Praktická lékařka
Pražská 38b, Brno

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Je to ta nejlepsi a nejochotnejsi lekarka
Nikdy bych nemenila

Umístění: Praktická lékařka bronchitida

Otřesné arogantní jednání paní doktorky a její neochota mě přesvědčily přeregistrovat se k jinému lékaři.Na zelenou rýmu mi v zimě odmítla napsat Pamycon.Dceři neuměla vyplnit dokumenty, které dcerka potřebovala kvůli zahraniční cestě.Byla nepříjemná i na ni.Po osmidenním kašlání na sucho mi nyní nechtěla napsat antibiotika a řekla mi, ať se snažím ten kašel potlačovat, že je to psychosomatické a ať si koupím halls bonbony, neskutečné!!!! Já se dávila na sucho dnem i nocí, i v ordinaci, a přesto mi toto řekla.Je neochotná i napsat léky na tlak, když už Vám dochází a posílá Vás pryč. Je velmi nelidská a je špatný diagnostik. V kombinaci s arogancí, neochotou a kyselým obličejem je to doktorka k ničemu. Absolutně ji NIKOMU NEDOPORUČUJI !!!!!!!!

Moc nechápu slova o aroganci a neochotě. Ke všem členům naší rodiny se chovala vždy perfektně (asi 20let),ochotně až nadstandartně, hledala a prověřovala možnosti léčby, a nebyly to snadné diagnózy. Myslím, že je dobrá a vážíme si jí. Ovšem zástupy starým panem doktorem v době její nepřítomnosti nás také netěší, i když lepší, než kdyby bylo zavřeno a museli bychom vyhledávat lékaře někde jinde.

Vynikající paní doktorka,která je nejen odborník na svém místě,ale má k pacientům ui lidský přístup,velice děkuji osudu,že nás přijala za pacienty.Slobodová

Paní doktorka není dobrý diagnostik. Vadí mi, že zjišťuji, že si na mou pojišťovnu pravidelně píše úkony, které mi nikdy neprovedla. Vážně zvažuji změnu lékaře i za cenu dojíždění do jiné městské části.

Paní doktorku nedoporučuji, když jsem měla angínu poprosila jsem ji o léky pro těhotné (jelikož jsem byla ve druhem měsíci) a paní doktorka mi odpověděla, že bohužel toto jsou jediná antibiotika která mi předepíše a buď přežije plod a nebo ne.Když jsem chtěla předepsat léky na moji dlouholetou alergii, tak mi řekla že nemůže léky předepsat, že si musím na alergologii i když lék je dnes volně prodejný (rok zpět ještě nebyl).Podle mé zkušenosti s touto paní doktorkou jsem velice NESPOKOJENÁ ale protože je to pro mne nejbližší lékař (jsem časově vytížena prací a starostí o děti tudíž dojíždět kamkoliv do Brna je pro mne nereálné)jsem u ní stále ale zavolám si jen o recept který chci předepsat a to je vše.Neviděla jsem paní doktorku dva roky a podle výpisu z pojišťovny jsem u ní před měsícem byla.Dosti divné tedy....

Paní doktorka je milá a má lidský přístup k pacientům.Je perfektní po odborné stránce,dokáže na koleně a bez drahého vybavení jako mají v nemocnicích perfektně stanovit diagnozu a pomoci.Mám s ní v tomto ohledu osobní zkušenost a nikdy bych od ní neodešla jinam.Prefektní je i její tatínek,který ji občas zastupuje.Dnes se s takovou péčí a vstřícností nikde nesetkáte.

Paní doktorka je milá, hodná a ještě nikdy se mi nestalo, že by mi poradila špatně. Proto mne šokuje negativní komentář několika ostatních - měli by zkusit jiné praktiky. Ta arogance mi na ni vůbec nesedí.

je velice milá,schopná a nechápu záporné hodnocení.

Nedoporučuji! Je dost namyšlená. I napsaní recepru a doporučení do jiného zařízení jí dělá problémy (špatně napsané adresy a p.). Často ji zastupuje její otec, který však nemá přístup k údajům o pacientovi.