Podlesí 13, Brno-Komín , Brno
Psychologická poradna pro děti a dospělé PhDr. Marie Vignatiová (mapa)

Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Individuální psychoterapie • od 700 kč

Krizová intervence • od 700 kč

Poradenství pro dospělé a děti • od 700 kč +5 Více

Psychoanalytické konzultace • od 700 kč

Psychologická diagnostika, znalectví • od 700 kč

Psychoterapie dětí a dospělých • od 700 kč

Hlavní činnost poradny - psychologické vyšetření, poradenství, terapie krátkodobá i dlouhodobá, psychoanalytické konzultace. Vedení dětí a rodiny ve š...

• poruchy v mezilidských vztazích
  • emocionální krize
  • posttraumatická stresová porucha

Individuální psychoterapie

Krizová intervence

Psychologická poradna pro děti a dospělé PhDr. Marie Vignatiová

Poradenství pro dospělé a děti

Psychoanalytické konzultace

Psychologická diagnostika, znalectví

Psychoterapie dětí a dospělých

Rodinná psychoterapie

Skupinová psychoterapie

Psychologická poradna pro děti a dospělé PhDr. Marie Vignatiová

Na profilu tohoto specialisty nejsou žádné názory

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první.

Přidejte vlastní názor

34 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,jsem otec 13 roční dceri která před časem řekla mamce že se cejtí být klukem že se nechá v 18ti předelat atd.má to hodně naštudovaný z internetu ,začala se i oblíkat jako kluk přestala nosit naušnice ,že si koupí stahovací podprsenku aby ji nerostli prsa atd.Řekla to jen mamce mně to prej řekne časem no sme stoho hodně něšťastný já ješte musím dělat že nic nevým jinak by mamce (ženě) nic neřekla .poraďte co máme dělat .Když jsme hledali psychológa tak dou jen pro dospělé.Poraďte co máme dělat.Jihočeský kraj

Myslím,že dcera i vy potřebujete návštěvu odbornou, nejlépe současně a to u sexuologa.
    Zde můžete své potřeby a potíže sdělit.

PhDr. Marie Vignatiová

• Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli byste mi mohli dát nějaký tip na hledání správného psychologa? Jsem mladá ale i přesto jsem postupem času narazila na hodně těžkých životních situací, které mi pomohly k vyvinutí nejrůznějších psychických problémů. Nikdy jsem nepostoupila diagnostice, protože jsem o tom nemohla říct rodičům, takže jediné co mám jsou mé vlastní doměnky že mám nejspíše celou kupu problémů, od deprese (která ani nevím jestli třeba není spíše bipolar disorder II) až po DID nemoce.. Posledních pár týdnů se můj stav jen zhoršuje a ani nevím jestli mi může být pomoci, jsem absolutně demotivovaná, pomalu jsem se chtěla už vzdát i hledání profesionální pomoci jako psychologa. Dříve jsem měla dva - dvě příjemné paní psycholožky - jednu když jsem ještě ukončovala střední, chodila jsem k ní pravidelně rok. Potom jsem se přestěhovala do Prahy a začala jsem chodit k jiné, taky velice milá, byla univerzitní psycholog pro studenty, ale z té vysoké školy jsem se už odhlásila, takže k ní nemůžu pokračovat chodit.
    Můj problém je, že v daném stavu se mi cokoli, kterákoli činnost, dělá velice ztěžka a nemám z toho absolutně žádnou radost. A představa toho, že bych si teď měla najít psychologa, kterému bych musela zase odříkat všechny své problémy.. nevím. Radši bych se na to "vybodla" a šla si lehnout, doufajíc že mi bude další den lépe, ale objektivně vím, že mi lépe jen tak - samo od sebe - už být asi nemůže, potřebovala bych pomoc.
    Možná je to více leností, než depresí, já už ani nevím, ale chtěla bych, prosím, poradit, jak bych si měla najít nového psychologa a jak dál postupovat, protože teď se mi to zdá jako beznadějná činnost.
    Omlouvám se za tak dlouhý dotaz ale potřebovala jsem to alespoň někomu sdělit.
    Děkuji.

vážená paní,slečno, reaguji na vaše sdělení, že máte zhoršení psychického stavu, který jste dříve již řešila u dvou psychologů.Myslím, že pokud fungujete ne dle Vašich představ, ztěžka a bez radosti, jste možná subdepresivní, přesněji nevím. Protest proti tomu, abyste znovu musela vaše těžké životní situace vykládat a j. sdělte tomu, pro koho se rozhodnete a bude to respektovat. Diagnostika je součástí terapie , ale důležitější jsou Vaše pocity a to, abyste se cítila lépe a fungovala lépe. Psychologů je mnoho, tip Vám nemohu dát, ale pomoc si zajistíte jen Vy, když budete v hledání aktivní. Jste mladá a to je velká výhoda. Máte náhled -že se něco děje a potřebujete pomoc, což je signálem pozitivním. Můžete se obrátit i na dřívější psycholožky, mají Vaše údaje a průběh spolupráce. U mě se můžete objednat v září v Brně, dle domluvy www.Marie 62.webnode.cz.

PhDr. Marie Vignatiová

• poruchy v mezilidských vztazích