Milena Hojecká, gynekolog Ostrava

MUDr. Milena Hojecká

Gynekolog Více

15 názorů

Uložit


Adresa

Tyršova 19, Ostrava
Gynekologická ambulance MUDr. Škuty

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
15 názorů

S
Ověřeny pacient

Kdysi chodila k paní doktorce moje maminka, čekala sestru a dostavila se kvůli nějakým potížím - dr. Hojecká jí řekla, že se jedná o potrat a ať se objedná na výškrab. Vyděšené mamince to nedalo, zašla ještě k jinému lékaři, který řekl, že je vše v pořádku - díky tomu je dnes má sestra na světě. Později, v mém prvním těhotenství, jsem se k dr. Hojecké dostala já sama (byla tam na zástup). Nepoznala, že jeden ze dvou plodů (čekala jsem dvojčata) již nežije - přišel na to opět až jiný doktor při echo-kardio vyšetření. S ultrazvukem si evidentně nerozumí, není ochotna vypsat testy při vážném podezření na problém (nechci specifikovat). Na první pohled sice milá a sympatická paní, ale co se týče odbornosti, děs a bída! Příště, až budu vědět, že je zastupující dr. paní Hojecká, otáčím se a odcházím!!!


chodím k MUDr. Hojecké již cca 13 let. Nyní jsem v 8 měs. těhotenství a s péčí jsem max. spokojená. Paní doktorka je milá, vyšetří mě vždy ohleduplně, vše mi vysvětlí a nic nepodcení. Velice příjemná je i sestřička, která je vždy pozitivní a usměvavá. Jsem prvorodička a právě proto oceňuji dostatek informací. Tuto ordinaci všem doporučuji!!! Sylvie P.


Ze všech lékařů-gynekologů, které jsem poznala, je MUDr. Hojecká ta nejlepší.


Ověřeny pacient

Paní doktorka Hojecká funguje nadále 2 odpoledne v týdnu ve vedlejší ordinaci doktora Škuty - pondělí a středa 11:30-15:00. Poliklinika ji od 1.11.2011 neprodloužila smlouvu na ordinaci. Místo ní ordinuje níže zmíněný doktor MUDr. Dočkal Pavel.....přešla jsem k ní k doktoru Škutovi a asi tam i ak zůstanu.


Ověřeny pacient

K doktorce Hojecké chodím už víc než 30 let a nemohu říct nic špatného jen samou chválu. Je ohleduplná, příjemná a vždy poradí. Doporučila jsem ji i svým dvěma dcerám, které jsou taktéž velmi spokojeny.


Absolutní spokojenost, paní doktorka je příjemná, milá ( sestra už o poznání míň ) , přijde mi jako opravdový profesionál a hlavně nenutí lidi vysazovat HA a nezasahuje do soukromí otázkami typu "a co dítě, neplánujete, už máte čas ? " , už jsem zažila i to, proto jsem ráda, že jsem našla doktorku, která mi plně vyhovuje.


Chodím k paní doktorce už 25let a jsem s ní spokojená.Sice jsem zatím neměla žádný problém ale chová se ke mně příjemně a mile.Je pravda že sestra je divná a neosobní ale už jsem si zvylkla.


V

Paní doktor neumí poradit a léčit.Obvodním lékařem mi bylo zděleno, že při mém věku a v přechodu je povinná mě léčita né mě odesílat do lékarny ,,kupte si-3druhy léčiv po kterých mi nebylo dobře.Můj zdravotní stav se zhoršil a proto jsem se rozhodla (i na doporučení obvodního)změnit lékaře.Chování sestřičky je nejhorší.


Jsme moc ráda že už u paní doktorky nejsem....


S

Navštěvuji několik let jsem spokojena a jsem rada že paní doktorku navštěvuje i ma dcera


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti