Martin Vimr, psychiatr Praha

MUDr. Martin Vimr

Psychiatr Více

7 názorů

Uložit


Adresa

Koněvova 221, Praha
Psychiatrie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
7 názorů

S
Umístění: Psychiatrie Jiný

Vyzkoušela jsem spoustu psychologů a až u pana doktora jsem našla, co jsem hledala. Nestrkal mi hned antidepresiva, chápal, že je to až poslední možnost. Vždy dokáže říct něco povzbudivého. Jsem velmi spokojená!


P
Ověřeny pacient

Jeden z mála psychiatrů, který se zajímá o pacienta. Skvělý přístup, sympatický člověk, všem doporučuji.


T
Ověřeny pacient

Skvělý lékař, přišla jsem k němu s poporodní depresí jak víno, měla jsem sebedestruktivní tendence a dnes je mi o hodně líp. Návštěva u něj mi vždycky zvedne náladu o 300 procent. Doporučuji.


K
Ověřeny pacient

Pan doktor Vimr je úžasnej a skvělej psychiatr, moc se mi na něm líbí, že se ke každému chová tak jak si zaslouží, chválí za úspěchy a to pozitivně žene kupředu a motivuje, má rád když se člověk snaží a vyjde mu vstříc. Nikdy se ke mně nechoval jako k méněcennému člověku a mám za to, že mě ani nikdy nepovažoval za pravého psychiatrického pacienta. Děkuji, K. K.:)


Pan doktor Vimr je vyborny psychiatr.Clovek se mu uz po prvni navsteve sveri temer ze vsim,co ho tizi.Neni to rozhodne takovy ten nazehleny lekar s kamenou tvari ktery se sotva na Vas podiva.Je fakt jednicka.Doporucuji kazdemu........


M

Je velmi zodpovědný trpělivý, prostě výborný lékař. Můžu jen doporučit - kohokoli . Docela určitě mi zachránil život, i manželství. Nebylo to se mnou asi jednoduchý případ, ale zachránil určitě co se dalo. Dodnes, když mám deprese, vzpomínám na jeho rady - a pomáhá to. Je prostě na něj spolehnutí. DĚKUJI pane doktore.Míla Bočková


H

Pan doktor Vimr, je skutečný odborník na svém místě. Příjemné jednání, člověk nečeká, objednání přímo na minutku. Děkuji mu za pomoc.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti