Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Zalužanského 1192/15, Ostrava
Vítkovická nemocnice, a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Zastupovala mého lékaře - šla jsem pouze na kontrolu po šestinedělí...paní doktorka byla velmi brutální při vyšetření a nic moc příjemná. Po vyšetření jsem začala krvácet a dokonce mě i natrhla. Kdyby to bylo mé první vyšetření, měla bych panickou hrůzu z gynekologů!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřeny pacient

Bohužel také nemám dobré zkušenosti s Paní doktorkou. Neumí se chovat k pacientům, a už vůbec ne k citlivějším pacientům. Už bych k ní nešla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ja jsem u paní doktorky už 20let.Rodila jsem s ní mladšího syna a super.Je mi 38 a můžu říct že bych neměnila.Rázná ale ví co dělá já ji plně důvěřuji a nikdy jsem s paní dokt.neměla sebemenší problém a porod s paní dokt.byl přímo luxusní.Takže to záleží...

Přístup paní doktorky je otřesný, vím, že má zřejmě dost pacijentů, ale její neosobní přístup Vám opravdu dokáže znepřijemnit návštěvy, když jsem se jí po 10 letech zeptala, jestli by mi neprohlédla prsa preventivně, tvářila se co jí mám
co poučovat a dala mi těžce najevo, co si to vůbec dovoluji. Svým přístupem mě opravdu odradila a našla jsem si jiného lékaře. Určitě by měla změnit svůj přístup,
obzvlášť v takovém citlivém oboru.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Sice paní Kulová není dokonalá, ale to snad nikdo. Ale odbornice je to na slovo vzatá. Když mě vyšetřoval pan doktor Nesit, nenašel mi ani "hloupej" zánět. Na paní Kulovou nepěji chválu a čest, ale nestěžuji si,...Neříkám, že bych nechtěla jiného doktora,..ale určitě ne pana dokotra Nesita...Toho já NEDOPORUČUJI a prý je to kapacita,...

U paní doktorky jsem byla kdysi dávno v 18-ti na své 2. gyn. prohlídce,protože jsem měla strašně bolestivý menzes,když jsem jí řekla, že jsem ještě panna, odsekla, že teda neví, co by jako se mnou měla dělat,připadala jsem si spíš jako poněkud lehčí dívčina....otřesný zážitek, který si pamatuji i dnes po 22 letech:-)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

N

Velmi kvalitní odborné vyšetření.Jsem velmi spokojena.

P
Ověřeny pacient

No prostě je neskutečná. Nechce mi věřit, že dnes ještě k ní někdo může chodit a snášet od ní takové nehorázné chování. Právě proto jen co jsme otěhotněla, tak už mě to dohnalo si urychleně najít nového doktora, protože představa že by mě rodila, byla pro mě noční můra a jsem moc ráda, že jsem to udělala a lituji, že to nebylo dříve. A to si nemyslím, že bych byla přecitlivělá, jen jsem asi dost hrdá a takovéhle chování si myslím, že nemusím snášet.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

T

Paní doktorku znám snad 25 let, od doby co jsem byla poprvé těhotná a ona tehdy byla lékařkou jen pro těhotné. Bohužel musím souhlasit, že v té tobě byla lidsky hrozná. Ale něco se před pár lety muselo s ní stát, protože teď je naprosto skvělá a chodím k ní pravidelně a opravdu moc ráda.Odborně je určitě na výši a lidsky je bez výtky. Neměnila bych.

J

K paní doktorce chodím už 20 let, má takový zvlášní přístup, ale je to odbornice na pravém místě. Nikdy jsem s ní neměla problém. Ba naopak.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti