Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Vyšetření dětí

Vyšetření rtg

Zubní vyšetření

Umístění: jiné místo Jiný

Včera jsem navštívila zubní pohotovost v Havířově, hrozně jsem se bála, trpím úzkostmi a velkým strachem, po navštívení pohotovosti a střed s úžasným panem zubařem Michalem Klimasem naprosto tento stres odboural, je to vynikající stomatolog ještě nikomu se nepodařilo mi vytrhnout stoličku tak rychle do 2 minut až by se mu zlomila korunka ua kterou tahal, nemusel tahat samotné kořeny takovým tím našroubávátkem já tomu říkám nečekala jsem že má takovy grif v rukou a zlaté ruce pana zubaře a řekl mi hotovo, nechtěla jsem tomu uvěřit, protože jiní zubaři se semnou vždy trápili i 2 hodiny v křesle, ale tento zubař byl rychlý a žádný řezník prostě bezbolestně rychle. Ruce bych mu líbala jsem dojatá nad přístupem tohoto doktora. Pane zubaři velká poklona smekám před Vámi velká čest bylo mi ctí Vás potkat. Přeji mnoho zdraví a tak spokojených pacientu jako jsem byla já. S pozdravem Nawratová Patra.

Umístění: Dental centrum ošetření zubního kazu

Navstívil jsem hodně zubařu zašel jsem si na pohotovost do havířova z bolavím zubem pan zubař michal klimas mi hodně pomohl od neúporné bolesti opravdu profík moc mu děkuji

Umístění: jiné místo Zub ve stavu zkázy.

Úžasný pan zubař perfektní přístup parádní práce dnes na pohotovosti úžásný přístup i paní sestřičky maximální spokojenost.

Umístění: Dental centrum Pravidelne kontroly

K panu doktorovi chodíme se čtyřletou dcerou. chodila jsem i jako těhotná a se synem budu chodit také. Dcera již nemá strach ze zubní prohlídky jako dřív díky tomu, že pan doktor ji vše popíše, vysvětlí, je trpělivý, ochotný a citlivý. Velmi slušný. a já také chodím ráda a s důvěrou. Děkuji za váš přístup. S celým dental centrem mám dobré zkušenosti takže se nebojím ani případného zástupu. Urbanczykova

Názor přidán dne 23.05.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Dental centrum

Jsem velice spokojen s panem doktorem Klimasem...Jeho lidský přístup a uklidňující hlas mne zbavil strachu si sednout na křeslo...Chodím do Dental centra teprve 1/4 roku, ale nyní už zcela bez obav...Ordinace je příjemná na pohled, což taky nového pacienta uvolní.

Umístění: Dental centrum

Vždy jsem nerad chodil k zubaři. Po návštěvě u pana Klimase se tento pocit změnil. Příjemná ordinace a velmi ochotná pani sestřička, ale především profesionálni a přitom velmi lidský přístup. Ordinace moderně vybavená a vše šlo hladce. Pan doktor mě vždy o všem dobře informoval a celé vyšetřeni vedl tak, ať bolí co nejméně. Za mě perfektní zkušenost a všem kdo váhaji návševu jako já vřele doporučuji! :)

Názor přidán dne 23.08.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: jiné místo léčba přecitlivělosti zuboviny

I přes moji odontofobii je návštěva u pana doktora snesitelná. Chodím na pravidelné kontroly a nevyhýbám se jim jako dříve. Má lidský přístup a každá poskytnutá péče byla bezbolestná. Při každém kroku v průběhu vyšetření informuje a uklidní. velké díky za takové zubaře.

Umístění: Dental centrum

K panu doktorovi jsem se dostavila s bolestí zubů. Nakonec z toho vyšla nutnost vytrhnutí osmičky. I přes můj strach a počáteční hysterii :), vše proběhlo bezbolestně a s úctou k vyděšenému člověku. Dostavila jsem se i na druhý den a to k estetické úpravě jedniček a s výsledkem jsem maximálně spokojená.Velmi děkuji milému panu doktorovi i sestřičce. Víc Vás takových :)

• Bolesti zubů
  • Onemocnění zubní dřeně