Adresa

Čichnova 23, Brno
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
47 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Naprosto nejlepší lékařka. Profesionální, lidská, empatická, skvěle diagnostikuje a nikdy nic nepodcení. Je velice ochotná, dokáže poradit i přes telefon, prostě není nic, co bych vytkla. Co se týče sestřičky, taky, naprosto úžasná. Kdyby byli všichni lékaři jako paní doktorka Nedělníková, tak se tu máme báječně..


F
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Vždy se snaží přijít problému na kloub a pečlivě vyhodnotí všechny možnosti. Jde vidět, že jí na pacientech záleží a chce dělat vše pro jejich uzdravení.


S
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Registrace

K paní doktorce jsem kdysi chodila. Je to výborná lékařka. Proto mě neodradila ani nutnost zapsat se do pořadníku k opětovné registraci. Čekala jsem rok a čtvrt...mezi tím jsem několikrát volala. A dnes se dozvím, že byl pořadník před měsícem zrušen. Myslím si, že by bylo vhodné pacienty v pořadníku alespoň obvolat a informovat je.


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je moc hodná a šikovná. Hlavní je, že se mnou jedná jak s člověkem, a vždycky mi všecko vysvětlí. S tím jsem se zatím bohužel u ostatních doktorů nesetkala. Neměnila bych. Sestřička je taky milá, ochotná a šikovná.


M
Ověřeny pacient

Před paní doktorkou Nedělníkovou smekám pro její schopnost určit správnou diagnozu. Když jsem jí předložila výsledek odborného vyšetření, ihned mi doporučila operaci, i když mi ji odborný lékař nenavrhl! Prognóza paní dr.Nedělníkové se splnila, já jsem po operaci musela podstoupit chemoterapii a bioléčbu. Velmi paní doktorce děkuji za starostlivost. Je to lékařka na svém místě a k tomu je milá a pečlivá. Všem její ordinaci včetně její šikovné sestřičky doporučuji.


C
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velká profesionálka. Nad pacientem se opravdu zamýšlí a snaží se hledat řešení. Díky své profesionalitě a přehledu u mě odhalila problémy se štítnou žlázou a vyřešila ambulantně i mé dlouhotrvající problémy s depresemi. Jako člověk je příjemná a vždy si se mnou popovídá. Totéž platí i o sestřičce. nesnáším chození po doktorech, ale k této paní doktorce chodím ráda a vřele ji doporučuji!!!!!


O
Ověřeny pacient

Paní doktorka je člověk na svém místě, po profesní i lidské stránce. Sestřička je k pacientům příjemná a ohleduplná. Mohu jen doporučit.


Z
Ověřeny pacient

Jedna z nejlepších lékařek jakou jsem kdy zažil. Erudovaná, pečlivá, lidská - vždy se snaží všem pomoci, všechno vysvětlí člověk se na ní může obrátit s jakýmkoliv zdravotním problémem. Stejně tak sestřička, která s paní doktorkou tvoří skvělý tým a moc jim obou děkuji za poskytnutou péči. Jsem rád, že tato lékařka převzala do péče i mou matku, které strašně pomohla. Pokud někomu paní doktorka nevyhovuje, muže si vybrat jakéhokoliv jiného lékaře a nemusí na paní doktorku "kydat" špínu. Stejně jako já je určitě i spousta jiných pacientů, kteří ji mají rádi a jsou vděční že ji máme. A pokud nespokojená paní odejde jinam, alespoň nás ostatní nebude zdržovat v čekárně :-)


S
Ověřeny pacient

Pani doktorka sa ku mňe vždy správala veľmi milo a priateľsky, navyše je vidieť, že sa v svojom odbore neustále vzdeláva a s pacientmi sa o liečbe vždy poriadne pobaví. Rozhodne je to najlepšia doktorka, s akou som sa za svoj život stretla, kiežby podobných lekárov bolo viac.

Sestrička je tiež veľmi ochotná príjemná.
Do tejto ordinácie chodím rada, hoci to mám dosť ďaleko od domu.


T
Ověřeny pacient

Naprosto nejlepší lékařka a to už jsme jich zažila hodně!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti