Praktický lékař pro dospělé
Mendlovo náměstí 1a, Brno

Nedoporučuji tuto lékařku minula se povolání!!! arogantní není ani ochotná mě poslat na rezonanci že prý si migrénu vymýšlím a nová lékařka mě ihned poslala s pozitivním nálezem tudíž nedoporučuji

S paní doktorkou mám vesměs dobré zkušenosti. Byla jsem u ní třikrát a vždy mě do deseti minut vzala. Zajímá se o to, co si o "nemoci" myslíte Vy, ale zároveň Vás nijak nepodporuje v hypochondii a podobně. Vždy mě požádala, ať druhý den přijdu na odběr krve a vyšetření nijak nezanedbává. Někdy je rázná ve svých diagnostických výrocích ve stylu, "tak když Vám ten piercing hnisá, tak si ho vyndejte no, co Vám mám poradit jako lékař?!", ale rozhodně to nebagatelizuje a současně předepíše lék, co Vám pomůže....

Paní doktorka má ve zvyku se nehledě na plnou čekárnu vybavovat o nesouvisejících tématech - navíc vždy další v pořadí dobře slyší, co s právě přítomným člověkem ve vyšetřovně řeší... Co je ale horší, že má tendenci bagatelizovat potíže a nezasazovat se o jejich řešení. Mně opakovaně odbývala s tvrzením ve smyslu, že "když jste mladá, nemůže vám nic být". Musela jsem se div ne doprošovat krevního rozboru, který nakonec potvrdil, že problém je a je třeba ho řešit.

Tato doktorká je velmi arogantní nedá se sní o ničem mluvit prostě děs pokusila jsem se odejít ale nejde to tak jednoduše drží mě kartu a nechce abych přestoupila k jiné odmítla mě vystavit potvrzení pro autoškolu z důvodů křečovích žil na nohách a dále potvrzení potravinářského průkazu chtěla po mě 600kč a pracovní úraz mě ani nesepsala pro pojištovnu jsem u ní už 4 roky a chci rychle prič
Po mích zkušenostech jí nedoporučuji stejně jako vetšina známích čekací doba u ní je až dvě hodiny!
Michaela R.

nenutí antibiotika, vždy mi vyšla vstříc

Náhodou jsem potřebovala využít služby této paní doktorky, protože moje skvělá paní doktorka MUDr. Dagmar Baniová měla dovolenou. K nástupu do nového zaměstnání jsem od ní potřebovala speciální vyšetření, které mi nebyla ochotná udělat ani za moje peníze a navíc mi vůbec nevěřila. Tak se mi nástup do nového zaměstnání protahuje..

Jakub Majer

Po panu Rojkovi prisel sok v podobe pani doktorky Konecne, po 2 navstevach byla ma treti KONECNA. Prisel jsem si pro kartu a rychle presel jinam. Pri prebirani karty u sestricky me pani doktorka videla a nerekla ani pul slova ze slusnosti. Myslim, ze pani doktorka Konecna je clovek ktery se hodne minul povolani.Vemte nohy na ramena dokud jste zdravi!
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

Chladná,ironická,působí velice odměřeně, což má vliv na to, jak se u ní pacient cítí.

Před více lety odmítla návštěvu u l8-letého syna, který měl 40 st.horečku a musel v chladném,větrném počasí dojít v tomto stavu na středisko.