Adresa

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
Šrobárova 50, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

V lednu jsem byla u MUDr. Skály na modelaci stehen na OB klinice. S přístupem pana doktora jsem velice spokojená, vše mi dopředu podrobně vysvětlil. Rozsah zákroku byl velký, měla jsem nadbytky kůže, ale přesto vše dopadlo dobře, žádné větší bolesti jsem neměla, jizvy jsou tenké, žádné komplikace nenastaly. S výsledkem jsem moc spokojená.

K
Ověřený profil

V 4/2016 jsem byla na plastické chirurgii na Bulovce na zmenšení prsou. Zákrok mě byl hrazen pojišťovnou. Nejdříve jsem byla domluvena, že mě bude operovat MUDr.Popelka, ale ten si prodloužil stáž v zahraničí , takže mi bylo oznámeno, že mě bude operovat pan doktor Skála. Musím říct , že pan doktor odvedl skvělou práci s výsledkem jsem i po delším hojení nesmírně spokojená.Pan doktor je velice milý a příjemný člověk ,vřele ho doporučuji......víc takových lékařů. Tímto panu doktorovi velice děkuji . Kateřina Jedličková

Z
Ověřený profil

I přes mou skepsi k doktorům všeobecně jsem z péče pana doktora nadšená. Velmi příjemně mne překvapil jak v lidské, tak profesionální rovině. Vysvětlil, uklidnil, odvedl skvělou práci. Dnes už díky němu netrpím odporem k zrcadlu :-) Z.B.


Ověřený profil

Pan doktor Martin Skála je neskutečně šikovný a milý člověk, který odvádí svou práci velmi precizně a já jsem díky jemu velmi šťastná. Děkuji Vám Hanka Novotná


D
Ověřený profil

Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat za přístup a péči, které se mi dostalo od pana doktora na pracovišti Kliniky OB. Jeho přístup je velmi profesionální, na konzultaci jsem se všechno dozvěděla a uklidnil mě i před výkonem, nechala jsem si upravit a zvětšit prsa. Musím říct, že po operaci jsem byla ve skvělé péči, personál kliniky se choval velmi příjemně a pan doktor chodil pravidelně na kontroly. Mohu opravdu vřele doporučit, je to příjemný lékař, který dokáže všechno vysvětlit a především dokonale provést. Ještě jednou mockrát děkuji pane doktore!


Ověřený profil

Díky jeho skvěle odvedené práci mám o mnoho šťastnější a spokojenější život. Po 20ti letech komplexů a strachu vyjít mezi lidi neskonalá úleva. Konečně se za sebe nemusím stydět! :)


H
Ověřený profil

Skvělý doktor a moc sympatický člověk.Chtěla bych mu moc poděkovat...


Došlo k chybě, zkuste to znovu