Klinická psychologie
Žufanova 1/1114, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Klinická psychologie

Neprofesionální jednání. Dozvěděla se o mě jen pár informací a drze se mě zeptala, jestli jsem kouřila marihuanu, což mě uráží. Mého přítele odsoudila, když jsem se o něm zmínila dvěma větami. Řekla mi, že na vysokou nemám, opět poté co se o mně dozvěděla minimum věcí. Nechápu to úžasné hodnocení. Smetla mě ze stolu bez jakékoli hlubší analýzy. Její rady mi nepomohly. Na mé trápení v práci mě naváděla, abych se stala šplhounem. Takhle se podle mě problémy teda neřeší.

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti, hodně mi pomohla. Vyslechne, nikam člověka netlačí, ukáže mu správnou cestu z jeho potíží. Má trpělivost, pacienta vyslechne a "skáče" do příběhu jen bčas, když je třeba něco ujasnit. U prvního psychologa jsem si navíc nepřipadala tak pochopená, jako u paní doktorky. Mám z ní pocit, že je to dobrý a hodný člověk.

Paní Galaktionová je mou druhou psycholožkou a nemohu si ji vynachválit. Chodím k ní už rok každý týden. Během té doby jsem se strašně moc změnila - k lepšímu. Začala jsem řešit své problémy a ne jen před nimi utíkat. Zvedlo se mi sebevědomí. Naučila jsem se prosazovat a ne jen skákat podle druhých. Dodává mi sílu měnit svůj život k lepšímu. Podporuje mě. A hlavně mě neodsuzuje za myšlenky či skutky, které se stydím přiznat kdekoliv jinde. Mám to k ní přes celou Prahu hodinu jízdy, což mi někdy komlikuje program, ale NEMĚNILA BYCH. Určitě doporučuji. Ano, paní doktorka, často vyřizuje telefony, ale podle mého názoru je to důkaz toho, že je ochotna vyslechnout a pomoci kdykoliv. A každý slušný člověk se snaží neposlouchat a pokud celý rozhovor vyslechne, tak jej nešířit dál. Co by z toho taky měl, že?

Paní doktorka mi pomáhá zbavit se i fyzických potíží pomocí autosugesce-snad jsem to nazvala správně, určitě to zabírá. Je sice pravda, že bere telefony, kdy volajícího osloví, ale rozhodně přede mnou, ani mně v telefonu nevykládala žádnou diagnózu, maximálně stručně poradila, co se má dělat formou !nezapomeň te, co jsme cvičili naposled - v klidu a dýchejte.

Paní psycholožku Galaktionovou vřele doporučuji. Píchová

CHování této lékařky není profesionální. Nechá otevřené dveře a zesměšnuje a rozebírá informace před klientem v čekárně s jinou koleganí a pak se tomu smějí.Chování velmi neprofesionální. Je ochotná , ale nedoporučuji, pouze tak na pokec, ne ná léčbu.

Velmi paní doktorku doporučuji. Moc mi pomáhá pochopit samu sebe. Nenavádí na žádné vlastní myšlenky, spíše pomáhá, aby se člověk sám dobral odpovědi. Což je z hlediska léčebného super. Děkuji

Velice ochotná, vstřícná a odborník na svém místě. To, že jí někteří vyčítají stýkání se s léčiteli je jen a jen dobře. Okleštěná psychologie, která "jede" jen podle učebnic nejde do hloubky problému. Znám ji 13 let az toho jsem jí asi tak 8 let navštěvovala každé 2-3 týdny. Nyní už mám vše vyřešeno a její pomoc nepotřebuji. Přesto si neodpustím jí jednou za čas navštívit a probrat, jakým směrem se můj život ubírá. Jako správný psycholog se dovede vcítit do problému druhých. Mohu jen a jen doporučit.

Myslím, že paní doktorka je velmi a velmi dobrá a je skutečně žena na úrovni, ten kdo ji uráží výše uvedeným způsobem, znehodnocuje především sám sebe. Takového člověka je mi líto.

No a kdo se neumí pozastavit či divit nad jinými věcmi, které jsou pro některé zcela normálními, mám tady něco od Einsteina:

Ten, kdo se neumí divit,
toho oči jsou vyhaslé,
jeho duše je mrtvá.

No a ještě něco od tohoto génia

Posměch pramení ze skutečného stavu
nepoznání samotné podstaty věci.

Posmívat a kritizovat druhé, to je dost jednoduché, že. Ale začít u sebe..........

Paní doktorku mohu jenom doporučit. Vede mě postupně a trpělivě k jádru mých potíží. Mám u ní pocit zájmu a přijetí a zároveň vysoké profesionality. Také je schopna přizpůsobit termín dalšího setkání aktuálnímu psychickému stavu, což rozhodně není běžné. A jednoduše řečeno - je to dobrý člověk.