Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Gynekologická ambulance MUDr. Škuty
Tyršova 19, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřený profil

Kdysi chodila k paní doktorce moje maminka, čekala sestru a dostavila se kvůli nějakým potížím - dr. Hojecká jí řekla, že se jedná o potrat a ať se objedná na výškrab. Vyděšené mamince to nedalo, zašla ještě k jinému lékaři, který řekl, že je vše v pořádku - díky tomu je dnes má sestra na světě. Později, v mém prvním těhotenství, jsem se k dr. Hojecké dostala já sama (byla tam na zástup). Nepoznala, že jeden ze dvou plodů (čekala jsem dvojčata) již nežije - přišel na to opět až jiný doktor při echo-kardio vyšetření. S ultrazvukem si evidentně nerozumí, není ochotna vypsat testy při vážném podezření na problém (nechci specifikovat). Na první pohled sice milá a sympatická paní, ale co se týče odbornosti, děs a bída! Příště, až budu vědět, že je zastupující dr. paní Hojecká, otáčím se a odcházím!!!

chodím k MUDr. Hojecké již cca 13 let. Nyní jsem v 8 měs. těhotenství a s péčí jsem max. spokojená. Paní doktorka je milá, vyšetří mě vždy ohleduplně, vše mi vysvětlí a nic nepodcení. Velice příjemná je i sestřička, která je vždy pozitivní a usměvavá. Jsem prvorodička a právě proto oceňuji dostatek informací. Tuto ordinaci všem doporučuji!!! Sylvie P.

Ze všech lékařů-gynekologů, které jsem poznala, je MUDr. Hojecká ta nejlepší.


Ověřený profil

Paní doktorka Hojecká funguje nadále 2 odpoledne v týdnu ve vedlejší ordinaci doktora Škuty - pondělí a středa 11:30-15:00. Poliklinika ji od 1.11.2011 neprodloužila smlouvu na ordinaci. Místo ní ordinuje níže zmíněný doktor MUDr. Dočkal Pavel.....přešla jsem k ní k doktoru Škutovi a asi tam i ak zůstanu.


Ověřený profil

K doktorce Hojecké chodím už víc než 30 let a nemohu říct nic špatného jen samou chválu. Je ohleduplná, příjemná a vždy poradí. Doporučila jsem ji i svým dvěma dcerám, které jsou taktéž velmi spokojeny.


Absolutní spokojenost, paní doktorka je příjemná, milá ( sestra už o poznání míň ) , přijde mi jako opravdový profesionál a hlavně nenutí lidi vysazovat HA a nezasahuje do soukromí otázkami typu "a co dítě, neplánujete, už máte čas ? " , už jsem zažila i to, proto jsem ráda, že jsem našla doktorku, která mi plně vyhovuje.


Chodím k paní doktorce už 25let a jsem s ní spokojená.Sice jsem zatím neměla žádný problém ale chová se ke mně příjemně a mile.Je pravda že sestra je divná a neosobní ale už jsem si zvylkla.


V

Paní doktor neumí poradit a léčit.Obvodním lékařem mi bylo zděleno, že při mém věku a v přechodu je povinná mě léčita né mě odesílat do lékarny ,,kupte si-3druhy léčiv po kterých mi nebylo dobře.Můj zdravotní stav se zhoršil a proto jsem se rozhodla (i na doporučení obvodního)změnit lékaře.Chování sestřičky je nejhorší.


Jsme moc ráda že už u paní doktorky nejsem....


S

Navštěvuji několik let jsem spokojena a jsem rada že paní doktorku navštěvuje i ma dcera


Došlo k chybě, zkuste to znovu