Michael Mrůzek, chirurg Ostrava

Michael Mrůzek

Chirurg Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Pan doktor je velice příjemný,připraven v klidu zodpovědět všechny dotazy,bez pocitu,že ho zdržuji.Po nepříjemném pádu na již zoperovanou páteř mi znovu ulevil od bolesti a vrátil chůzi a pohyb k normálu.Takže za mě obrovská spokojenost a velké poděkování za pomoc a jeho lidský přístup.J.Mišíková

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Velmi vstřícné a profesionální jednání. Pečlivá prohlídka, pan doktor mi vše podrobně vysvětlil a ochotně zodpověděl všechny mé dotazy. Moc si cením jeho přístupu k pacientovi. Pan doktor je specialista na svém místě. Děkuji za odbornost a profesionální přístup.
Více takových lékařů.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Pana doktora Mrůzka vřele doporučuji, s trpělivostí vyslechne potíže, vše dobře vysvětlí, navrhne léčbu, bez pocitu, že obtěžujete. Děkuji za odborný přístup, citlivost, empatii.

Pan doktor je vynikající, naprosto úžasný lékař a člověk, odborník na svém místě!!!!!!! Empatický, sympatický...lidský, v dnešní době vzácnost. Moc moc děkuji za vše co pro mě udělal, zbavil mě neskutečného utrpení a vrátil zpět do života! Tisíceré díky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobrý den. Pan doktor Mrůzek je skvělý odborník na svém místě, empatický ke svým pacientům, velmi ochotný. Díky jemu jsem se po operaci páteře ve FN Ostrava znovu postavil na vlastní nohy a užívám si život jako před onemocněním. Jsem zcela bez potíží a jsem mu neskutečně vděčný za jeho ochotu, přístup a především skvělou práci při operaci. Rád zůstávám v jeho následné péči i po operaci.
MOC, MOC děkuji pane doktore!
Jaroslav Kubánek

Dobrý den. Pan doktor Mrůzek mě operoval dvakrát. Po každé operaci a následné rehabilitaci jsem se vrátila do normálního plnohodnotného života. Všechny věci, které jsem dělala před operací můžu i dělat i dnes a za to mu patří velké poděkování a obdiv. Je to profesionál se na slovo vzatý, kterému nechybí ani empatie k pacientovi. Ještě jednou děkuji.

Dobrý den. Před rokem jsem měla vážné zdravotní problémy. Neměla jsem na výběr, operace byla nevyhnutelná. Ujal se jí doktor Mrůzek a provedl ji skvěle!! Po následné rehabilitaci jsem dnes znovu chodicí a soběstačný člověk a užívám si života. Chci mu touto cestou moc poděkovat.

diky nemu mi jeste funguji koncetiny