Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790/5, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

S pánem Dr.Mrůzkem, jsem měla tu čest se setkat už v roce 2008,kdy mi operoval krční páteř. Už tenkrát byl pán doktor na svém místě. Svým chováním a profesionálním přístupem jsem získala k němu velkou důvěru. Když jsem začala mít problémy s bederní páteři,tak to byl pán doktor Mrůzek, kterého jsem navštívila.I když už nebydlim v Ostravě,ale Mladé Boleslavi,tak jsem věděla, že nikam jinam nepůjdu. Dnes jsem tři týdny po operaci a vede se mi výborně. Bolestí už nemám, pod dohledem cvičím a rehabilitují v RU Hrabyňe.Pane doktore,s úctou a velký poděkováním I. J.

E
Ověřený profil
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Měla jsem velké potíže. Brněly a pálily mě obě ruce, ráno byly necitlivé. Byla jsem z toho unavená a nevyspalá a musela jsem brát léky od bolesti a myslím si, že mám vysoký práh bolesti. Po vyšetření, jsem musela jít na operaci krční páteře. Hned po operaci potíže vymizely. Musím poděkovat za přístup, profesionalitu a lidskost. Jsem teď schopná fungovat bez omezení.

L
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Doktor je úžasný, pečlivý, snaživý, vstřícný, precizní a vše možné nej. Snad jen trošičku víc smyslu pro humor mu chybí k dokonalosti. Z nechodícího mě udělal znovu chodícím.


R
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Letos na jaře jsem měla výhřez ploténky. Necítila jsem pravou končetinu musela jsem se nechat hospitalizovat v Krnovské nemocnici kde mi chtěly udělat magnetickou rezonanci až za měsíc, takže žádné vyšetřeni mi nebylo udělano i přes nesnesitelnou bolest kterou jsem měla, nemohla jsem vůbec chodit. Dostala jsem doporočuní na pana doktora Mrůzka, který se mne hned ujal bez nějakého delšího čekání,ihned mi zařídil magnetickou rezonanci a hned poté jsem navštívila jeho Opavskou ordinaci tam mi vše podrobně vysvětlil a poradil co by pro mne bylo nejlepší. Dal mi termín operace která nastala hned asi za 3 týdny. Operoval mě sám pan doktor v ostravské fakultní nemocnici. Rekonvalestence byla velmi rychlá žádné velké bolesti nic co by se nedalo vydržet a hlavně jsem opět hned začala cítit nohu. Tímto jsem panu doktorovi nesmírně vděčná, má můj velký obdiv, je lidský a na nic si nehraje. Baví ho to a jde to vidět takový by měl být každý pan doktor. Moc děkuji Romana K.


J
Ověřený profil
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Pan doktor je velice příjemný,připraven v klidu zodpovědět všechny dotazy,bez pocitu,že ho zdržuji.Po nepříjemném pádu na již zoperovanou páteř mi znovu ulevil od bolesti a vrátil chůzi a pohyb k normálu.Takže za mě obrovská spokojenost a velké poděkování za pomoc a jeho lidský přístup.J.Mišíková


D
Ověřený profil
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Velmi vstřícné a profesionální jednání. Pečlivá prohlídka, pan doktor mi vše podrobně vysvětlil a ochotně zodpověděl všechny mé dotazy. Moc si cením jeho přístupu k pacientovi. Pan doktor je specialista na svém místě. Děkuji za odbornost a profesionální přístup.
Více takových lékařů.


J
Ověřený profil
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Pana doktora Mrůzka vřele doporučuji, s trpělivostí vyslechne potíže, vše dobře vysvětlí, navrhne léčbu, bez pocitu, že obtěžujete. Děkuji za odborný přístup, citlivost, empatii.


Ověřený profil

Pan doktor je vynikající, naprosto úžasný lékař a člověk, odborník na svém místě!!!!!!! Empatický, sympatický...lidský, v dnešní době vzácnost. Moc moc děkuji za vše co pro mě udělal, zbavil mě neskutečného utrpení a vrátil zpět do života! Tisíceré díky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ověřený profil

Dobrý den. Pan doktor Mrůzek je skvělý odborník na svém místě, empatický ke svým pacientům, velmi ochotný. Díky jemu jsem se po operaci páteře ve FN Ostrava znovu postavil na vlastní nohy a užívám si život jako před onemocněním. Jsem zcela bez potíží a jsem mu neskutečně vděčný za jeho ochotu, přístup a především skvělou práci při operaci. Rád zůstávám v jeho následné péči i po operaci.
MOC, MOC děkuji pane doktore!
Jaroslav Kubánek


Ověřený profil

Dobrý den. Pan doktor Mrůzek mě operoval dvakrát. Po každé operaci a následné rehabilitaci jsem se vrátila do normálního plnohodnotného života. Všechny věci, které jsem dělala před operací můžu i dělat i dnes a za to mu patří velké poděkování a obdiv. Je to profesionál se na slovo vzatý, kterému nechybí ani empatie k pacientovi. Ještě jednou děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu