Fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790/5, Ostrava

pan doktor Pětroš, byl pohodový, citlivý, ultrazvuk pod jeho vedením u mých dvojčátek byl úžasný, vše mi vysvětlil, nabídl fotku každého plodu.Škoda mladého života...Byl moc ochotný, takových je v dnešní době málo

Byl to klidný, pohodový, citlivý člověk. Škoda, že už není mezi námi :( Měla jsem ho moc ráda!

S panem doktorem Pětrošem jsem se setkala ve FN Poruba hned 2x. Poprvé při ultrazvuku na genetické vady. U toho moc sdílný nebyl. A podruhé na porodním sále, kdy jako doktor čtvrté směny v řadě rozhodl, nebo respektive přišel s rozhodnutím císařského řezu a tím pádem mě "vysvobodil" po nesčetných hodinách útrap. Ještě, že tenkrát přišel!!!

S panem doktorem jsem se setkala ve FN v Ostravě-Porubě na screeningu vývojových vad. Na bříško opravdu občas trošku víc zatlačil, ale řekl mi, že mu mám říct, kdyby to náhodou bolelo. Miminko může být špatně natočené, takže jeho přístup je adekvátní. Jinak je pan doktor příjemný, vše vysvětlí a na vše jsem se jej mohla zeptat, je to odborník na svém místě a na nic si nehraje. Byla jsem s ním spokojená a doufám, že se s ním třeba sejdu i na porodním sále :-).

Nevím jaký je pan doktor odborník, to se asi jen při ultrazvuku (i když podrobném ve 20. týdnu)poznat nedalo, ale jako člověk mi přišel necitlivý. Hodně tlačil na břicho, aniž by u toho cokoliv řekl, aniž by se omluvil se, vysvětlil... Já chápu, že možná mimi nebylo moc vidět, ale tak šíleně tlačit bez slůvka vysvětlení mi příjde divné. Tak mi jen tlačil na břicho a díval se na monitor - ani slovo k němu. Nejhorší ultrazvuk na jakém jsem kdy byla. Neřekl mi k miminku téměř nic. Když jsem se po ultrazvuku chtěla ujistit, zda je všechno v pořádku, tak místo aby mě uklidnil a řekl, že ano, tak na mě zíral že to přece jsem mohla vědět už z minulého ultrazvuku. Když jsem se zeptala na fotku, tak taky smůla. Mám se objednat na vyšetření jen kvůli fotky a znovu tam přijet. Tak to se mi opravdu do Ostravy kvůli jedné fotky znovu nechce.

S panem doktorem máme jen ty nejlepší zkušenosti. Je trpělivý a zajímá se o pacienty a léčbu s tím spojenou i mimo své povinnosti. Dodal nám hodně odvahy a my s manželem jsme mu nesmírně vděční. Maňásková

skvely lekar

Pan doktor Pětroš je mladý odborník, se smyslem pro humor, kterého si moc vážím. Měla jsem možno se setkat s panem doktorem dvakrát - v roce 2006 byl přítomen při porodu syna a v roce 2009 při pravidelných kontrolách v rizikové poradně v Ostravě, kdy jsem čekala dvojčata. Také doporučuji H. Rychlá

Moc milý pan doktor, který má naši naprostou důvěru. Velice vstřícný, ochotný, pečlivý, provázel nás celým těhotenstvím a už se těšíme na další:). Přejeme mu hodně štěstí v profesním i osobním životě.

Jsem velmi spokojena s tímto mladým panem doktorem. Je pečlivý, s lidským přístupem, pacientku trpělivě vyslechne a vysvětlí, co je potřeba. Nemůžu jinak než doporučit!