PhDr.Marie Rothbauerová-psychologie

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí
Poliklinika Zahradní Město
Jabloňová 2992/8, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Musím říci, že paní doktorka mě v mém akutním případě přijala velmi rychle a také mě rychle objednala. V emailové i telefonické komunikaci byla velmi milá. Také její webové stránky hodně vypovídají. Jsou pěkné a přehledné. Včera jsme spolu měly sezení a vše probíhalo naprosto v pohodě. Měla jsem pocit, jako kdybych byla u někoho, koho znám od mala. Dokonce jsme se i společně nasmály. :) Sezení mi bylo příjemné a jsem ráda, že jsem paní doktorku našla.

Jít k paní doktorce na sezení je jako jít se zeptat na radu svojí maminky. Na únavu, způsobenou depresí, mi poradila jít si zaběhat. Na neschopnost učení, způsobenou depresí, mi poradila, ať se učím ráno a ne večer. Kdybych potřebovala povzbuzení tohoto druhu, zeptám se raději Wikipedie Hrubě nedoporučuji...

PhDr. Marie Rothbauerová

Vážená paní/slečno,syndrom deprese má různou hloubku a různé příčiny vzniku.Dle toho se volí různé vhodné druhy terapie, přičemž pohybová terapie má zde své oprávnění,včetně i joggingu.Rovněž,co se týče mé odborné
kompetence,odkazuji na mé webové stránky,www.marie-rothbauerova.cz

PhDr.M.Rothbauerová

Chodil jsem k paní doktorce cca půl roku. Výhoda je, že je na pojištovnu takže nemusíte platit obvyklých 500+Kč jako u privátního psychologa. Ale nijak moc mi nepomohla.. Plácala "páté přes deváté", velmi obecné fráze , nikam mě nesměrovala, ani neuklidnila atp.... Ztráta času

PhDr. Marie Rothbauerová

Ne vždycky máme každý svůj den.....Nicméně ke zlepšení vlastního života a psychického stavu je v psychoterapii nutná spolupráce pacienta a jeho ochota něco změnit.Co se týče mé odborné kompetence odkazuji na své webové stránky www.marie-rothbauerová.cz.

Lepší tyhle lidi vůbec nenavštěvovat