Nemocnice Na Bulovce
Budínova 2, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Byla jsem u pana doktora se synem na ORL, kdy nás z pohotovosti poslali na kontrolu. Bohužel jiný dr tam nebyl. Přístup naprosto otřesný, arogantní lékař co si myslí, že sežral všechnu moudrost světa. Po popsání problému, že syn nemůže přes bolest spát, že 2 x zvracel a k tomu se přidal ještě kašel nám pan doktor řekl, že nevidí žádný důvod, prosč by syn nešel do školy....toto opravdu nemůže snad myslet vážne. Tady mě již u tohoto rádoby doktora nikdo neuvidí.

Umístění: Nemocnice Na Bulovce Jiný

Otřesný zážitek, arogantní doktor, ocividne nema svou praci rad a obtezovali jsme ho.

Naprosto otřesný zážitek. Arogantní, obtěžujete ho, vysmívá se. Diagnostikoval mi reflux, který nemám. Čistil zvukovody, tak šíleným způsobem, že mi z obou uší vytékala krev. Byla to schválnost, za obtěžování. Takže už nikdy víc. MUDr.Krátký, hlavně nechodit s dětmi.

Arogantní přístup, dotaz "Proč jsem jdete?" pokud jdu s doporučením pediatra k vyšetření mi přijde fakt vrchol. Vřele nedoporučuji.

V pondělí jsem navštívila ordinaci v Petrovicích , kde zrovna ordinoval MUDr. Krátký. Musím říct, že celkový přístup pana doktora je tak trošku arogantní a připadala jsem si jak naprostý simulant dle jeho jednání k mé osobě. Od soboty mě trápil tlak v uchu, zalehlé ucho, bolestivé. Pan doktor se mi do ucha podíval, s tím, že se jedná pouze o podtlak, ať léčim rýmu, že ucho pak odezní. Nic nepředepsal, nic moc neporadil. Léčila jsem tedy rýmu volně dostupnými léky a spreji. Zlepšení nepřicházelo, bolest a otok se stupňoval, 3 noci jsem nespala a myslela, že hlavou rozmlátim zeď. Dnes už jsem přes nesnesitelnou bolest a velký otok musela navštívit našeho známého doktora ORL až v Benešově. A z ničeho je akutní zánět zvukovodu, středouší, vpáčený bubínek…. Medikace : Antibiotika, kortikoidy, dvoje antibiotické kapky do uší, dvoje do nosu, aulin na bolest.
A teď otázka, zda není lepší problémům předcházet a nebrat to na lehkou váhu, když zrovna tohle může mít daleko horší následky. Nechci domyslet kam až by to došlo, když bych čekala na to samovolné odeznění. Doporučuji víc zodpovědnosti a empatie.

Umístění: Nemocnice Na Bulovce Jiný

Pan doktor je profesionál, 7.6.2022 mi vyndaval krční mandle, bez komplikací. Lidský, milý lékař který vše vysvětlí, pacientům se věnuje. Budu na něj vzpomínat ráda.

Umístění: Nemocnice Na Bulovce Jiný

U pana doktora jsem byla na předoperačním vyšetření kvůli nosnímu polypu, což bylo dost nepříjemné. Když jsem šla následně na operaci, při které jsem byla v narkóze, tak jiný doktor zjistil, že už tam žádný polyp nemám, že mi ho doktor Krátký odstranil už předtím, proto ta bolest po předoperačním. Takže zbytečná narkóza a nervy. Zatím můj nejhorší zážitek co se zdravotnictví týče. Po “operaci” jsem odmítla kontrolu, s tím, že už mě na tomto oddělení na Bulovce nikdo neuvidí, díky doktoru Krátkému. Sestra, které jsem řekla o svých pocitech o něm mi řekla, že se mi ani nediví a že má podobný názor. Jistě si mě z předoperačního pamatoval, protože pak když jsem byla hospitalizovaná, jsem ho potkala na chodbě den před výkonem, tak ho zdravím a on nic, bez odpovědi. Jedním slovem katastrofa. Nikomu nepřeju stejný nebo podobný zážitek, tomuhle doktorovi je lepší se vyhnout.

Umístění: Nemocnice Na Bulovce Jiný

Synovi poskytnul zcela bezchybnou a odbornou péči čehož si nesmírně cením a jsem mu vděčná. Nic jiného od lékaře nečekám a nemám potřebu hodnotit.

Umístění: Nemocnice Na Bulovce vyšetření ucha

Bohužel se musím přidat k negativním recenzím. 6 letá dcera trpí na záněty ucha už od miminka a každoročně pícháme ucho cca třikrát (na střídačku) a absolvoval jsem tak mnoho i nočních výjezdů. Nic příjemného pro dítě ani pro rodiče. První pro nás šok je změna otevírací doby pohotovosti na 7 - 19. Přišli jsme 18:45. Prázdná čekárna, nikde nikdo a hned nás sestra "poučila" že v sedm je konec a že nás asi nevzemou...krásný start. Tak jsme nakonec počkali 10 min na příchod pana doktora. Nemusel nic říkat, ale zjevně jsme ho otravovali takovou banalitou jako bolest dceřiného ucha. Nebylo to naštěstí nic hrozného a nemusel tentokrát ucho píchat. Takže tohle bylo super. Ale podání informací a způsob vyšetření, nekomunikace nebo odpověď na otázku zda se to nezhorší a nepřijedeme za 3 hodiny znovu (už se nám to mnohokrát stalo), že mne může za 2 hodiny přejet auto...no co na to říct. Pan doktor by si měl uvědomit, že nespolkl moudrost světa.

Byly jsme u pana doktora s dcerou (3,5 letá) pro podezření na zánět středního ucha. Pan doktor dceru prohlédl, zkontroloval, doporučil léčbu. Byl trochu odměřený, u dětí by to šlo i veseleji, ale sestřička to zachraňovala. Po návštěvě dcera říkala, že se už pana doktora bát nebude. Takže ona byla spokojená a ja také.