Sirotkova 43, Brno
Ambulance praktického lékaře (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Ambulance praktického lékaře

K panu dr.Pospíšilovi chodím víc jak 25 let.
Jsem velmi spokojena,nemám žádné výhrady.Je ochotný,vztřícný.
I když už nebydlím 13let za rohem ,ale 25km za Brnem,měnit blíž nebudu.

Pan Pospíšil je velmi zkušený, ochotný lékař s rozsáhlými znalostmi a vynikajícím přístupem k pacientu.
Lepsiho praktickeho lekare neznam :)
Dekuji

Vynikající a empatický lékař, se sestřičkou tvoří vynikající tým.... máme ho jako rodinného lékaře, chodíme tam všichni a všichni jsme spokojení.....ochotně naslouchá a je dobrý diagnostik..

S panem doktorem jsem nanejvýš spokojen. V čekárně se nezdržíte, protože je rychlý, ale přesto pečlivý. Diagnózu určuje přesně a je velice ochotný.

Moje matka (ročník 1923) nevládne internetem, takže si dovoluji reprodukovat její názor podložený 20 lety pravidelných návštěv: skvělý pan doktor, výborný lidský přístup, ochota, profesionalita. Díky

Výborný lékař, sympatický člověk; ochotný, vždy poradí, vyslechne - jsem u něj 18 let a maximální spokojenost. Navíc velice příjemná a ochotná sestra.

pan doktor je hodny laskavý člověk a ja jsem ráda že chodím právě k němu.nikdy u něho nemám pocit že zdržuji,že jsou moje názory hloupé nebo že mi vlastně nic nechybí.vždy se člověku maximálně věnuje.kéž by takových lékařu bylo víc

Z mé zkušenosti výborný lékař. Dokázal mi diagnostikovat atypický zápal plic při kterém jsem vůbec neměla kašel a včas mě odeslat do nemocnice. Připadá mi, že má zvláštní dar velmi rychle poznat co člověku je, aniž by něco přehlédl. Chodí k němu celá naše rodina a všichni jsme moc spokojeni. Pracuje rychle, ale přesně.

Také naši známé, která trpěla velmi statečně léta revmatem dokázal pomoc v pokročilé fázi její choroby tak, jako to nedokázal žádný jiný lékař, ani specialista před ním.

Je mi moc líto, že v Praze, kam jsem se přestěhovala, takového schopného lékaře nemůžu najít.

Pečlivý a šikovný pan doktor, který naslouchá svým pacientům. Je vidět, že mu na nich záleží. A k tomu moc milá paní sestřička. Začala jsem k němu chodit právě díky "znamemulekari.cz". Díky

Už přes dvacet let je našim rodinným lékařem a po celou dobu máme pouze ty nejlepší zkušenosti. Je to skvělý diagnostik s úžasným osobním přístupem k pacientovi. V čekárně nikdy nečekám dlouho. Vše doplňuje velmi přívětivá sestříčka. Je to jeden z nejlepších lékařů které jsem ve svém životě potkala.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda nabíráte nové pacienty. Děkuji za odpověď. S pozdravem Anna

Omlouvám se ale už mám plno,zdravím M.Pospíšil

MUDr. Martin Pospíšil