Spáčilova 6a, Brno
Privátní praktická lékařka

Je mi moc líto že zemřela,byla to i naše sousedka v Černovicích a nečekal jsem že tak brzy odejde,o to horší je že dva dny potom co jsem u ní byl zemřela,touto zprávou chci taky zdělit její rodině upřímnou soustras,někdy je zvláštní osud manžel paní doktorky má nádor v hlavě a paní doktorka odešla nečekaně ze dne na den.Děkuji paní doktorce za vše,i když už několik let bydlím v Žabovřeskách lékaře jsem nikdy neměnil a od svých 18 let jsem měl jen jí a těžko si tet budu hledat doktorku jako byla ona byl jsem na ní moc zvyklí.Děkuji paní doktorko za vše.Fedák

Teď si uvědomujeme, že je nenahraditelná. Čest její památce.

Nejlepsi lekarka

Je prostě perfektní

Velice fundovaná lékařka, která se stále školí a je vstřícná novým metodám léčby.To, že pacienty posílá k odborníkům, je jen dobře. Je to velice pečlivá lékařka, která se snaží nic neopomenout.

doporučuji, milá starší paní, vždy mi pomohla, kéž by bylo takových doktorů více

Pani doktorku jen a jen doporučuji:-) Nikdy nemám problém s čekáním, vše řeší rychle a efektivně s dobrým výsledkem. A když se ji něco na podruhé nezdá hned pošle k odborníkovi, což jiný lékaři častokrát odmítají i na pacientuv dotaz. Tato pani doktorka s tím nemá problém, léčí dobře a jsem moc ráda, že jsem právě u ní.

Doporučuji, nic nezanedbává, když si není jista vždy posílá pacienta k lékaři specialistovi

Perfektní, vstřícná.

Velice dobrá lékařka.Vždy vyjde pacientovi vstříc.Navíc velmi dobrá diagnostička.Takových by mělo být víc.Jsem ráda,že je můj praktický lékař.