Holečkova 31, Praha 7, Praha
Terapie Sacre Coeur (mapa)

Přijímám: dospělí, děti od 8 let
Hotovost
777 11.....

Psychologické poradenství a terapie • od 800 kč

Párova a rodinná terapie • od 1 200 kč

Jsem psycholožka a terapeutka. Narodila jsem se v roce 1978, jsem vdaná a mám dvě děti, syna a dceru. Vystudovala jsem obor Psychologie a Speciální...

• životní krize
  • vztahová krize
  • poruchy v mezilidských vztazích

Fotografie

Umístění: Terapie Sacre Coeur individuální psychoterapie

Markéta je skvělá. Sedí mi nejen jako psychoterapeut, ale také jako člověk. Pomáhá mi uvědomovat si svoji hodnotu a souvislosti, které mi unikají.

Markéta mi velice pomohla s osobními problémy, pomohla mi znovu si vybudovat sebedůvěru a umět se prosadit. Jsem moc ráda, že mi na mé cestě pomáhala zrovna ona a moc bych ji doporučila i vám ostatním.
Verča

Terapie Sacre Coeur

Umístění: Terapie Sacre Coeur individuální psychoterapie

Verča

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, když se testuje verbální inteligence(jazyková), vadí při tom dyslexie.
    nebo ten výsledek není dyslexií ovlivnitelný.
    Děkuji za odpověď

Dobrý den,
    nevadí.

Mgr. Markéta Rozsívalová

• Dobry den, potrebuji se zeptat, jak zastavit začínající bulimii?

Dobrý den,
    to opravdu nevím. Myslím, že na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Respektive nenapadá mě jiná rada, než abyste navštívila odborníka a zjistila příčinu vašich potíží a následně našla pro sebe vhodnou léčbu či řešení. Doporučuji tedy navštívit psychologa či psychoterapeuta ve vašem okolí.
    Držím palce,
    Markéta Rozsívalová