Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Vynikající psychiatrička, vstřícná, pozorná, vnímavá. Svou práci odvádí na vysoce profesionální úrovni. Jsem absolutně spokojený a neměnil bych. Vřele doporučuji!

Vstřícná, pragmatická a odborník na svém místě. Moc mě pomohla a stále pomáhá. Je to lékařka na svém místě. Velmi milá k pacientům. Jsem ráda, že jsem v její péči.

Já osobně již paní doktorku nenavštěvuji,ale co se týče péče byla nejlepší.Tenkrát když mi bylo nejhůř a myslela sem že ze všeho "zcvoknu" mi moc pomohla a to nejen předepsáním léků,ale zejména lidským přístupem.Ryšavá

Věnuje pacientům dostatek času a dokáže podpořit..

Paní doktorka je hodná, ochotná a ráda pomůže. Možná to "povídání o jiných věcech" souvisí s léčbou, člověk se u ní cítí celkem dobře. Nevím, někdo chce být litován, někdo ne. Každopádně lepší než mnozí psychologové.

Paní doktorka mluví především o svých problémech...moc Vám tedy nepomůže. To se spíš dozvíte co trápí jí a kde byla na dovolené.

Naprosto nespolehlivá,často nepřítomná bez omluvy a přeobjednání pacientů.Hovoří s pacientem zejména o sobě,předepisuje neskutečné množství léků. Měla jsem z ní pocit,že sama potřebuje pomoc psychiatra.Velmi náladová,nekonečné!!!čekání i přes objednání,našla jsem si jiného lékaře.

Paní doktorka je sice velmi příjemná a citlivá žena, ale mnohem více se vybavuje o věcech, které nesouvisí s léčbou. Na začátku se vás zeptá, jak vám je, ale když se o něčem rozpovídáte, chytne se tématu a skončíte klidně u kopání brambor(konkrétní případ).
Dlouhé čekání v čekárně (minimálně hodinu).
Paní doktorka bývá často nemocná (mi teda vždy volala, že se mám přeobjednat na jiný termín, ale to se často opakuje).

+ (jedno plus :) doporučila mne do denního stacionáře Horní Palata - bez ní bych se k tomu ani nedostala

Opět musím napsat, že jsem velmi, velmi rád, že mně osobně paní doktorka v celé své podstatě předsvědčuje o absolutní odborné kvalifikaci. Víte, mnohé většinou ženy si pletou psychiatra s manželským, či sexualním, ba i rodinném poradci.
Podle mně a také některých lékařů mám organický psychosyndrom, no a teď dámy stěžovatelky - víte co to je? Psychiatr rozhodně nemůže řešit vaši duši. O vaši duši bude jistě velmi dobře pečovat PSYCHOLOG ne psychiatr. Řada duševních poruch se dá řešit nejen léky, ale třeba rozborem situace atd.

Narozdíl od věčných stěžovatelek místního shromáždění se snad po vylytí mých zkušeností ve velmi velké způsobení spádových adres zlepší veškerá služba hodná tomuto serveru.

Paní doktorka Tomková Vás vždy velice skromě odhalí ve Vaších hříších... (Děkuji za všechno, MÁM VÁS RÁD) Jste nejlepší

Velmi dobrá, má toho moc a stále pracuje zodpovědně do úplného vyčerpání až si z toho musela vzít zdravotní dovolenou. Je v ordinaci od rána do večera jen aby vyslechla a pomohla tolika lidem. To se cení