Praktická lékařka
Zahradníkova 2/8, Brno

Paní doktorku bych doporučila. Je sympatická, příjemná a mám z ní dobrý pocit, že dobře ví, co dělá. Žádné čekání v čekárně. Sestřička je úžasná.

I když jsem k paní doktorce chodila zřídkakdy a patřím k těm šťastným, méně nemocným lidem, vždy se na mě tvářila, jako bych si příznaky vymýšlela. Nikdy mi nebyla sympatická a na otázky odpovídala velmi stroze a apaticky. Ale jak říkám, větší problémy jsem neměla, tak jsem to příliš neřešila, měla jsem ji za rohem. Po přestěhování jsem svoji lékařku změnila a tluču se do hlavy, proč jsem to neudělala dávno. Hned při první návštěvě jsem se nadchla a bylo mi dopodrobna vysvětleno co se děje v mém bolavém krku a jak, co a proč pít a užívat. Znovu bych k paní Koukalové určitě nešla, byť může být sebevětší odbornice, určitě to neumí prodat.

Paní doktorku doporučuji. Sestřička je nejmilejší člověk na světě.

Není dobrá lékařka,když je člověk opravdu nemocný musí jít jinam.10 let psala na předpis návykové léky ,bez upozornění,po 10 letech řekla,že je nebude psát protože jsou návykové,musela jsem se obrátit na specialistu,abych se toho zbavila.10 let jsem nevěděla,že jsou návykové,není to zodpovědný přístup k pacientům,jako lékařka měla na návyk upozornit před 10letama

V čekárně nikdy nemusím moc čekat, doktorka je racionální=
• rozumový

• logický

• rozumný
to je přesně ono.
Sestřička také příjemná
jsem moc spokojená

K paní doktorce chodím moc ráda - pokud tedy musím a vřele všem doporučuji.

Naprosto doporucuji!

X

mohlo by to být lepší

Rovněž dávám doporučuji, neboť jsem spokojen po všech stránkách lékařovi práce. Také jsem neřešil nic závažného, a tak nemohu blíže posoudit.

Po dlouhých letech u této praktické lékařky dávám Doporučuji. Přiměřeně ochotná, žádnou evidentně chybnou diagnozu u sebe ani jiných členů rodiny jsem nezaregistroval. Vyšší hodnocení nedávám, protože jsem s ní (naštěstí) nemusel řešil nic závažnějšího.