Čichnova 23, Brno
Praktický lékař pro dospělé

F
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Vždy se snaží přijít problému na kloub a pečlivě vyhodnotí všechny možnosti. Jde vidět, že jí na pacientech záleží a chce dělat vše pro jejich uzdravení.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Registrace

K paní doktorce jsem kdysi chodila. Je to výborná lékařka. Proto mě neodradila ani nutnost zapsat se do pořadníku k opětovné registraci. Čekala jsem rok a čtvrt...mezi tím jsem několikrát volala. A dnes se dozvím, že byl pořadník před měsícem zrušen. Myslím si, že by bylo vhodné pacienty v pořadníku alespoň obvolat a informovat je.

Paní doktorka je moc hodná a šikovná. Hlavní je, že se mnou jedná jak s člověkem, a vždycky mi všecko vysvětlí. S tím jsem se zatím bohužel u ostatních doktorů nesetkala. Neměnila bych. Sestřička je taky milá, ochotná a šikovná.

Před paní doktorkou Nedělníkovou smekám pro její schopnost určit správnou diagnozu. Když jsem jí předložila výsledek odborného vyšetření, ihned mi doporučila operaci, i když mi ji odborný lékař nenavrhl! Prognóza paní dr.Nedělníkové se splnila, já jsem po operaci musela podstoupit chemoterapii a bioléčbu. Velmi paní doktorce děkuji za starostlivost. Je to lékařka na svém místě a k tomu je milá a pečlivá. Všem její ordinaci včetně její šikovné sestřičky doporučuji.

C

Paní doktorka je velká profesionálka. Nad pacientem se opravdu zamýšlí a snaží se hledat řešení. Díky své profesionalitě a přehledu u mě odhalila problémy se štítnou žlázou a vyřešila ambulantně i mé dlouhotrvající problémy s depresemi. Jako člověk je příjemná a vždy si se mnou popovídá. Totéž platí i o sestřičce. nesnáším chození po doktorech, ale k této paní doktorce chodím ráda a vřele ji doporučuji!!!!!

O

Paní doktorka je člověk na svém místě, po profesní i lidské stránce. Sestřička je k pacientům příjemná a ohleduplná. Mohu jen doporučit.

Jedna z nejlepších lékařek jakou jsem kdy zažil. Erudovaná, pečlivá, lidská - vždy se snaží všem pomoci, všechno vysvětlí člověk se na ní může obrátit s jakýmkoliv zdravotním problémem. Stejně tak sestřička, která s paní doktorkou tvoří skvělý tým a moc jim obou děkuji za poskytnutou péči. Jsem rád, že tato lékařka převzala do péče i mou matku, které strašně pomohla. Pokud někomu paní doktorka nevyhovuje, muže si vybrat jakéhokoliv jiného lékaře a nemusí na paní doktorku "kydat" špínu. Stejně jako já je určitě i spousta jiných pacientů, kteří ji mají rádi a jsou vděční že ji máme. A pokud nespokojená paní odejde jinam, alespoň nás ostatní nebude zdržovat v čekárně :-)

Pani doktorka sa ku mňe vždy správala veľmi milo a priateľsky, navyše je vidieť, že sa v svojom odbore neustále vzdeláva a s pacientmi sa o liečbe vždy poriadne pobaví. Rozhodne je to najlepšia doktorka, s akou som sa za svoj život stretla, kiežby podobných lekárov bolo viac.

Sestrička je tiež veľmi ochotná príjemná.
Do tejto ordinácie chodím rada, hoci to mám dosť ďaleko od domu.

Naprosto nejlepší lékařka a to už jsme jich zažila hodně!

k paní doktorce sice chodím krátkou dobu,ale jediné co bych,takže k ní chodí hodně lidí a tím pádem občas musí člověk čekat.Ale jinak paní doktorka se pacientům věnuje co může a řeší každý sebe menší problém s velkou pečlivostí.
S paní doktorkou jsem moc spokojená a už bych neměnila.Ona i sestra jsou zlatíčka,které si nezaslouží žádné negativní hodnocení.
A ti co tu psali negativní hodnocení,tak by měli přejít k dr.Samotné a to by potom mluvili jinak a vůbec by je nenapadlo takové nepravdivé věci psát.
Paní doktorka a i sestra jsou zlatíčka a hotovo.