Praktický lékař
Halasovo náměstí 1, Brno

Umístění: Praktický lékař Jiný

profesionální péče, bez zbytečných komplikací, s rychlou a efektivní komunikací, která byla snadno srozumitelná

Umístění: Praktický lékař Jiný

Souhlasím s ostatními, že by paní doktorka měla vrátit diplom. Velmi nepříjemná a arogantní osoba. Pokud zastupuje Vaše praktického lékaře, je neochotná předepsat i obyčejný recept. Stížnost na lékařskou komoru doporučuji.

Umístění: Praktický lékař doprovod staré příbuzné

Množství a počet léků je pro mne jako laika zarážející, v lednu 2019 pro velké žaludeční potíže a po dlouhodobé přeléčování s dalšími léky jsme ukončili svou pouť po nemocnicích přijetím do vojenské nemocnice - nikde jinde nebylo místo- Je leden 2020 a situace se začíná opakovat předepsáno a užíváno 11 druhů a 14 pilul-sníženo z původních požívajících 19 druhů a 21 pilul. No jsme zatím v průběhu vyšetřování a pobíhání po specialistech.Tak jsem zvědav jak to dopadne.

Umístění: Praktický lékař

Paní doktorka by měla vrátiti diplom. Když jí 92 letá pacientka volá, že má úporné bolesti v bederní oblasti, bylo by profesionální okamžitě nechat vyšetřit moč. Nestalo se. Paní doktorka se na pacientku nešla podívat, po mě, dceři pacientky poslala recept na léky proti bolesti. Tak jsem se stala sirotkem, protože maminka zemřela na akutní selhání ledvin. Za sedm let, co jsem s maminkou bydlela, psala paní Grublová vesele recepty / i na léky na snížení krevního tlaku/, aniž by pacientku viděla. Škoda, že jsem včas nepožádala VZP, abych se podívala, jaké úkony byly vykázány, aniž by je "lékařka " provedla.

Paní doktorka mě vždy přišla velmi ochotná, vždy mi dobře poradila. Oceňuji její vysoce profesionální chování. Vřele doporučuji.

Tato lékařka je velmi neochotná a arogantní. Mám podezření na boreliózu (měla jsem 6 klíšťat a cca po 6 týdnech od posledního jsem si šla nechat vzít krev) a proto jsem poprosila o vyšetření krve. Vím, že na to nárok mám a tak jsem netušila, že by v tom měl být problém.. no co jsem si vyslechla.. prý esi sem se nezbláznila.. jen tak si přijít a chtít po ní 4000Kč... že nemá podklady o tom klíštěti (asi jsem jí ho měla usušenýho donýst) a že to takhle nejde. Jako řádný poplatník zdr. pojištění jsem chtěla naprosto v dněšní době standardní věc, ale dočkala jsem se neochoty a o hlavu házení nějakou cifrou, která mne naprosto nezajímá. Měla by jít okamžitě do důchodu a rozhodně ne dělat s lidmi, protože toto považuji za vrchol drzosti.

Paní doktorka mi zrovna příliš nepomohla a to jsem za ní šla jen proto, že moje obvodní lékařka měla dovolenou. Bylo mi špatně, hrozně mě bolelo břicho.. trvalo to už druhý den a tak jsem jela.. paní doktorka mi promačkala břicho, brali mi krev, moč jsem musela odevzdat a čekala hoďku a půl na výsledky. Prej mi nic není a jsem jen přetažená. Byla jsem v 9tt jak jsem pak zjistila u svého gynekologa. Argument, že mi nic není, mi nedal jinak, než jít radši ještě aspoň ke svému ženskému lékaři, mimochodem p. Linhart a tam to bylo jasné hned. Nevím, nač se bere krev a moč tedy.. a to promačkávání ani nemluvím.. sestra velice nepříjemná :-/ spíše nedoporučuji

Paní doktorka je velice šikovná a spolu se sestřičkou tvoří dobře spolupracující tým.
Sestřička vyniká svojí zručností při odběrech krve, kterou by jí mohli závidět i v mnohých špitálech. Určitá asertivita při komunikaci s pacienty je potřeba a nelze se tedy čemu divit.
Možná bych zlepšil nástěnky v čekárně, ty má konkurence pestřejší :-)

Jinak spokojenost

Paní doktorka je pohodářka, celkem ochotná. O sestřičce se to ovšem říci nedá, vždy mám pocit, že jsem něco provedl nebo že obtěžuji. Co mi ale vadí je ordinační doba začínající většinou v 8 a končící v 11.30. Pochybuji, že lze do toho schovat pochůzky či administrativu. V dalším životě chci být obvodním lékařem.

Je pravda že paní doktorka Coxtral doporučuje. Z méhopohledu je paní doktorka velice schopná a ochotná. Stejně tak i velice milá sestřička. Kdykoliv se na ně mohu obrátit s jakýmkoliv dotazem a ještě se mi nestalo že by bala nepříjmená a nebo mě odmítla. Že má někdy špatnou náladu? a kdo někdy nemá...