Michael Mrůzek, chirurg Ostrava

Michael Mrůzek

Uložit

Chirurg Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

17. listopadu 1790/5, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Pan doktor je velice příjemný,připraven v klidu zodpovědět všechny dotazy,bez pocitu,že ho zdržuji.Po nepříjemném pádu na již zoperovanou páteř mi znovu ulevil od bolesti a vrátil chůzi a pohyb k normálu.Takže za mě obrovská spokojenost a velké poděkování za pomoc a jeho lidský přístup.J.Mišíková


D
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Velmi vstřícné a profesionální jednání. Pečlivá prohlídka, pan doktor mi vše podrobně vysvětlil a ochotně zodpověděl všechny mé dotazy. Moc si cením jeho přístupu k pacientovi. Pan doktor je specialista na svém místě. Děkuji za odbornost a profesionální přístup.
Více takových lékařů.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Pana doktora Mrůzka vřele doporučuji, s trpělivostí vyslechne potíže, vše dobře vysvětlí, navrhne léčbu, bez pocitu, že obtěžujete. Děkuji za odborný přístup, citlivost, empatii.


Ověřeny pacient

Pan doktor je vynikající, naprosto úžasný lékař a člověk, odborník na svém místě!!!!!!! Empatický, sympatický...lidský, v dnešní době vzácnost. Moc moc děkuji za vše co pro mě udělal, zbavil mě neskutečného utrpení a vrátil zpět do života! Tisíceré díky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ověřeny pacient

Dobrý den. Pan doktor Mrůzek je skvělý odborník na svém místě, empatický ke svým pacientům, velmi ochotný. Díky jemu jsem se po operaci páteře ve FN Ostrava znovu postavil na vlastní nohy a užívám si život jako před onemocněním. Jsem zcela bez potíží a jsem mu neskutečně vděčný za jeho ochotu, přístup a především skvělou práci při operaci. Rád zůstávám v jeho následné péči i po operaci.
MOC, MOC děkuji pane doktore!
Jaroslav Kubánek


Ověřeny pacient

Dobrý den. Pan doktor Mrůzek mě operoval dvakrát. Po každé operaci a následné rehabilitaci jsem se vrátila do normálního plnohodnotného života. Všechny věci, které jsem dělala před operací můžu i dělat i dnes a za to mu patří velké poděkování a obdiv. Je to profesionál se na slovo vzatý, kterému nechybí ani empatie k pacientovi. Ještě jednou děkuji.


J
Ověřeny pacient

Dobrý den. Před rokem jsem měla vážné zdravotní problémy. Neměla jsem na výběr, operace byla nevyhnutelná. Ujal se jí doktor Mrůzek a provedl ji skvěle!! Po následné rehabilitaci jsem dnes znovu chodicí a soběstačný člověk a užívám si života. Chci mu touto cestou moc poděkovat.


J
Ověřeny pacient

diky nemu mi jeste funguji koncetiny


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti