Mgr.

Markéta Rozsívalová

verifiedCreated with Sketch.

1 názor +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře Zeptejte se specialisty

Jsem psycholožka a terapeutka. Narodila jsem se v roce 1978, jsem vdaná a mám dvě děti, syna a dceru. Vystudovala jsem obor Psychologie a Speciální pedagogika na PedFUK (promoce… Více

Adresy

 • Terapie Sacre Coeur

  Holečkova 31, Praha 7
  Praha, hl. město Praha

  Kontaktní údaje

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
  Hotovost
  V této ordinaci přijímám:
  dospělí, děti od 8 let

  Služby

  Psychologické poradenství a terapie od 800 kč
  Párova a rodinná terapie od 1 200 kč

Hodnocení pacientů

5

Obecné skóre
1 názor

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • V

  Markéta mi velice pomohla s osobními problémy, pomohla mi znovu si vybudovat sebedůvěru a umět se prosadit. Jsem moc ráda, že mi na mé cestě pomáhala zrovna ona a moc bych ji doporučila i vám ostatním.
  Verča

Dotazy od pacientů (8)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • Jsem psycholožka a terapeutka. Narodila jsem se v roce 1978, jsem vdaná a mám dvě děti, syna a dceru.

  Vystudovala jsem obor Psychologie a Speciální pedagogika na PedFUK (promoce v roce 2005) Při studiu a během praxe jsem absolvovala další kurzy a výcviky jako např. Základní kurz krizové intervence, Modulový kurz Prevence šikanování na školách aj.

  V roce 2010 jsem ukončila pětiletý Sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik v Remedium Praha. V roce 2013 roční kurz Práce s tělem a neverbální techniky u Jitky Vodňanské. Nyní ukončuji pětiletý výcvik v Integrativní rodinné terapii.

  Při studiu jsem se věnovala několik let prevenci sociálně patologických jevů na školách, zkusila jsem si také učit třídu dětí s poruchami chování na ZŠ V Praze 8, a nakonec jsem nastoupila na pozici školního psychologa na SOU v Praze 10. Mám tedy zkušenost s diagnostickou, poradenskou a terapeutickou prací s dospívajícími klienty, jejich rodiči a učiteli. Poté jsem pracovala jako terapeut v Kaleidoskopu, v terapeutické komunitě pro lidi s poruchou osobnosti a v DBT stacionáři. Nyní působím v sociální službě Dům tří přání v Centru pro rodiny Delta, kde jsou mými klientami rodiny ohrožených dětí.

  Od roku 2012 provozuji soukromou terapeutickou praxi.

  Nabízím pomoc klientům, kteří se ocitli v těžké životní situaci, mají potíže ve vztazích, trpí úzkostnými stavy či mají psychosomatické obtíže a klientům s poruchou osobnosti. Dále rodičům, kteří se potýkají s výchovnými či výukovými obtížemi svých dětí. Vítáni jsou i lidé, kteří chtějí pracovat na svém seberozvoji.

Specializace

 • psychoterapie

Nemoci

Více

Fotografie