Ordinace PL pro děti a dorost
Sídliště 1100/31, Praha

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka Pánková, paní doktorka Veselá a sestřička jsou skvělými odborníky, jak po stránce lidské tak po stránce profesní . Vždy dokáží pomoci a poradit. Chodíme k nim s dvěma dětmi již více než 16 let a nemůžeme si na nic stěžovat. Preventivní prohlídky, nemoc, očkování- vše probíhalo a probíhá v klidu, pohodě, bez spěchu. Mohu jedině doporučit, i když nejsem z Radotína, dojíždíme za nimi.

K paní doktorce Pánkové jsme se synem chodili skoro od narození a asi rok a půl, přešli jsme k jiné lékařce a to z důvodu, že syn měl od narození často veliké bolesti břicha, trvalo to ten rok a půl, neustále jsme za ní zoufale chodili, aby nám pomohla, neustále to "řešila" jen kapkami na "prdíky", nic víc, absolutní ignorace.... Po přechodu k jiné lékařce jsme zjistili, že trpí intolerancí na kravskou bílkovinu . Kdyby jsme rovnou chodili k dobré lékařce, tak by jsme syna ušetřili takovému trápení. Pokud mohu poradit raději se paní doktorce Pánkové vyhněte.

Paní doktorka Pánková a je opravdu člověk na svém místě. Má odborné znalosti, vždy poradí, pečlivá a umí naslouchat. Hodně často se setkávám s doktory, kteří nevěnují dostatek času pacientovi. Často trvá návštěva jen pár minut. U paní doktorky Pánkové mám možnost probrat problém do detailu a zjistit, co mě oprvadu trápí. Musím také pochválit paní doktorku Veselou. Co se týče sestřičky, je velice milá, s dětmi to umí. Vždy nás přivítá s úsměvem a děti se na ní vždy těší. Zvláště v dnešní hektické době oceňuji vstřícný a pečlivý přístup. Doporučuji!!!

Jako její bývalý pacient se mohu podepsat pod každý názor níže. Je opravdu výborná; pečlivá, vstřícná a zároveň velmi profesionální. To samé sestřička. Neznám lepšího pediatra. :-)

Mohu se pouze přidat k ostatním maminkám. I když nebydlíme přímo v Radotíně, vždy si velmi ráda a bez problému za Dr. Pánkovou dojedu. Je to opravdu asi ta nejlepší osoba na svém místě. Nikdy jsem ještě nepotkala tak neuvěřitelně taktní, trpělivou, vysoce odbornou a zároveň lidskou lékařku. Velmi dbá o zdravotní stav svých malých pacientů a nezanedbá vůbec nic.

Od té doby, co jsem u Dr.Pánkové, nemůžu si na cokoliv stěžovat. Je to chápající žena, která nikdy nezlehčuje situaci, je přesná, vždy když přijdu zeptá se jak se mám, což je velice vlidné a přátelské. Neměnila bych. Sestřička je také vcelku milá.

S touto paní doktorkou to je pro mé děti opravdová výhra. Nejenže je velmi pečlivá a přesná ve svých diagnózách, ale také vždy volí tu nejšetrnější léčbu, alespoň co mohu posoudit. Neunáhluje se s nasazením antibiotik. Její chování je vzorné a děti jí mají velmi rády. Rovněž tak sestřička je perfektní a s dětmi to prostě a jednoduše umí. Děkujeme.

paní doktorka je velmi milá,klidná a trpělivá

Mam s ní ty nejlepší zkušenosti, mohu jen doporučit. Velice pečlivá.

paní doktorka je skvělá opravdu měla jsem se svými syny už pár doktorek ale tahle je opravdu skvělá a její maminka tež kdykoliv jsem přišla neohlášeně jen s prkotinkou ihned se nás ujali a moc jsem jí vděčná že když jsem potřebovala s mím nejmladším synem s porodnice dříve kuli rodiným záležitostem že se nás ujala po 24hodinách po porodu a skvěle jsme to zvládly,to dnes moc doktoru na sebe to riziko nevezme,opravdu je skvělá a pokud někdo hledá doktorku která pochopí vaši starost o vaši ratolest mohu všem vřele doporučit jak pani doktorku Pánkovou tak i její maminku Mudr.Veselou a abych nezapoměla sestřička je moc milá,věřte mi maminky jsem mladá maminka a znám ten pocit kdy se na vás doktorka dívá skrz prsty,takový pocit u teto doktorky nezažijete,Miroslava.