Praktická lékařka
Masarykova 31, Brno

moc prijemna a celkove ma clovek dobry pocit.sestricka je takz moc fajn.zitra se tam chystam.vsem doporucuji

Jsem u paní doktorky krátce, ale i tak musím hodnotit velmi kladně.Doktorka Poláková je příjemná ochotná a pečlivá, sestřička rovněž.

PŘIJEMNÁ PANÍ DOKTORKA JSEM MOC SPOKOJEN

příjemne vystupovaní,profesionalní přístup,vždy ochtna poradit a pomoci

Příjemná paní doktorka s dobrým přístupem k pacientům.

Moc příjemná pani doktorka Poláková Milada

S paní doktorkou jsme spokojená (i když ji navštěvuji jen tak 2x do roka, kdy jsem nemocná). Je velmi příjemná a sympatická, vzala mě i těsně po konci ordinačních hodin, když jsem byla v čekárně a ona už se chystala domů.Čekárna je sicew na chodbě, ráno musíte dát přednost čekajícím na odběry, ale jinak tam chodím ráda:)

Na doporučení mého manžela,který k paní doktorce chodí přes 20 let,jsem se i já nechala k paní doktorce zaregistrovat a nelituji.Vstřícná,laskavý přístup...Prostředí v čekárně ,nebo spíš chodbě je trošku nepříjemné,ale paní doktorka se sestřičkou vám to vynahradí.Budova se nachází ve středu města,což pro dojíždějící je ideální,ikdyž je to budova stará,historická...přesto doporučuji!!!

chodím k paní doktorce přes 10 let, neměla jsem žádný problém! Ba naopak, paní doktorka je velmi pečlivá, pozorná, prostě odborník na svém místě.
Můžu ji jen doporučit, navíc je příjemné, že ordinaci má ve středu města.

jsem pacientem asi 3 roky a jednani bylo vzdy vynikajici. nazor ohledne spatne dostupnosti absolutne nechapu, asi kdyz jsem hornich kotehulek tak nebudu chodit k doktorce do stredu mesta?! naopak dum kde se ordinace nachazi je krasny historicky dum.