Marta Kulová, gynekolog Ostrava

Marta Kulová

Gynekolog

Zalužanského 1192/15, Ostrava
Vítkovická nemocnice, a.s.

Zastupovala mého lékaře - šla jsem pouze na kontrolu po šestinedělí...paní doktorka byla velmi brutální při vyšetření a nic moc příjemná. Po vyšetření jsem začala krvácet a dokonce mě i natrhla. Kdyby to bylo mé první vyšetření, měla bych panickou hrůzu z gynekologů!

Bohužel také nemám dobré zkušenosti s Paní doktorkou. Neumí se chovat k pacientům, a už vůbec ne k citlivějším pacientům. Už bych k ní nešla.

Ja jsem u paní doktorky už 20let.Rodila jsem s ní mladšího syna a super.Je mi 38 a můžu říct že bych neměnila.Rázná ale ví co dělá já ji plně důvěřuji a nikdy jsem s paní dokt.neměla sebemenší problém a porod s paní dokt.byl přímo luxusní.Takže to záleží...

Přístup paní doktorky je otřesný, vím, že má zřejmě dost pacijentů, ale její neosobní přístup Vám opravdu dokáže znepřijemnit návštěvy, když jsem se jí po 10 letech zeptala, jestli by mi neprohlédla prsa preventivně, tvářila se co jí mám
co poučovat a dala mi těžce najevo, co si to vůbec dovoluji. Svým přístupem mě opravdu odradila a našla jsem si jiného lékaře. Určitě by měla změnit svůj přístup,
obzvlášť v takovém citlivém oboru.

Sice paní Kulová není dokonalá, ale to snad nikdo. Ale odbornice je to na slovo vzatá. Když mě vyšetřoval pan doktor Nesit, nenašel mi ani "hloupej" zánět. Na paní Kulovou nepěji chválu a čest, ale nestěžuji si,...Neříkám, že bych nechtěla jiného doktora,..ale určitě ne pana dokotra Nesita...Toho já NEDOPORUČUJI a prý je to kapacita,...

U paní doktorky jsem byla kdysi dávno v 18-ti na své 2. gyn. prohlídce,protože jsem měla strašně bolestivý menzes,když jsem jí řekla, že jsem ještě panna, odsekla, že teda neví, co by jako se mnou měla dělat,připadala jsem si spíš jako poněkud lehčí dívčina....otřesný zážitek, který si pamatuji i dnes po 22 letech:-)

Velmi kvalitní odborné vyšetření.Jsem velmi spokojena.

No prostě je neskutečná. Nechce mi věřit, že dnes ještě k ní někdo může chodit a snášet od ní takové nehorázné chování. Právě proto jen co jsme otěhotněla, tak už mě to dohnalo si urychleně najít nového doktora, protože představa že by mě rodila, byla pro mě noční můra a jsem moc ráda, že jsem to udělala a lituji, že to nebylo dříve. A to si nemyslím, že bych byla přecitlivělá, jen jsem asi dost hrdá a takovéhle chování si myslím, že nemusím snášet.

Paní doktorku znám snad 25 let, od doby co jsem byla poprvé těhotná a ona tehdy byla lékařkou jen pro těhotné. Bohužel musím souhlasit, že v té tobě byla lidsky hrozná. Ale něco se před pár lety muselo s ní stát, protože teď je naprosto skvělá a chodím k ní pravidelně a opravdu moc ráda.Odborně je určitě na výši a lidsky je bez výtky. Neměnila bych.

K paní doktorce chodím už 20 let, má takový zvlášní přístup, ale je to odbornice na pravém místě. Nikdy jsem s ní neměla problém. Ba naopak.