Martin Krátký, otorinolaryngolog Praha

MUDr. Martin Krátký

Otorinolaryngolog Více

9 názorů

Uložit


Adresa

Budínova 2, Praha
Nemocnice Na Bulovce

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
9 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
A
Umístění: Nemocnice Na Bulovce Jiný

Synovi poskytnul zcela bezchybnou a odbornou péči čehož si nesmírně cením a jsem mu vděčná. Nic jiného od lékaře nečekám a nemám potřebu hodnotit.


V
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Na Bulovce vyšetření ucha

Bohužel se musím přidat k negativním recenzím. 6 letá dcera trpí na záněty ucha už od miminka a každoročně pícháme ucho cca třikrát (na střídačku) a absolvoval jsem tak mnoho i nočních výjezdů. Nic příjemného pro dítě ani pro rodiče. První pro nás šok je změna otevírací doby pohotovosti na 7 - 19. Přišli jsme 18:45. Prázdná čekárna, nikde nikdo a hned nás sestra "poučila" že v sedm je konec a že nás asi nevzemou...krásný start. Tak jsme nakonec počkali 10 min na příchod pana doktora. Nemusel nic říkat, ale zjevně jsme ho otravovali takovou banalitou jako bolest dceřiného ucha. Nebylo to naštěstí nic hrozného a nemusel tentokrát ucho píchat. Takže tohle bylo super. Ale podání informací a způsob vyšetření, nekomunikace nebo odpověď na otázku zda se to nezhorší a nepřijedeme za 3 hodiny znovu (už se nám to mnohokrát stalo), že mne může za 2 hodiny přejet auto...no co na to říct. Pan doktor by si měl uvědomit, že nespolkl moudrost světa.


V
Ověřeny pacient

Byly jsme u pana doktora s dcerou (3,5 letá) pro podezření na zánět středního ucha. Pan doktor dceru prohlédl, zkontroloval, doporučil léčbu. Byl trochu odměřený, u dětí by to šlo i veseleji, ale sestřička to zachraňovala. Po návštěvě dcera říkala, že se už pana doktora bát nebude. Takže ona byla spokojená a ja také.


J
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo ORL konzultace

Velmi nepříjemný a arogantní doktor, zřejmě ho práce vůbec nebaví. Pokud si můžete vybrat jít jinam nebo v jiný den, tak rozhodně nechodit k tomuto doktorovi. Díky jeho negativnímu přístupu k pacientům mu ani nepomůže jeho erudovanost v oboru.


R
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Bolest uší dcery

Nejhorší zážitek pro mně a hlavně pro dceru. Nenavštívily jsme pohotovost, ale ambulanci v Petrovicích. čekárna prázdná nikde nikdo, už chápu proč. Pana doktora jsme zřejmě od něčeho vyrušili. Nepříjemný protivný a k dceři dosti odměřený. Podíval se jí do uší, do krku. Do krku takovým způsobem, že pak smrkala a trochu kašlala krev. Vynadal jí že nespolupracuje, atd. Ve finále nám dal lékařskou zprávu pro pediatra a když jsem četla co vše jí dělal, byla jsem v šoku. Takže z jen koukání do ucha a do krku nám provedl i laryngoskopii optikou, test sluchu, tympanometrii se záznamem, otoskopii optikou a vyčištění zvukovodů.... takže hurá pojišťovno, zaplať za služby co neprovedl.


P
Ověřeny pacient

Pan doktor by neměl sloužit noční pohotovostní služby. Také jsme byli nuceni s tříletým dítětem vyhledat jeho pomoc. Odborník určitě bude, ale jeho přístup je katastrofický. Omlouváme se, že dcera měla v noci bolest ucha a dovolili jsme vás vzbudit. Zážitek z pohotovosti šílený.


M
Ověřeny pacient

Marie . V noci jsme byly na pohotovosti se zánětem středouší. Pan doktor je určitě odborník, ale toho času bez nálady. To se projevilo i na jeho jednání. Sestřička byla zlatá.Pane doktore na pohotovost lidé nejezdí z nudy, ale že je něco trápí.


K
Ověřeny pacient

Velká spokojenost s panem doktorem.


M
Ověřeny pacient

U pana doktora Krátkého jsem před několika měsíci ve FN Na Bulovce na oddělení ORL absolvoval operaci vedlejších nosních dutin. Chtěl bych mu touto cestou poděkovat za vynikající péči a zároveň díky jeho přístupu i doporučit ostatním. Pan doktor je odborník, profesionál, ochotný a lékař s lidským přístupem. Vše mi trpělivě vystvětlil. Pochvaluji si u něho i následnou pooperační péči a dnes již ambulantní kontroly.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti