Psychiatrie
Koněvova 221, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrie Jiný

Pan doktor je dle mého názoru velmi dobrý psychiatr. Aktivně se zajímá o můj život, posuny v něm a o vypořádání se s problémy. Vede dialog a ptá se, což mi samo o sobě několikrát pomohlo se na problém podívat z jiného úhlu a zjednodušilo se jeho řešení. Rozhodně necpe hned prášky, i když jsem k nim časem musela přistoupit, nedělá si ze mě pokusného králíka a medikaci mi zvolil nebo vyměnil vždy velmi nenásilně. V případě problému mě byl schopen přijmout během dvou dnů, dovolat se mu dá prakticky kdykoliv a v jeho čekárně se čeká maximálně 5-10 minut. Rozhodně doporučuji.

Umístění: Psychiatrie Jiný

Vyzkoušela jsem spoustu psychologů a až u pana doktora jsem našla, co jsem hledala. Nestrkal mi hned antidepresiva, chápal, že je to až poslední možnost. Vždy dokáže říct něco povzbudivého. Jsem velmi spokojená!

Jeden z mála psychiatrů, který se zajímá o pacienta. Skvělý přístup, sympatický člověk, všem doporučuji.

Skvělý lékař, přišla jsem k němu s poporodní depresí jak víno, měla jsem sebedestruktivní tendence a dnes je mi o hodně líp. Návštěva u něj mi vždycky zvedne náladu o 300 procent. Doporučuji.

Pan doktor Vimr je úžasnej a skvělej psychiatr, moc se mi na něm líbí, že se ke každému chová tak jak si zaslouží, chválí za úspěchy a to pozitivně žene kupředu a motivuje, má rád když se člověk snaží a vyjde mu vstříc. Nikdy se ke mně nechoval jako k méněcennému člověku a mám za to, že mě ani nikdy nepovažoval za pravého psychiatrického pacienta. Děkuji, K. K.:)

Pan doktor Vimr je vyborny psychiatr.Clovek se mu uz po prvni navsteve sveri temer ze vsim,co ho tizi.Neni to rozhodne takovy ten nazehleny lekar s kamenou tvari ktery se sotva na Vas podiva.Je fakt jednicka.Doporucuji kazdemu........

Je velmi zodpovědný trpělivý, prostě výborný lékař. Můžu jen doporučit - kohokoli . Docela určitě mi zachránil život, i manželství. Nebylo to se mnou asi jednoduchý případ, ale zachránil určitě co se dalo. Dodnes, když mám deprese, vzpomínám na jeho rady - a pomáhá to. Je prostě na něj spolehnutí. DĚKUJI pane doktore.Míla Bočková

Pan doktor Vimr, je skutečný odborník na svém místě. Příjemné jednání, člověk nečeká, objednání přímo na minutku. Děkuji mu za pomoc.