Adresa

Čichnova 23, Brno
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
46 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
F
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Vždy se snaží přijít problému na kloub a pečlivě vyhodnotí všechny možnosti. Jde vidět, že jí na pacientech záleží a chce dělat vše pro jejich uzdravení.


S
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Registrace

K paní doktorce jsem kdysi chodila. Je to výborná lékařka. Proto mě neodradila ani nutnost zapsat se do pořadníku k opětovné registraci. Čekala jsem rok a čtvrt...mezi tím jsem několikrát volala. A dnes se dozvím, že byl pořadník před měsícem zrušen. Myslím si, že by bylo vhodné pacienty v pořadníku alespoň obvolat a informovat je.


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je moc hodná a šikovná. Hlavní je, že se mnou jedná jak s člověkem, a vždycky mi všecko vysvětlí. S tím jsem se zatím bohužel u ostatních doktorů nesetkala. Neměnila bych. Sestřička je taky milá, ochotná a šikovná.


M
Ověřeny pacient

Před paní doktorkou Nedělníkovou smekám pro její schopnost určit správnou diagnozu. Když jsem jí předložila výsledek odborného vyšetření, ihned mi doporučila operaci, i když mi ji odborný lékař nenavrhl! Prognóza paní dr.Nedělníkové se splnila, já jsem po operaci musela podstoupit chemoterapii a bioléčbu. Velmi paní doktorce děkuji za starostlivost. Je to lékařka na svém místě a k tomu je milá a pečlivá. Všem její ordinaci včetně její šikovné sestřičky doporučuji.


C
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velká profesionálka. Nad pacientem se opravdu zamýšlí a snaží se hledat řešení. Díky své profesionalitě a přehledu u mě odhalila problémy se štítnou žlázou a vyřešila ambulantně i mé dlouhotrvající problémy s depresemi. Jako člověk je příjemná a vždy si se mnou popovídá. Totéž platí i o sestřičce. nesnáším chození po doktorech, ale k této paní doktorce chodím ráda a vřele ji doporučuji!!!!!


O
Ověřeny pacient

Paní doktorka je člověk na svém místě, po profesní i lidské stránce. Sestřička je k pacientům příjemná a ohleduplná. Mohu jen doporučit.


Z
Ověřeny pacient

Jedna z nejlepších lékařek jakou jsem kdy zažil. Erudovaná, pečlivá, lidská - vždy se snaží všem pomoci, všechno vysvětlí člověk se na ní může obrátit s jakýmkoliv zdravotním problémem. Stejně tak sestřička, která s paní doktorkou tvoří skvělý tým a moc jim obou děkuji za poskytnutou péči. Jsem rád, že tato lékařka převzala do péče i mou matku, které strašně pomohla. Pokud někomu paní doktorka nevyhovuje, muže si vybrat jakéhokoliv jiného lékaře a nemusí na paní doktorku "kydat" špínu. Stejně jako já je určitě i spousta jiných pacientů, kteří ji mají rádi a jsou vděční že ji máme. A pokud nespokojená paní odejde jinam, alespoň nás ostatní nebude zdržovat v čekárně :-)


S
Ověřeny pacient

Pani doktorka sa ku mňe vždy správala veľmi milo a priateľsky, navyše je vidieť, že sa v svojom odbore neustále vzdeláva a s pacientmi sa o liečbe vždy poriadne pobaví. Rozhodne je to najlepšia doktorka, s akou som sa za svoj život stretla, kiežby podobných lekárov bolo viac.

Sestrička je tiež veľmi ochotná príjemná.
Do tejto ordinácie chodím rada, hoci to mám dosť ďaleko od domu.


T
Ověřeny pacient

Naprosto nejlepší lékařka a to už jsme jich zažila hodně!


B
Ověřeny pacient

k paní doktorce sice chodím krátkou dobu,ale jediné co bych,takže k ní chodí hodně lidí a tím pádem občas musí člověk čekat.Ale jinak paní doktorka se pacientům věnuje co může a řeší každý sebe menší problém s velkou pečlivostí.
S paní doktorkou jsem moc spokojená a už bych neměnila.Ona i sestra jsou zlatíčka,které si nezaslouží žádné negativní hodnocení.
A ti co tu psali negativní hodnocení,tak by měli přejít k dr.Samotné a to by potom mluvili jinak a vůbec by je nenapadlo takové nepravdivé věci psát.
Paní doktorka a i sestra jsou zlatíčka a hotovo.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti