Fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790/5, Ostrava

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

S pánem Dr.Mrůzkem, jsem měla tu čest se setkat už v roce 2008,kdy mi operoval krční páteř. Už tenkrát byl pán doktor na svém místě. Svým chováním a profesionálním přístupem jsem získala k němu velkou důvěru. Když jsem začala mít problémy s bederní páteři,tak to byl pán doktor Mrůzek, kterého jsem navštívila.I když už nebydlim v Ostravě,ale Mladé Boleslavi,tak jsem věděla, že nikam jinam nepůjdu. Dnes jsem tři týdny po operaci a vede se mi výborně. Bolestí už nemám, pod dohledem cvičím a rehabilitují v RU Hrabyňe.Pane doktore,s úctou a velký poděkováním I. J.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Měla jsem velké potíže. Brněly a pálily mě obě ruce, ráno byly necitlivé. Byla jsem z toho unavená a nevyspalá a musela jsem brát léky od bolesti a myslím si, že mám vysoký práh bolesti. Po vyšetření, jsem musela jít na operaci krční páteře. Hned po operaci potíže vymizely. Musím poděkovat za přístup, profesionalitu a lidskost. Jsem teď schopná fungovat bez omezení.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Doktor je úžasný, pečlivý, snaživý, vstřícný, precizní a vše možné nej. Snad jen trošičku víc smyslu pro humor mu chybí k dokonalosti. Z nechodícího mě udělal znovu chodícím.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Letos na jaře jsem měla výhřez ploténky. Necítila jsem pravou končetinu musela jsem se nechat hospitalizovat v Krnovské nemocnici kde mi chtěly udělat magnetickou rezonanci až za měsíc, takže žádné vyšetřeni mi nebylo udělano i přes nesnesitelnou bolest kterou jsem měla, nemohla jsem vůbec chodit. Dostala jsem doporočuní na pana doktora Mrůzka, který se mne hned ujal bez nějakého delšího čekání,ihned mi zařídil magnetickou rezonanci a hned poté jsem navštívila jeho Opavskou ordinaci tam mi vše podrobně vysvětlil a poradil co by pro mne bylo nejlepší. Dal mi termín operace která nastala hned asi za 3 týdny. Operoval mě sám pan doktor v ostravské fakultní nemocnici. Rekonvalestence byla velmi rychlá žádné velké bolesti nic co by se nedalo vydržet a hlavně jsem opět hned začala cítit nohu. Tímto jsem panu doktorovi nesmírně vděčná, má můj velký obdiv, je lidský a na nic si nehraje. Baví ho to a jde to vidět takový by měl být každý pan doktor. Moc děkuji Romana K.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Pan doktor je velice příjemný,připraven v klidu zodpovědět všechny dotazy,bez pocitu,že ho zdržuji.Po nepříjemném pádu na již zoperovanou páteř mi znovu ulevil od bolesti a vrátil chůzi a pohyb k normálu.Takže za mě obrovská spokojenost a velké poděkování za pomoc a jeho lidský přístup.J.Mišíková

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Velmi vstřícné a profesionální jednání. Pečlivá prohlídka, pan doktor mi vše podrobně vysvětlil a ochotně zodpověděl všechny mé dotazy. Moc si cením jeho přístupu k pacientovi. Pan doktor je specialista na svém místě. Děkuji za odbornost a profesionální přístup.
Více takových lékařů.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Pana doktora Mrůzka vřele doporučuji, s trpělivostí vyslechne potíže, vše dobře vysvětlí, navrhne léčbu, bez pocitu, že obtěžujete. Děkuji za odborný přístup, citlivost, empatii.

Pan doktor je vynikající, naprosto úžasný lékař a člověk, odborník na svém místě!!!!!!! Empatický, sympatický...lidský, v dnešní době vzácnost. Moc moc děkuji za vše co pro mě udělal, zbavil mě neskutečného utrpení a vrátil zpět do života! Tisíceré díky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobrý den. Pan doktor Mrůzek je skvělý odborník na svém místě, empatický ke svým pacientům, velmi ochotný. Díky jemu jsem se po operaci páteře ve FN Ostrava znovu postavil na vlastní nohy a užívám si život jako před onemocněním. Jsem zcela bez potíží a jsem mu neskutečně vděčný za jeho ochotu, přístup a především skvělou práci při operaci. Rád zůstávám v jeho následné péči i po operaci.
MOC, MOC děkuji pane doktore!
Jaroslav Kubánek

Dobrý den. Pan doktor Mrůzek mě operoval dvakrát. Po každé operaci a následné rehabilitaci jsem se vrátila do normálního plnohodnotného života. Všechny věci, které jsem dělala před operací můžu i dělat i dnes a za to mu patří velké poděkování a obdiv. Je to profesionál se na slovo vzatý, kterému nechybí ani empatie k pacientovi. Ještě jednou děkuji.