Praktický lékař pro děti a dorost
Krškova 807, Praha

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Bohužel, také jednání paní doktorky neschvaluji. Chodím k ní se svými třemi syny. Jakmile se objeví nějaké komplikace, vždy se je snaží co nejjednodušším způsobem odbýt odbýt a zamluvit. Ockuje děti klidně i s rýmou, jen aby měla splněno podle plánu. Synovi nezjistila laringitidu, přestože se předchozí noc dusil. Nevěřila mi, další noc se dusil znovu. Naštěstí jsem ještě měla schované potřebné léky od bývalé doktorky, jinak bychom asi byli skončili v nemocnici. U druhého syna a mi odmítá udělat kontrolní výtěr po dobrání antibiotik, když 2/3 jeho třídy mají opakovaně spálovou anginu i po dobrani prvních antibiotik. Nechci jen, aby můj syn byl další bacilonosič. Jen mi při mém snažení házejí klacky pod nohy a prosazují svou "pravdu" - lékařka i sestra. Budu se velmi snažit najít svým synům nějakou lepší doktorku.

*****
Paní Doktorka má velmi neprofesionální přístup a vystupování k dětským pacientům. Každá návštěva zahrnuje nevhodné poznámky a urážlivé připomínky ( tedy pokud přijde pacient bez doprovodu rodičů ). O takzvaném poradenství co se týká nemocí se nedá mluvit, vždy jen předepíše zrovna aktuální medikaci a tím to končí. Její pasivní přístup mi způsobil zdravotní komplikace do konce života ( a to bez nadsázky ). Bohužel i člen mé rodiny je dosud registrován u paní doktorky a výsledky jsou stále otřesné. Pokud vám záleží na vašich dětech, vyhněte se ordinaci paní Schwarcové.

Dobrý den,musím se zastat maminek,které nejsou spokojeni s paní doktorkou,myslím že každý má právo na svůj názor a tak i já se připojuji se svým názorem.Paní doktorka je milá ale jen když se dobře vyspí :-( Chodila jsem k ní cca 7 let,pak už jsem se nerozmýlšela a našla jsem jinou paní doktorku,která se s touto nedá vůbec porovnat.Pokud šel k paní doktorce se synem manžel bylo vše v pořádku,pokud jsem šla já nikdy jsem nevěděla jak budu přijata.I když nemohu říci že vždy ale arogantní,nepříjemná bez úsměvu a pochopení :-( Proto nedoporučuji nezlobte se ale nemohu doporučit.

K paní doktorce sem s dcerou musela jít když byla naše paní doktorka na dovolené a to z důvodu vyplnění lékařského potvrzení na dceřinu brigádu. Sestřička byla docela příjemná, zeptala s nás jestli s sebou máme kartičku pojišťovny a očkovací průkaz, aby měli potřebné informace o neznámích pacientech. Vše jsme měli. Avšak jakmile sestřička předala dokumenty paní doktorce s vysvětlením co po ní chceme, paní Schwarzová ne jenomže nepozdravila, ale začala velice nepříjemně, až arogantně a hlasitě prohlašovat, že tohle nám podepsat nemůže, že to mají zakázané podle nějaké vyhlášky a že každá firma má mít svého doktora apd, jako bych byla úplně blbá že po ní vůbec něco takového žádám ( a to ješte za 300 korun poplatku za vyplnení). Nevěřícně sem na ní koukala jak si takový přístup vůbec může dovolit, navíc k lidem lidem co slušně přijdou se všemi věcmi, nehledě nato ze v období před naší návštěvou u paní doktorky i po ní, nám papír ochotně vyplnili. Ano dokázala bych pochopit že je paní doktorka velice svědomitá a nechce vyplnit něco co možná nesmí, i když všude jinde to normálně dělají ale ten její přístup mě velice naštval. Né vždy máme svůj den, ale tohle nebyl ani zdaleka důvod k takovémuto chování a vzhledem i k dalším špatným hodnocením to nebylo poprvé ani naposled. Rozhodně NEDOPORUČUJI!!

Paní doktorka je rázná žena, nicméně jsem s ní nadmíru spokojená. Vždy jsem se setkala s pochopením, trpělivostí a pečlivostí. Mám k ní absolutní důvěru. Sestřička je úžasná. Za mě doporučuji!

Chodím k paní lékařce už se třetím dítětem a to zhruba 18 a jsem opravdu spokojená jak lidským, tak i lékařským přístupem. Můžu jen a jen doporučit LuprichováL

je to skvělá doktorka. chodila jsem k ní já, muj bratr a ted i moje dcera.

Chodíme se synem k paní doktorce již přes 16 let a spokojenost maximální. Začínali jsme u ní po velmi špatné zkušenosti s jinou lékařkou, díky které syn na poslední chvíli skončil v nemocnici na operaci.
Vždycky nám vyšla vstříc, vždycky mě vyslechla a poradila.

dobrý den, chodím se synem k paní doktorce již 3 roky a jsem velmi spokojená. Jsem velice útlocitná matka a všechny moje seznamy otázek od narození do dnes s úsměvem odpověděla.Velice poradila s alergiemi. Prošli jsme očkováním, opět bezproblémově a se všema možnýma i nemožnýma informacema. Jako další plus je, že při každém zakašlání nedává antibiotika.Paní doktorka je velice příjemná a sestřičku jsem za celou dobu naviděla se mračit. Syn do ordinace chodí rád a beze strachu.

Já mohu paní doktorku Schwarzovou jen a jen doporučit. Chodím k ní se starším synem a teď i s dvojčátky a vždy mně dokáže dobře poradit. Mám k ní naprostou důvěru. Nikdy jsem se v ordinaci nesetkala s nadřazeným přístupem, jak jsem se dočetla v některých hodnoceních. Při každé návštěvě poradny mám spoustu otázek a vždy mi paní doktorka ochotně poradí. Musím ocenit i práci sestřičky, je vždy velmi ochotná a příjemná.