MDDr. et MUDr. Miloš Pastelák

Zubař Více

Chomutov 1 adresa

Nejčastěji hledané služby

Umístění: PeMi Molarius s.r.o. ošetření zubního kazu

Velká spokojenost, super jednání, profesionalita. Příjemný kolektiv, velmi doporučuji.

Umístění: PeMi Molarius s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Naprostá spokojenost. Úroveň specializace, péče, odbornosti a práce 10/10. Pan doktor mi po cca 2 letech intenzivnich oprav/korekcí dal zuby dohromady. Pan doktor s pacienty komunikuje a vždy předem vaši léčbu/procedůru vysvětlí. V případě problémů ihned poradí a v rámci akutních ordinačních hodin pomůže od bolestí. Chodíme k panu doktorovi celá rodina. Doporučuji

W
Umístění: PeMi Molarius s.r.o. diagnostické vyšetření

Ein Sehr guter Zahnarzt hier in Chomutov,meiner Meinung nach der BESTE !!

Umístění: PeMi Molarius s.r.o. preventivní prohlídky

K panu doktorovi chodíme s manželkou pravidelně již 5 let poté, co nás "zdědil" po předešlé doktorce, která odešla do důchodu. Od té doby jsme oba absolvovali řadu zákroků, od banálních až po zhotovení a aplikace keramické korunky. Na jeho péči si nemůžeme stěžovat. Zajímá se o náš zdravotní stav a pokaždé se snaží pomoci nejvhodnějším a nejpřijatelnějším způsobem.

Umístění: PeMi Molarius s.r.o. extrakce zubu

Pan doktor je úžasný člověk, zajímá se o své pacienty. Sestřička i kolegové, jsou na úrovni, pomůže, vysvětlí. S dětmi, je to kapacita, dcera se nebojí, maluje panu MUDr. obrázky, těší se na něj. Jak jde o děti, pan doktor se okamžitě "přepne" a ví, jak s dětmi pracovat. Určitě doporučuji.

Umístění: PeMi Molarius s.r.o. Jiný

K panu doktorovi jsme začal chodit po dlouhodobé nespokojenosti s předchozími zubaři. Přijal mě i mého partnera když měli volná místa. Byli jsme zatím jen na několika osetrenich ale vždy vše proběhlo perfektně. Dříve jsem měl kvůli svému strachu ze zubařů problém s nepochopením a neochotou dávat anestezii při banálních ošetřeních a k tomu hromada zbytečných poznámek na mou adresu. Zde se nic z toho neděje. Panu doktorovi jsem řekl o své fobii, kterou respektuje a ošetření je vždy bez problémů. Myslím že tím šetříme čas a energii oběma. Dentální hygiena v podání pana doktora je taky na lepší úrovni v porovnání s předchozí zkušeností. Pan doktor i sestřičky jsou velice milí, vždy vše vysvětlí, poradí a vyjdou vstříc ať už s termínem a časem ošetření tak již se zmíněnou anestezii. Čas ošetření je vzdy plus minus 5min dodržen a navic funguje připomínáni termínu objednani. Vypadá to že jsme konečně našli zubaře, ke kterému se nebudu bát chodit. Každopádně děkuji za dosavadní přístup.

Umístění: PeMi Molarius s.r.o. zubní vyšetření

K panu doktorovi jsem začal chodit na doporučení a již ubehly skoro 3 roky a jsem stále moc spokojeny.

Umístění: PeMi Molarius s.r.o. estetická stomatologie

S poskytovanými lékařskými úkony jsem maximálně spokojen. Vždy byly prováděny na profesionální úrovni a lidský přístup k pacientovi je taky vynikající. Nemám co vytknout.

Umístění: PeMi Molarius s.r.o. záchovná stomatologie

Profesionální přístup,preciznost,vstřícnost,super komunikace.Vřele doporučuji.

Umístění: PeMi Molarius s.r.o. Jiný

S panem doktorem jsem velmi spokojena a vlastne cela nase rodina. Drive jsem se bala zubaru vic jak cert krize, ale toho strachu me zbavil. Neni sebemensi duvod se zubare bat. :) Mam diky nemu krasne zoubky, vsechno vysvetli, objasni, nezazila jsem ho ve spatne nalade. Da se domluvit na terminu, predem upozorni na cenu, opravdu paradni pristup. Navic diky veselemu barevnemu prostredi si clovek neprijde jak nekde na operacnim sale, takze to je za me take plus. Mohu jen a jen doporucit! :)