Psychiatrická ordinace
Karlovo Náměstí 7, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ordinace psychiatrické konzultace

Paní doktorka je velmi milá a empatická, dokáže vždy a upřímně poradit co nejlepší řešení, je ochotná napsat recept na dálku a komunikovat přes mail. což je v dnešní době velké plus

Těší mě tak skvělé názory na tuto paní doktorku. Bohužel mého příbuzného závislého na prášcích ochotně zásobovala. Celá rodina jsme ji prosili, ať už mu je nepředepisuje, že on sní celou krabičku najednou a pak dva dny vkuse spí a nezvládá základní úkony (pít, jíst), předepsala mu je (měly mu vydržet dva měsíce), on je všechny najednou snědl ještě cestou domu a za 14 dní si k ní šel pro další recept. Zase mu ho dala. Nakonec skončil v léčebně, snědl totiž dvakrát smrtelnou dávku. Vůbec jí to nepřišlo divné.

Paní doktorka je ztělesněný anděl. Vždy empatická, milá, vstřícná. Přešla jsem k ní od jiného doktora a úroveň se opravdu nedá srovnat. Péče, kterou každému věnuje je nadstandardní. Kéž by takových doktorů bylo více i v jiných oborech.

paní doktorka Novotná je fantastická, skvělá odbornice i člověk. pacientům se plně věnuje a vychází maximálně vstříc. umí naslouchat ale i poradit. hned napoprvé umí vybrat vhodné léky. ve všem se snaží vyhovět pacientovi. a má takové osobní kouzlo, že člověk od ní odchází vždy dobře naladěn. po dlouhém hledání jsem konečně našla tu svojí pravou lékařku a nehodlám měnit. mohu jen doporučit!

Naprosto souhlasím, paní doktorka je skvělá!!!!!

Laskavá, ochotná,vhodné léky na poprvé....

Souhlasim s hodnocenim. Pani doktorka je velmi chapajici, prijemna a vzdy ochotna Vam poradit a naslouchat a je spickovy odbornik. Vzdy se mne plne venuje. Presla jsem k pani doktorce na doporuceni zname od jineho psychiatra a pece u dr. Novotne je nesrovnatelna. Moc pani doktorce dekuji za skvelou peci.

Mladá, odvážná a bezesporu skvělá lékařka, která svým maximálně profesionálním přístupem pomáhá spousta lidem. Je velice lidská a chápající a je možné se jí svěřit se vším, co člověka trápí a ona vždy bez zaváhání poradí, povzbudí, dokáže člověku vlít novou krev do žil, dát chuť do života. Každému z pacientů se věnuje tak dlouho, jak jen on sám potřebuje a to i přes to, že její čekárna praská ve švech. Její hlas je tak uklidňující, že by jste ho chtěli poslouchat celý den. Osobně jsem vděčná, že jsem měla tu možnost dostat se do její péče a neměnila bych za nic na světě. Tímto jí zdravím a přeji vše nej a pevné nervy.