Martin Jarolímek, psychiatr Praha

Prim. MUDr. Martin Jarolímek

Psychiatr

Klánova 62, Praha
Sanatorium Ondřejov

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Sanatorium Ondřejov nemoc a chtít se vyléčit a normálně žít

Dobrý den, chtěla bych v tento vánoční čas moc poděkovat panu primáři Jarolímkovi, za jeho citlivý přístup ke každému z nás a za to, že vždycky uměl a umí dávat naději na normální život. Já dnes takovýto život žiju, takový, jaký jsem vždycky chtěla, i když jsem na lékách, i když mám částečný důchod, ale můj život je teď hezký a důstojný. mám práci, rodinu a plno zdravých přátel i některé z řad nemocných. Udělal toho tolik pro mě, i pro plno dalších lidí, že jeden metál by byl málo, a přála bych mu, kdyby se mu to minimálně dvakrát vrátilo, to všechno, protože si to opravdu zaslouží. Alena Samková, znáte mě pod Plesnivou. Děkuji Vám

po více než dvacetileté zkušenosti s psychiatrií a celou řadou psychiatrů , je to jediný psychiatr, kterého zajímá pacient jako člověk. Pane doktore, díky.
MARIE

Abych pravdu řekla, nemám dobrou zkušenost s léčbou pana psychiatra. Připadá mi, jako by tento "charismatický" (jak se zřejmě některým pacientům jeví) doktor neměl zájem na tom, aby někoho vyléčil. Jen ochotně předepíše psychofarmaka, což není dlouhodobé řešení. Rozhodně k němu nechodit.

Zvláštní člověk.Charismatický,ale podle mého názoru striktně orientovaný na lidi nemocné schizofrenii.
Na problémy spojené s ,,hraniční poruchou osobnosti´´ a fobiemi mi předepsal zyprexu místo neurolu,který mi vždy pomáhal i když vím,že je návykový a zyprexa mi vyvolala lehké halucinace ,úzkosti se účinkem tohoto ,,léku´´ z nějakého důvodu na půl dne tak zdesetinásobily(nikomu bych nepřál)a potom jsem dostal epileptický záchvat,první v životě.
S panem doktorem je výborné ,,mystické´´ popovídání,má výbornou čekárnu,ale pokud je váš problém např ,,neuróza´´ z psychotraumatu ,neradil bych vám k němu jít.
Mně řekl ,že jsem úplně v pohodě v době kdy věděl,že nebezpečně protoulávám celé noce s alkoholem(vůbec jsem nebyl v pohodě) a nemít silnou vůli a nenechat si jinde napsat AD který zabírají,byl by ze mě asi dávno notorik.Pokud vám byla jinde diagnostikována porucha osobnosti (jako mě) deprese,nebo cokoliv,jděte spíše jinam.

Velmi inteligentní a šarmantní doktor a člověk, jehož nasazení v oblasti péče o pacienty s psychiatrickými poruchami je obdivuhodný. I když mě osobně si do své péče po hodinové konzultaci nevzal (že prý nejsem případ pro psychiatry), s ůctou a vděkem na pana doktora vzpomínám dodnes. Jeho rady a vhledy pro mě mají cenu dodnes.

Nezodpovědný a nevyrovnaný člověk. Nejednou se mi stalo, že se MUDr Jarolímek zpozdil o hodinu, než se mě uráčil přijmout (přes to, že jsme měli dohodnutý termín). Když jsem žádal o léky, tak se mě jen zeptal, "jaké byste chtěl?" Po mém váhavém vyslovení názvu psychofarmak mi tento lék předepsal a propustil.

Názor přidán dne 22.10.11 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Velký dík panu primáři za vyřízení přijetí klienta do terapeutického centra v Mytě. Po dlouhé době se mu splnilo přání, po kterém toužil několik let. Těchto zařízení není v naší zemi mnoho a jistě nebylo jednoduché jeho zřízení a následně zajištění kvalitního provozování.Ještě jednou, pane primáři, DÍK!!!

No nevím. Pana doktora sice neznám, ale je vhodné, aby ve své ordinaci měl fotky nahých žen ? Proč si tuto svou " zálibu " nenechá na doma ? Mít takovýho psychiatra, tak tam chodit nebudu. Taky trpím depresemi a psychiatra navštěvuji. Krásné, útulné a čisté prostředí ordinace, kde se cítím jako doma v obýváku, milý a sympatický pan doktor MUDr. Polák v Českých Budějovicích.
Už od pohledu mi ordinace pana doktora Jarolímka připadá jak " kancelář v bordelu ". A z názorů a hodnocení pacientů mám stejný pocit - že by se pan doktor měl léčit sám.

Názor přidán dne 21.08.11 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.