestřička jsou sice milé, poklábosí,povypráví... Potykají každému rodiči (což mi teda nebylo zrovna příjemné). Ale o té léčebné stránce jsem tu moc hodnocení nezahlídla. Několikrát jsem se setkala s tím, že dr. nebyla schopna nám poradit. Zato co se rehabilitace týče, vím i od okolních maminek, že jestli ne 100%, tak 99% dětí, na ní posílá- že by bonusy??? Ještě, že používám selský rozum a vím,co mé děti dokáží a co ne. PAk také jsem za x let neviděla, že by použila měření CRP, nebo jakýkoliv výtěr, odběr krve..Možná jen náš případ,to nedokážu posoudit. Jen řekla: ted to všude řádí a šup, ATB nebo nic..Zelená rýma se podle paní dr léčí Panadolem..U nové dr jsme ihned dostali ATB kapky. Stalo se také, že m neustále podstrojovala, že jsem dávala dítěti určitou potravinu, která může způsobit ekzém. Což opravdu tak nebylo a znamenalo to jednak nevyřešení situace a zbytečné ponižování. Pak také veškeré specialisty aby si člověk sám vyžádal. Paní dr ani nechodí oblékaná jako dr. Maličkost, ano, k tomu všemu. Jsem nyní velice ráda, že jsem poznala opravdovou doktorku-novou... Mnohé mamky sem chodí asi zřejmě prot,že v bůlízkém okolí jiná dětská dr není, ale mě to tedy za zdraví dětí stojí, jet o kousek dál.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka i sestřička jsou úžasné, příjemné s individuálním přístupem. Když jsou naše dvojčátka nemocná, vždy se nejdříve telefonicky domluvíme kdy bych měla přijít, abychom dlouho nečekali:-)
Pečlivá, prostě úžasná. Moc doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti