Mgr.

Markéta Rozsívalová

Psycholog, Psychoterapeut

1 názor +přidat

Požádejte o spuštení online kalendáře Zeptejte se specialisty

Jsem psycholožka a terapeutka. Narodila jsem se v roce 1978, jsem vdaná a mám dvě děti, syna a dceru. Vystudovala jsem obor Psychologie a Speciální pedagogika na PedFUK (promoce v… Více

Adresy

• Psychologické centrum Holešovice - soukromá psychologická ordinace

Plynární 29, Praha 7
    170 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost

Služby

Psychologické poradenství a terapie od 700 kč
    Párova a rodinná terapie od 800 kč

Hodnocení pacientů

1 názor

• V

Markéta mi velice pomohla s osobními problémy, pomohla mi znovu si vybudovat sebedůvěru a umět se prosadit. Jsem moc ráda, že mi na mé cestě pomáhala zrovna ona a moc bych ji doporučila i vám ostatním.
    Verča

Dotazy od pacientů (3)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Jsem psycholožka a terapeutka. Narodila jsem se v roce 1978, jsem vdaná a mám dvě děti, syna a dceru.
    Vystudovala jsem obor Psychologie a Speciální pedagogika na PedFUK (promoce v roce 2005) Při studiu a během praxe jsem absolvovala další kurzy a výcviky jako např. Základní kurz krizové intervence, Modulový kurz Prevence šikanování na školách aj.
    V roce 2010 jsem ukončila pětiletý Sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik v Remedium Praha. V roce 2013 roční kurz Práce s tělem a neverbální techniky u Jitky Vodňanské.
    Při studiu jsem se věnovala několik let prevenci sociálně patologických jevů na školách, zkusila jsem si také učit třídu dětí s poruchami chování na ZŠ V Praze 8, a nakonec jsem nastoupila na pozici školního psychologa na SOU v Praze 10. Mám tedy zkušenost s diagnostickou, poradenskou a terapeutickou prací s dospívajícími klienty, jejich rodiči a učiteli.
    Nyní pracuji jako terapeut v Kaleidoskopu, v terapeutické komunitě pro lidi s poruchou osobnosti a věnuji se soukromé praxi.
    Nabízím pomoc klientům, kteří se ocitli v těžké životní situaci, mají potíže ve vztazích, trpí úzkostnými stavy či mají psychosomatické obtíže. Dále rodičům, kteří se potýkají s výchovnými či výukovými obtížemi svých dětí. Vítáni jsou i lidé, kteří chtějí pracovat na svém seberozvoji.

• psychoterapie

Nemoci