MK MicroDENTAL s.r.o.
Pustkovecká 39b, Pustkovec, Ostrava

Umístění: MK MicroDENTAL s.r.o. Jiný

v MK MickroDENTAL s.r.o. jsme byla 15.09.2023 poprvé. Přivítalo mne nejen krásné prostředí, velmi milý a ochotný personál, ale především profesionální přístup "mladých" lékařů, sestřiček a celého personálu. Odjížděla jsem po ošetření, které mne zbavilo dlouhodobé bolesti a především jsem si uvědomila, že "nastupující" generace, v tak mladém věku, dokáže být empatická, ochotná a na profesionální úrovni. Je to obraz správného vedení těch, kteří si uvědomují hodnoty, mají vztah ke své profesi a dokáží takový přístup předat mladé generaci.
Moc Vám všem fandím, vždy se ráda nechám u Vás ošetřit a budu Vás doporučovat dalším známým.

K panu doktorovi jsem začala chodit nejprve do Havířova, pak do Hlučína, kde působil v zubní ordinaci. Po první větší vstupní prohlídce konstatoval, že nejen ortodontická péče, ale i ta zubní není v pořádku a bude potřeba dát „zuby do pořádku“.
Tímto názorem mě dost překvapil, vzhledem k tomu, že jsem, dle mého názoru, navštěvovala profesionála s mnohaletou praxí, což platí i o odborníkovi na ortodoncii. Pan doktor už na mě od samého počátku působil dojmem „jsem odborník, kdo je víc“. Nicméně po finančně náročnějších návštěvách, pan doktor konstatoval, že zuby jsou v pořádku. A vzhledem k tomu, že se bude stěhovat do vlastní ordinace, což avizoval již dříve, tvrdil, že po přestěhování mě bude kontaktovat s termínem další návštěvy. Protože mě nikdo nekontaktoval, začala jsem se preventivně zajímat. V jeho novém pracovišti mi bylo sděleno, že už nejsem jeho pacientkou a po prvotním šoku a dotazu, kde je zdravotní dokumentace, mi bylo sděleno, že neví a že už se ho tato informace netýká. Jeho jednání je přinejmenším velice neprofesionální. Po několika telefonátech jsem zdravotní kartu našla.
Před pár dny jsem ovšem byla ošetřena k čištění zubních kanálků, kvůli hlubokému zubnímu kazu a zánětu, z čeho jsem byla nejen já, ale paní doktorka vzhledem k mému věku zaskočena. Nejvíce zarážejícím faktem, byla informace, že pan doktor měl kaz v kartě poznačený, ale opravu už neřešil a nijak mě o této skutečnosti neinformoval a to, ani jako o kazu, který byl v době jeho nálezu např. minimální, tedy kdybych o tom věděla, navštívila bych jinou ambulanci mnohém dřív. Mým názorem, názorem pacienta, je, že zanedbal péči kvůli které došlo k daleko většímu problému.

Dobrý den, paní S.

Vašeho názoru si vážím a proto vám chci říct jen to, že počínající kaz nemusí znamenat okamžitý zásah, ale dentální hygienou a pravidelnou péčí o vaše zuby se ani větší kaz nemusí více rozvinout.
To vše se hlídá a kontroluje na preventivních prohlídkách.

Dával jsem kontakt na recepci, předával kontakt pacientům, nikomu jsem neřekl, že se já budu ozývat, to by nebylo v mých silách, každého kontaktovat.

Pokud jste se dovolala na recepci, a řekla jste, že jste mou pacientkou, tak vám správně řekli, že nejste, jelikož jste byla registrovaným pacientem pod lékařem v Hlučíně, kde jsem působil jako zaměstnanec.

Zdravotní dokumentace je vedena ve zdravotním zařízení, kde jste byla registrovaná, tudíž jsme neměli přístup k vaší kartě. Nikdy a nikdo by neřekl, že ho něco nezajímá….tyto lži, které zde popisujete jsou křivé obviněni. To bych si ani já, ani můj tým k nikomu nedovolil.

Vašeho zubu je mi líto, ale není mou chybou, že se zkazil.

Házet chybu na druhé, že mým zanedbáním došlo ke kazu a ke vzniku zánětu zubu je nesmysl.

Počínající kazy jsou vedeny ve zdravotní dokumentaci a na preventivních prohlídkách se dělají rtg snímky pro jejich kontrolu.

