Ordinace pro děti a dorost
Za Hanspaulkou 11/876, Praha

Umístění: Ordinace pro děti a dorost Jiný

My jsme Ukrajinci,a chodíme k paní doktorce už 4 rok se synem,a to je taková dobrá paní doktorka,a sestřička taký.Na začátku my jsme ne mohli dobře vysvětlit svoji zdravotní problémy,a paní doktorka nachodila varianty nás pochopit.Ochotná pomoc, dobře vysvětli, chování k dětem to je perfektní., když něco potřebujeme,to ten čas vždy najde.děkujeme

Umístění: Ordinace pro děti a dorost pediatrická konzultace

S paní doktorkou Šrankovou jsme strávili téměř 19 let, takže si myslím, že ji mohu objektivně posoudit. Je velice pečlivá, ochotná odpovídat na dotazy, profesionální. Pokud bylo třeba vždy nám doporučila odborníky na daný problém. Samozrřejmě se někdy stalo, že byla ve spěchu nebo ne zrovna v nejlepší náladě, ale je to také člověk s rodinou a starostmi, jako každý z nás. Navíc s neustále plnou čekárnou, což je asi jediné mínus. Jsem jí velice vděčná za její péči o mé děti až do jejich dospělosti a rozhodně ji doporučuji dalším maminkám.

Super Doctor.We visited different doctors in Prague including CMC but this lady is the best.Even when we changed our daughters insurance,moved to Prague 3 and had to pay for our visits we decided to stay with Dr.Šrankova.She got lots of patience very kind and what is most important very professional.Her English is very good.And nurse is very nice too.Last time when we had vaccination my 3 years old daughter didn't cry even.Recommend this Doctor 100%.In Prague this is the only doctor I can trust my child.Milana is always happy when we visit them.I can write this review very confident as we are her patients for almost 2 years.

Pani doktorka, je nervozni typ, sice je samy usmev a jevi se jako profesional, ale moje posledni navsteva me presvedcila o opaku a nutnosti zmeny lekare. S jeste ne 3 letym synem, jsme k pani doktorce sli se zanetem spojivek, lekarka se mu podivala do krku a na tomto zaklade usoudila , ze ma anginu a dostal antibiotika. (Jak jsem se pozdeji dozvedela, uplne nevhodne a zbytecne zatezujici, jednalo se o Zinnat) jelikoz byl maly uplne cily a bez teplot , bylo me to divne, neicmene antibiotika jsem se rozhodla nedat a cekat do pondeli. V pondeli nam jina pani doktorka na zaklade podivani se do krku a dle moci rekla , ze je dite uplne zdrave! Rada bych jeste dodala, ze lekarka neumi dostatecne vysvetlit problem a nasledny popis lecby. Vzdy ve sve mluve specha, ma sice za to, ze to vysvetluje skvele ale jen vy tomu nerozumite. Jeji profesionalita je na zaklade strachu o sebe samu.

Pani doktorka, je prijemna a ochotna. Bohuzel se me nelibi jeji ryze "profesionalni pristup" a jeji naucene fraze, nekdy velmi nesrozumitelne. Dalsi vec co me dost vadi, jsou dlouhe cekaci doby.
Sestricka, ktera pro ni pracovala byla naprosto neprijatelna jako osoba natoz jako sestra, vadilo me kdyz uz se jen dotkla meho ditete! Nova sestra je velmi mila a lidska!
V podstate doporucuji, pokud jste klasicky tabulkovy pripad - pokud moc nevybocujete, to pani doktorka moc nemusi :)

Paní doktorka je příjemná a zkušená. Po porodu za miminkem přišla na vyžádání bez otálení až domů, pravidelné prohlídky probíhají v příjemné atmosféře, na miminka a děti je paní doktorka vždy usměvavá, laskavá. Na všechny mé dotazy matky prvorodičky :-D s klidem a erudovaně odpovídá. Pokud se vyskytne jakýkoliv problém, který by byl nad její zkušenosti, pošle za specialistou. Čekárna je vybavena hračkami, přebalovacími pulty, kočárky se parkují v předsíňce hlídané kamerovým systémem. Pro úplnost dodávám, že nyní má paní doktorka novou sestřičku, která je velmi milá (oproti původní :-) Uděluji hodnocení "velmi dobrý", byť bych dala raději "nejlepší", a to jen z důvodu objektivnosti, neboť kromě svého pediatra z mládí jsem jiného (naštěstí) nemusela vyhledat. Určitě doporučuji. M. Novotná

Já jsem velmi spokojená, s paní doktorkou i se sestrou. Obě jsou ochotné i do telefonu a poradí s čím mohou. Občas je nepříjemné, že je málo času na otázky, ale je jasné, že musím brát ohled i na další čekající miminka.
Nejdříve jsem se bála, že když si neplatíme nadstandardní služby, budou na nás nepříjemní a odměření, ale opak je pravdou!
Velmi doporučuji.

Výborná pani doktorka - profesionál, odborník!!!! DOPORUČUJI!!!!

Paní doktorka je velmi příjemná, profesionální, velice milá k dětem, jsem s ní opravdu moc spokojená, ale bohužel musím souhlasit i s ostatními sestra je opravdu nepříjemná a dokáže být velmi arogantní, je to škoda dle mého názoru absolutně nevyhovující pro práci s dětmi.

velice příjemná pani doktorka obětavá moc dobrá doporučuji