Adresa

Sídliště 1100/31, Praha
Ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
15 názorů

M

K paní doktorce Pánkové jsme se synem chodili skoro od narození a asi rok a půl, přešli jsme k jiné lékařce a to z důvodu, že syn měl od narození často veliké bolesti břicha, trvalo to ten rok a půl, neustále jsme za ní zoufale chodili, aby nám pomohla, neustále to "řešila" jen kapkami na "prdíky", nic víc, absolutní ignorace.... Po přechodu k jiné lékařce jsme zjistili, že trpí intolerancí na kravskou bílkovinu . Kdyby jsme rovnou chodili k dobré lékařce, tak by jsme syna ušetřili takovému trápení. Pokud mohu poradit raději se paní doktorce Pánkové vyhněte.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka Pánková a je opravdu člověk na svém místě. Má odborné znalosti, vždy poradí, pečlivá a umí naslouchat. Hodně často se setkávám s doktory, kteří nevěnují dostatek času pacientovi. Často trvá návštěva jen pár minut. U paní doktorky Pánkové mám možnost probrat problém do detailu a zjistit, co mě oprvadu trápí. Musím také pochválit paní doktorku Veselou. Co se týče sestřičky, je velice milá, s dětmi to umí. Vždy nás přivítá s úsměvem a děti se na ní vždy těší. Zvláště v dnešní hektické době oceňuji vstřícný a pečlivý přístup. Doporučuji!!!


Ověřeny pacient

Jako její bývalý pacient se mohu podepsat pod každý názor níže. Je opravdu výborná; pečlivá, vstřícná a zároveň velmi profesionální. To samé sestřička. Neznám lepšího pediatra. :-)


Ověřeny pacient

Mohu se pouze přidat k ostatním maminkám. I když nebydlíme přímo v Radotíně, vždy si velmi ráda a bez problému za Dr. Pánkovou dojedu. Je to opravdu asi ta nejlepší osoba na svém místě. Nikdy jsem ještě nepotkala tak neuvěřitelně taktní, trpělivou, vysoce odbornou a zároveň lidskou lékařku. Velmi dbá o zdravotní stav svých malých pacientů a nezanedbá vůbec nic.


Od té doby, co jsem u Dr.Pánkové, nemůžu si na cokoliv stěžovat. Je to chápající žena, která nikdy nezlehčuje situaci, je přesná, vždy když přijdu zeptá se jak se mám, což je velice vlidné a přátelské. Neměnila bych. Sestřička je také vcelku milá.


Ověřeny pacient

S touto paní doktorkou to je pro mé děti opravdová výhra. Nejenže je velmi pečlivá a přesná ve svých diagnózách, ale také vždy volí tu nejšetrnější léčbu, alespoň co mohu posoudit. Neunáhluje se s nasazením antibiotik. Její chování je vzorné a děti jí mají velmi rády. Rovněž tak sestřička je perfektní a s dětmi to prostě a jednoduše umí. Děkujeme.


paní doktorka je velmi milá,klidná a trpělivá


Mam s ní ty nejlepší zkušenosti, mohu jen doporučit. Velice pečlivá.


M

paní doktorka je skvělá opravdu měla jsem se svými syny už pár doktorek ale tahle je opravdu skvělá a její maminka tež kdykoliv jsem přišla neohlášeně jen s prkotinkou ihned se nás ujali a moc jsem jí vděčná že když jsem potřebovala s mím nejmladším synem s porodnice dříve kuli rodiným záležitostem že se nás ujala po 24hodinách po porodu a skvěle jsme to zvládly,to dnes moc doktoru na sebe to riziko nevezme,opravdu je skvělá a pokud někdo hledá doktorku která pochopí vaši starost o vaši ratolest mohu všem vřele doporučit jak pani doktorku Pánkovou tak i její maminku Mudr.Veselou a abych nezapoměla sestřička je moc milá,věřte mi maminky jsem mladá maminka a znám ten pocit kdy se na vás doktorka dívá skrz prsty,takový pocit u teto doktorky nezažijete,Miroslava.


T

S paní doktorkou jsme moc spokojeni, je příjemná, pečlivá, nic nezanedbá.Vždycky se snaží najít nejlepší řešení. Náš malý k ní chodí moc rád, většinou ho nemůžu z ordinace dostat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti