Praktický lékař
Vránova 172, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař Jiný

Pan doktor Skutil je chlap na svém místě. Jsem zdravotník a mohu objektivně říct, že najít dnes praktika, nebo obecně doktora, který je odborník a zároveň má selský rozum, je na výsost vzácné. Proto díky za něj. Stručně k němu: zodpovědný přístup, zájem o pacienta, širší pohled na věc, zkušenosti. Nemá problém odeslat k odbornému vyšetření. Pravda, vybírá si trochu drsnější sestry, ale ono je to při dnešních pacientech potřeba a osobně to nevnímám jako negativum. Nemám co dodat, kéž by takových lékařů bylo víc.

Umístění: Praktický lékař Jiný

Chodím k MUDr. Skutilovi opravdu mnoho let, nyní je lékařem i mých synů. Bez nadsázky mohu říct, že kvalifikovanějšího, pečlivějšího a ochotnějšího obvodního lékaře najdete těžko! Pacienta vyslechne, dá vše do souvislostí, pomůže nebo pošle na odborné pracoviště . Za mě prostě TOP lékař! A i všechny jeho sestřičky ( za ty roky tam nějaká změna proběhla) jsou ochotné, milé a usměvavé.

Umístění: Praktický lékař Jiný

Pan doktor je skutečný lékař a ne jen ten, co napíše recept. Vždy správně odhadne diagnózu, je empatický a mnohdy dělá nad rámec svých povinnosti ( např ortoped neuměl zpětně vypsat nemocenskou, Dr Skutil si s tím okamžitě a ochotně poradil a vyšel vstříc). Má zájem o pacienta a řeší primárně je. Nemám sebemenší výtku, naprostá spokojenost.

Perfektní doktor, který mě i celé mé rodině vždy pomohl! I sestřička je skvělá vždy si sní dobře popovídám.

Velni dobrý lékař,s citlivým přístupem k pacentovi - mohu jen doporučit.

Přístup k pacientovi jako k člověku, umění naslouchat a dostatečná odbornost činí z Dr. Skutila člověka, kterému věřím. Nikdy nic nepodcenil, léky vybírá nejlépe jak může - hlídá i střídání antibiotik, pokud dojde k recidivě řeší vše zodpovědně. Neměl jsem doposud lepšího lékaře, ani lepšího neznám. Doporučuji!

Chodím k panu doktorovi už několik let a jsem s ním spokojen.Je pečlivý,nic neodflákne,vyjde pacientovi vstříc. Sestřička je také dobrá,jen si na ni člověk musí trochu zvyknout. A skvěle bere krev! Mohu doporučit!

Nejlepší samozřejmě jen z mého hlediska (beru-li do úvahy i dosažitelnost apod.), protože medicína není sport a neexistují jednotná měřítka. Byl mi však doporučen jiným špiškovým lékařem, jako jeden z vůbec nejlepších v Brně. Má výborné znalosti, dostatek opatrnosti při diagnóze i při medikaci. Jsem přesvědčen, že léčbu podřizuje účinnosti, nikoli náklonnosti k některému z výrobců léčiv. Je otevřen dotazům pacienta a umí je srozumitelně zodpovědět. Také jeho zdravotní sestra je velmi kvalifikovaná a příjemná.

S panem doktorem jsem velmi spokojený,je pečlivý a vstřícný. Zatím jsem neměl nějaké vážné neobvyklé onemocnění takže nemohu posoudit jeho odbornost, ale na klasické problémy je skvělý. I sestra je fajn..ze začátku mi nebyla moc sympatická,ale po čase jsme si sedli.

Sympatický klidný lékař. Dobrý odborník