Adresa

Ordinace praktického lékaře
Běhounská 22, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

31 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi hodný člověk, pacientovi se věnuje s osobním přístupem, ale za velké mínus považuji to, že se u ní čeká opravdu velmi dlouho a také to, že mají dohromady s druhou paní doktorkou jak sestru, tak čekárnu. Většinou čekárna plná, sestra nestíhá, trošku chaos. Ale dnes to tak asi chodí všude a já díkybohu nechodím k lékaři tak často. Tempo má trochu pomalejší, možná za to může i technika, nevím. Moc se mi nelíbí, že jí každou chvilku někdo volá kvůli zbytečnostem a pak se vše natahuje. Měl by být trochu přísnější a dát jasné mantinely...Nemoci se také snaží většinou léčit ATB, ale stačí se ozvat, že se vám to nelíbí a je ochotna přistoupit k alternativní léčbě. Po profesionální stránce trochu slabší, ale co se týče lidskosti, tak jedna z nejlepších doktorek.

L
Ověřený profil

Vacková Lucie

Paní doktorka léčila moji mámu, léčí i mého tátu a i mně a celá rodina jsme s její prací byli vždy velice spokojeni. Je to velice empatická a moc příjemná paní a nikdy se mi nestalo, že by něco podcenila. Je to profesionál s lidským přístupem. Mělo by být více takto příjemných lidí, jako je tato paní doktorka.

Š
Ověřený profil

Chodím k paní doktorce víc jak 2O let a nemůžu si ji vynachválit. I když jsem se odstěhovala z Brna, přesto chodím k pí. doktorce dál. Je skvělá lékařka!


D
Ověřený profil

I když nejsem často nemocný, sem s paní doktorkou spokojený. Myslím si, že svou práci vykonává velmi dobře (chodil sem na roční prohlídky) i když nemám odborné znalosti medicíny. Má velmi příjemné vystupování a přístup - proto hodnotím velmi dobrý. Vystupování a jednání by nemělo chybět v této profesi.


Ověřený profil

Jedni mslovem nejsem spokojen.


Ověřený profil

Vždy velmi empatický přístup. Člověk se nebojí se jí svěřit i s těmi nejchoulostivějšími věcmi. S čímkoli.


Mám s paní Doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti, mám chronické onemocnění, a paní doktorka nikdy nic nepodceňuje, před předepsáním léků provádí testy, vždy mám pocit, jako by byla na mou návštěvu speciálně připravena a věnovala se pouze mě, což je v dnešní chaotické době velmi příjemné. I proto jezdím k lékařce do Brna, ačkoliv bydlím na venkově.Ji


Profesionální přístup, ochota naslouchat, komunikovat. Bez problémů kominikace po telefonu i mimo ordinačních hodin. Uklidňující přístup a snadné naleznutí problému a jejich odstranění.


Maximální spokojenost, ochotná a spolehlivá, prostě profesionál.


jsem opravdu spokojená


Došlo k chybě, zkuste to znovu
Související vyhledávání