Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Vyšetření dětí

Vyšetření rtg

Zubní vyšetření

Dental centrum

Umístění: jiné místo Zub ve stavu zkázy.

Úžasný pan zubař perfektní přístup parádní práce dnes na pohotovosti úžásný přístup i paní sestřičky maximální spokojenost.

Umístění: Dental centrum Pravidelne kontroly

K panu doktorovi chodíme se čtyřletou dcerou. chodila jsem i jako těhotná a se synem budu chodit také. Dcera již nemá strach ze zubní prohlídky jako dřív díky tomu, že pan doktor ji vše popíše, vysvětlí, je trpělivý, ochotný a citlivý. Velmi slušný. a já také chodím ráda a s důvěrou. Děkuji za váš přístup. S celým dental centrem mám dobré zkušenosti takže se nebojím ani případného zástupu. Urbanczykova

Názor přidán dne 23.05.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Dental centrum

Jsem velice spokojen s panem doktorem Klimasem...Jeho lidský přístup a uklidňující hlas mne zbavil strachu si sednout na křeslo...Chodím do Dental centra teprve 1/4 roku, ale nyní už zcela bez obav...Ordinace je příjemná na pohled, což taky nového pacienta uvolní.

Umístění: Dental centrum

Vždy jsem nerad chodil k zubaři. Po návštěvě u pana Klimase se tento pocit změnil. Příjemná ordinace a velmi ochotná pani sestřička, ale především profesionálni a přitom velmi lidský přístup. Ordinace moderně vybavená a vše šlo hladce. Pan doktor mě vždy o všem dobře informoval a celé vyšetřeni vedl tak, ať bolí co nejméně. Za mě perfektní zkušenost a všem kdo váhaji návševu jako já vřele doporučuji! :)

Názor přidán dne 23.08.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: jiné místo léčba přecitlivělosti zuboviny

I přes moji odontofobii je návštěva u pana doktora snesitelná. Chodím na pravidelné kontroly a nevyhýbám se jim jako dříve. Má lidský přístup a každá poskytnutá péče byla bezbolestná. Při každém kroku v průběhu vyšetření informuje a uklidní. velké díky za takové zubaře.

Umístění: Dental centrum

K panu doktorovi jsem se dostavila s bolestí zubů. Nakonec z toho vyšla nutnost vytrhnutí osmičky. I přes můj strach a počáteční hysterii :), vše proběhlo bezbolestně a s úctou k vyděšenému člověku. Dostavila jsem se i na druhý den a to k estetické úpravě jedniček a s výsledkem jsem maximálně spokojená.Velmi děkuji milému panu doktorovi i sestřičce. Víc Vás takových :)

Pan doktor Klimas,me osetroval v sobotu v Ostrave na pohotovosti. Sla jsem z velkym strachem. Protoze ze zubaru mam velky strach, pan doktor semnou vtipkoval, pobavil se, a i kdyz me v cekarne lidi strasili, ze na pohotovosti nepichaji injekce,pichnul mi hned dve abych opravdu nic necitila, vytrhl mi zub ve kterem jsem.mela vacek a velky zanet a hnis mi vymackaval opatrne,celou dobu se me ptal zdali me nic neboli a jestli je vsechno v poradku. Opravdu skvely pristup i pristup sestry byl uzasny.dekuji moc panu doktorovi za jeho peci a starost bylo to super. Ujistoval me celou dobu ze to bolet nebude a taky nebolelo sice mam jeste dneska napuchlou pusu a poboliva to, ale velmi se mi ulevilo. Pan doktor je opravdu skvely i pristupem. Panu doktorovi jsem rekla, ze pokud me nic nebude bolet vychvalim ho do nebes, a ja sve sliby plnim. Byl opravdu uzasny. Dekuji pane doktore.Steinerova Aneta

Umístění: Dental centrum Preventivní prohlídka

Pan zubař je velmi příjemný člověk, byla jsem u něho poprvé a určitě ne naposled. U každé prohlídky jsme vždy vystrašená, ale u pana doktora jsem byla naprosto v klidu. Úsměv vždy působí pozitivně a člověku dá pocit, že se není čeho bát. Odborný, lidský a přirozený přístup byl samozřejmostí. Vše mi důkladně objasnil a vysvětlil. Maximální spokojenost:-)

• bolesti zubů
  • onemocnění zubní dřeně