Psychiatrie
Svojšovická 1/3159, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Paní doktorka nám pomohla vyřešit tíživý rodinný problém, se kterým jsme si dlouhodobě nevěděli rady.
Je to lékař a člověk na svém místě. Je těžké léčit duši a řešit subjektivní lidské problémy. Jsme rádi , že ji máme.

Terapie velmi citlivou a nenásilnou formou, nikdy nevnucuje své názory, neodsuzuje. Chodím k paní doktorce ráda a pomáhá mi to.

jsem dlouhodobou pacientkou Mudr. Voženílkové, psychiatričky+soudního znalce,dle její cedulky na dveřích ordinace. Vždy jsem oceňovala to, že si na rozdíl od jiných lékařů z jejího oboru s pacienty povídá, ač i přes sjednanou dobu objednání se musí čekat zhruba 2hod.. Dnes jsem ale zažila cosi, co považuji bohužel za zcela neprofesionální a neetické.Paní doktorka mi místo rady,jak se dál chovat ve stresujících životních situacích,poskytla jen údiv a odsudek ve znění, že jsem zcela amorální a odsouzeníhodná osoba a že mne nechápe.Vážně mi to nepomohlo,ocházela jsem od ni hodně zničená.Meritum problému není rozhodující, ale jednání lékaře i dle lékařskéhjo kodexu takové být nemá a nesmí.To se prostě nedělá,ať už si ona soukromě myslí cokkoliv. Zdena
P.S.: Máte někdo kontakt na lepšího psychiatra? K ní už chodit nechci.Děkuji.

S Mudr.Voženílkovou jsem se já osobně setkala zhruba před 20 lety,za doby komunismu.V té době bylo mne a mým tehdy nezletilým dětem nejhůře,napadal nás tehdy fyziky bývalý manžel a zároven i psychicky týral.Má lékařka tehdy onemocněla a tak jsem musela k paní doktorce,soudní znalkyni,ta celou velmi citlivou záležitost zcela profesně nezvládla.Dodnes nejen,že traumata prožitá s domácím násilím všichni sebou vlečeme životem,ale navíc já mám dodnes velice nepěkné vzpomínky na paní doktorku.Která nejen,že nepomohla,ba naopak nám velice uškodila a to by se soudní znalkyni stát nemělo.

S MUDr. Voženílkovou jsem se osobně setkala 2x, mé problémy brala na lehkou váhu, v podstatě mi poradila, jak si pomoci sama, léky nebylo možno předepsat. Když se problémy zhoršily, kontaktovala jsem ji několikrát telefonicky, ona přislíbila, že mi zavolá, až vyhledá, co potřebuje, neučinila tak. Později jsem měla u ní domluvený termín, když už mi "teklo do bot", přisla jsem ve sjednanou dobu a na dveřích do její ordinace našla ceduli, že ten den a tou dobou je u soudu. Jistě měla mé telefonní číslo. Její jednání považuji za neprofesionální a vzhledem k jejímu oboru za hazard se zdravím lidí. Po této zkušenosti jsem našla jiného psychiatra, který ihned zahájil léčbu, ta trvá dosud.

Paní doktorka mi svou péčí, tj slovem a léky, pomohla vyřešit některé obtížné životní situace a zlepšila kvalitu mého života.

Je skvělá,hodně mi pomáhá.

Paní doktorka je můj anděl strážný. Vždy když k ní jdu se špatnou náladu, dokáže jí jako kouzelným proutkem změnit na výbornou. Vše dokáže úžasně vysvětlit. Nedám na ní prostě dopustit a mám jí velice ráda. Jediné minus je, že musíte v čekárně čekat, ač jste objednáni. Ale rozhodně to pak stojí za to!!!