Adresa

Holečkova 31, Praha 7 , Praha
Terapie Sacre Coeur (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Přijímám: dospělí, děti od 8 let
Hotovost
777 11.....

Psychologické poradenství a terapie • od 800 kč

Párova a rodinná terapie • od 1 200 kč

Zkušenosti

O mně

Jsem psycholožka a terapeutka. Narodila jsem se v roce 1978, jsem vdaná a mám dvě děti, syna a dceru. Vystudovala jsem obor Psychologie a Speciální...

Více

Léčené nemoci

 • životní krize
 • vztahová krize
 • poruchy v mezilidských vztazích
Zobrazit všechny léčené nemoci

Fotografie


Služby a ceník služeb

Psychologické poradenství a terapie


Holečkova 31, Praha

od 800 kč

Terapie Sacre Coeur


Párova a rodinná terapie


Holečkova 31, Praha

od 1 200 kč

Terapie Sacre Coeur

Názory pacientů

5

Obecné skóre
2 názory

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
M
Ověřeny pacient
Umístění: Terapie Sacre Coeur individuální psychoterapie

Markéta je skvělá. Sedí mi nejen jako psychoterapeut, ale také jako člověk. Pomáhá mi uvědomovat si svoji hodnotu a souvislosti, které mi unikají.


V
Ověřeny pacient

Markéta mi velice pomohla s osobními problémy, pomohla mi znovu si vybudovat sebedůvěru a umět se prosadit. Jsem moc ráda, že mi na mé cestě pomáhala zrovna ona a moc bych ji doporučila i vám ostatním.
Verča


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den, je mi 19 let a přes 3 roky se potýkám s jistými úzkostlivými a depresivními stavy. Jsem vyučená kadeřnice, a tuto práci i vykonávám. Ale mám strach pracovat s lidmi. Věděla jsem to už na škole, ale myslela jsem si, že to přejde. Problémy mám i s jinými věcmi ve svém životě a přemýšlela jsem, že bych kontaktovala někoho odborně znalého. Někoho, kdo by mi pomohl najít samu sebe a pomoc mi vyrovnat se se stresem. Nejdříve mě napadlo, že bych mohla kontaktovat nějakého odborníka, co se týče léků na úzkosti, ale nejlepší nejspíš bude to, když to s někým prvně prodiskutuji. Předem děkuji za odpověď.

  Dobrý den,
  připojuji se k podpoře k nalezení pro sebe vhodného prostoru, kde své potíže řešit. Je zde hodně dobrých psychoterapeutů, kteří vám pomohou, nebojte se někoho oslovit. Držím palce,
  Markéta Rozsívalová

  Mgr. Markéta Rozsívalová

 • Proběhla 2 rande. Vypadalo to,že jsme si padli do oka. Napsal mě,že mě má svým způsobem rád a pak se na 4 dny odmlčel. První jsem se musela ozvat já,pak opět reagoval. Je takové chování normální? Nevím co jsi mám o něm myslet. Zda to myslí vážně a jak přistupovat k takovému muži. /je nám oběma 38/. Děkuji za radu.

  Dobrý den, bohužel jsem svědkem, že seznamování a navazování dlouhodobých vztahů, je pro mnoho lidí čím dál náročnější, zvláště, když už mají za sebou několik zraňujících zkušeností. To, co tedy píšete, že se dotyčný po 4 dnech neozval, slýchám od žen ve své praxi velmi často. Nevím, zda je to normální, ale vím, že většina žen, které položí tuto otázku, cítí, že je něco špatně, a že by to potřebovaly jinak. Chápu vás, že chování dotyčného muže vás mate, já bych na vašem místě potřebovala vědět, jak na tom jsme, zda to oba vidíme stejně. Např. chceme se vídat a více se poznávat, komunikovat každý den nebo potřebujeme pozvolný start? Neznám jiný recept, než o svých potřebách hned od začátku otevřeně mluvit a ptát se druhého, co zase potřebuje on. Možná je to cesta pro odvážné, protože s větší otevřeností může být spojen strach z odmítnutí, ale na druhou stranu, není právě to, co ve svém věku hledáte - otevřený, na důvěře založený vztah? Otázka je, co hledá ten druhý.
  Držím vám palce,
  Markéta Rozsívalová

  Mgr. Markéta Rozsívalová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Jsem psycholožka a terapeutka. Narodila jsem se v roce 1978, jsem vdaná a mám dvě děti, syna a dceru. Vystudovala jsem obor Psychologie a Speciální...

Více

Léčené nemoci

 • životní krize
 • vztahová krize
 • poruchy v mezilidských vztazích
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

 • psychoterapie

Fotografie