Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ordinace
Vyšehradská 49, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Psychoterapie psychodynamická, psychoanalyticky orientovaná • 1 000 Kč

Supervize • 1 200 Kč


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Vyšehradská 49, Praha

1 000 Kč

OrdinaceVyšehradská 49, Praha

1 200 Kč

Ordinace

Zkušenosti

O mně

Poskytuji individuální psychoterapii pro dospělé. Zabývám se problematikou zahrnující úzkostné stavy, deprese, snížené sebevědomí a narušené vztahy ja...

Více


Specializace

  • psychoterapie
  • adiktolog

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: Ordinace Psychoterapie psychodynamická, psychoanalyticky orientovaná

Kdo na sobě pracuje, tomu velmi pomůže.Zkušený psycholog,empatický,je možné se na něj spolehnout,diskrétní

PhDr. Martin Hajný

Díky moc, vážím si toho...

Myslím,že je to jeden z těch lepších terapeutů.Teda z těch co znám je nejlepší.Vidím u něho zájem a to je pro mě důležité.

doporučuji,vstřícný profesionální přístup,lidskost


Ověřený profil

A to jen protože pro mně není nic a nikdo nejlepší. Ne vážně, je to dobrý terapeut.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Od dětství jsem zažíval stresové situace když jsem musel tátu tahat opilého ze země, nebo uklízet střepy od naštvané mámy, nikdy jsem neměl pocit toho že bych měl rodinu tak jsem si našel rodinu v bandě, ta mi ukázala realitu, krádeže, graffity, nikotinovou ekonomiku ve skateparku, ale někde ve 14ti jsem zkusil první drogu, neurol dost mě to chytlo, rád jsem ty prášky zobal bylo mi pak líp, neměl jsem pocit strachu, pocit nějakého tlaku, pak jsem vyzkoušel kodein ve spritu s bonbony, to mě chytlo taky, a takhle se to nějak táhlo do 16ti, mezitím jsem poznal nejlepšího kamaráda z Nového Jičína který byl na tom samém jako já akorát do toho ještě hulil marihuanu, měl to rád až ho to zabilo, pak jsem přestal tyhle věci dělat, abstinenční příznaky, paranoia, třesy, strach, myšlenky na sebevraždu, po tomhle jsem se hodně změnil, v noci normálně nespím, nemám sny, v zrcadle se nerad vidím, furt se mi klepou ruce, divné myšlenky jako třeba když se jdu napít alkoholu tak předtím si vzpomenu na svého otce, nebo když si jednou za čas dám nějaký benzodiazepin tak si vzpomenu na kamaráda ve smyslu teď to můžeš být ty, mám pocit že mi nikdo nerozumí, nevím co dělat, zabít se nechci slíbil jsem sám sobě že svojí rukou nikdy nezemřu, ani se nebojím smrti, už jsem se vícekrát předávkoval, nebo jsem byl v tváří v tvář s nebezpečnými lidmi, ale zase mám pocit že mi marihuana hodně pomáha, vždy když si zahulím tak si rád vzpomínám na dobré věci, na kamarády kteří tu nejsou nebo jsou daleko, rád vzpomínám na základku i na střední školu, i na moje první LSD kde jsem si myslel že až lidé vymřou tak nás nahradí opice a vezmou si příklad že zlo je špatné, ale když jsem střízlivý tak si ani nevzpomenu, má přítelkyně se snaží motivovat, říká mi že už to je za mnou, ale ani nevím co je za mnou, u psychologa jsem nikdy nebyl vždy jsem se jich bál a ani nevím proč, tak to píšu sem, anonymně.

Znám z praxe i života řadu podobných osudů, ve kterých drogy vlastně v něčem pomáhaly a ulevovaly ale zároven vlastně neumožnily se s problémy vypořádat tak, aby člověka pak v dospělosti netrápily. Protože následky blbého dětství se prostě mohou projevovat dlouhodobě i po letech v podobně zatížených vztahů, kolísavého sebevědomí, problému s napětím nebo dosažení pocitu, že život má smysl a může být zajímavý a spokojený (i bez alkkoholu a drog). Jestli máte dnes ve svém životě dost podpory (stabilní partnerství, přátelské vztahy, nějaké zájmy a i práci nebo obor, které člověka i baví), tak věřím, že "to" je nebo bude "za vámi". Pokud ale v nějaké důležité oblasti života (láska a sex, práce, vztahy s blízkými, dobrý vztah k sobě samému) máte dlouhodobě potíže nebo tam něco chybí, stálo by za to, to s někým probrat (mám na mysli poradenství, terapii). Někdy stačí i jeden či pár rozhovorů s někým nezávislým.

PhDr. Martin Hajný

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Související vyhledávání