Pokud máte semnou problém, tak víte kde mě najdete a rád vás vyslechnu osobně.

Přeji hezké svátky

Umístění: MK MicroDENTAL s.r.o. Jiný

Co na jiné klinice celý rok odkladali a podmiňovali dalsimi a dalšími neakutnimi zakroky, MDDR. Klimas zvládl vyřešit za 2 měsíce a vymenil mi dočasné korunky po uraze, ktere uz nebyly v dobrem stavu, za keramické. Udelal zakrok, ktery jsem požadovala a vyhodnotila jako akutní a netlacil mne do jiných, jako jsou výměny amalgamovych plomb... Jsem ráda, že jsem se na jeho kliniku dostala. Ceny odpovídají jinym novodobým klinikam. Navic oceňuji osobni pristup a zajem o pacienta, celkovou privetivou atmosféru a vstřícný personal kliniky.

MDDr. Michal Klimas

Moc děkujeme a vážíme si toho, jsme rádi, že náš přístup naší klienti umí ocenit.
S pozdravem Tým MK MicroDENTAL

Umístění: MK MicroDENTAL s.r.o. Jiný

Absolutně prefekt ve všech směrech. Kvalita, péče a zákaznický servis (úsměv, zdvořilost, přátelské přijetí atd.) je vynikající

Moc děkujeme

Umístění: Dental centrum porcelánové korunky

K panu doktorovi jsme začali chodit jako k zastupujícímu lékaři a už jsme u něj zůstali. Neskutečný přístup. I bázlivého člověka svým chováním zbaví strachu, všechno probíhá rychle, šetrně, přitom precizně . Je znát, že pana doktora jeho práce baví. Pacientovi všechno vysvětlí, nenutí ho za každou cenu do drahých zákroků, navrhuje několik řešení. Ani děti se zubaře nebojí, dokonce se ptají, kdy půjdeme zase. Víc takových! Pan doktor je opravdu člověk na svém místě.

Včera jsem navštívila zubní pohotovost v Havířově, hrozně jsem se bála, trpím úzkostmi a velkým strachem, po navštívení pohotovosti a střed s úžasným panem zubařem Michalem Klimasem naprosto tento stres odboural, je to vynikající stomatolog ještě nikomu se nepodařilo mi vytrhnout stoličku tak rychle do 2 minut až by se mu zlomila korunka ua kterou tahal, nemusel tahat samotné kořeny takovým tím našroubávátkem já tomu říkám nečekala jsem že má takovy grif v rukou a zlaté ruce pana zubaře a řekl mi hotovo, nechtěla jsem tomu uvěřit, protože jiní zubaři se semnou vždy trápili i 2 hodiny v křesle, ale tento zubař byl rychlý a žádný řezník prostě bezbolestně rychle. Ruce bych mu líbala jsem dojatá nad přístupem tohoto doktora. Pane zubaři velká poklona smekám před Vámi velká čest bylo mi ctí Vás potkat. Přeji mnoho zdraví a tak spokojených pacientu jako jsem byla já. S pozdravem Nawratová Patra.

Umístění: Dental centrum ošetření zubního kazu

Navstívil jsem hodně zubařu zašel jsem si na pohotovost do havířova z bolavím zubem pan zubař michal klimas mi hodně pomohl od neúporné bolesti opravdu profík moc mu děkuji

Umístění: jiné místo Zub ve stavu zkázy.

Úžasný pan zubař perfektní přístup parádní práce dnes na pohotovosti úžásný přístup i paní sestřičky maximální spokojenost.

Umístění: Dental centrum Pravidelne kontroly

K panu doktorovi chodíme se čtyřletou dcerou. chodila jsem i jako těhotná a se synem budu chodit také. Dcera již nemá strach ze zubní prohlídky jako dřív díky tomu, že pan doktor ji vše popíše, vysvětlí, je trpělivý, ochotný a citlivý. Velmi slušný. a já také chodím ráda a s důvěrou. Děkuji za váš přístup. S celým dental centrem mám dobré zkušenosti takže se nebojím ani případného zástupu. Urbanczykova

Umístění: Dental centrum

Jsem velice spokojen s panem doktorem Klimasem...Jeho lidský přístup a uklidňující hlas mne zbavil strachu si sednout na křeslo...Chodím do Dental centra teprve 1/4 roku, ale nyní už zcela bez obav...Ordinace je příjemná na pohled, což taky nového pacienta uvolní.