Martina Vítková Borůvková, psychiatr Praha

MUDr. Martina Vítková Borůvková

Uložit

Psychiatr Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

V Olšinách 50/1122, Praha
STRELICIE s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí
Psychiatrická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: STRELICIE s.r.o. Jiný

Paní doktorka rozumí ADHD. Pomohla mi najít správné léky, nevyhuvující mi nenutí, respektuje můj názor. Můj stav se postupně lepší.
Výhoda je možnost komunikace mailem.
Chodím sem ráda.


L
Ověřeny pacient
Umístění: STRELICIE s.r.o. Jiný

Chodím k paní doktorce několik let, vždy mi věnuje dostatek času a je na mě připravená a dělá si záznamy podrobně a pečlivě.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Psychiatrická ordinace

U této "MUDr" jsem se "léčila" na panickou poruchu. Ládovala do mě RIVOTRIL horem dolem. Nakonec po 14 letech jsem šla na detox do Červeného Dvora. Prožívám zde naprosté šílenosti. Tuto osobu hodlám žalovat. Budu trvat na odebrání licence, zaplacení ušlého zisku a bolestné..a ono to hodně bolí! Moje tchýně a její tchýně ho braly také. Vůbec ho nepotřebovaly.


B
Ověřeny pacient
Umístění: STRELICIE s.r.o.

U p.doktorky jsem se léčila dva roky, ze začátku jsem jí věřila myslela jsem že ví co dělá, ale později jsem zjistila že jde jen o to abych přišla , za pět minut se mnou byla vždy hotová, p.doktorka mluví hrozně rychle, takže si ani nevzpomenete co Vám vlastně říkala, když se můj stav zhoršil a chtěla jsem neschopnost, tak mi ji sice vystavila ale poslala na mě kontrolu po dvou měsících na mě křičela že mám jíst třeba neuroly denně abych mohla pracovat, to už jsem neustála psychicky a přešla k jinému psychiatrovi ten po třech sezeních zjistil že mé problémy nejsou psychického rázu ale neurologického, momentálně neberu žádné léky na psychiku, pouze se léčím s chronickou Lymskou boreliozou na neurologii, tuto lékařku opravdu nedoporučuji, pokud potřebujete odhalit příčinu problému, zde na to nepřijdete. Naštěstí jsou lepší lékaři.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
Je mi 17 let a byla mi psychiatričkou diagnostikovaná úzkostná porucha. Začalo to strachem z nemocí a paní psychiatrička mi před rokem předepsala antidepresiva, která se berou od 18 let a podle letáku můžou deprese i zhoršit a způsobit jiné zdravotní komplikace. Takže jsem se bála je začít brát a k psychiatričce už nikdy nešla. Ten rok jsem prochodila, ale teď je mi zase o dost hůře.

Mám nekončící úzkostné stavy, strach, pocit beznaděje, pocit, že by všem bylo beze mě lépe. Je mi na zvracení, někdy ani nespím, je mi mizerně nedá se to moc popsat. Nekteré sny jsou lepší a některé horší. Snažím se meditovat, jíst zdravě, malovat a další věci, ale vše má pozitivní efekt jen na půl hodiny.

Mám obavy si někam zajít, protože nevím kdo a jestli mi vůbec pomůže. Nevím, jak z toho ven.

Dobry den, některá antidepresiva se podávají i dětem od 6 ti let, např. Zoloft. Doplňuji v těle látky, které samo není schopno tvořit, je to jako brát hormony při snížené funkci štít. žlázy . Bylo by tedy dobře opět medikaci užívat, pokud příznaky trvají .

MUDr. Martina Vítková Borůvková

Dobry den jdu sem pro radu jsem tehotna (4tyden).uzivam argofan a derin .muj Psychiatr mi nedoporucuje abych si dite nechala.ja bych ho chtela mate nekdo skusenost s temito leky behem tehotenstvi

Dobrý den, s kombinaci neuroleptika - Derin a antidepresiva- Argofan - jsem měla v minulosti zkušenost , pokud je možné dávky léků minimalizovat, je to lepší, ale nebyly s nimi v těhotenství problémy.

MUDr. Martina Vítková Borůvková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti