Praktický lékař
Holásecká 31, Brno

Celá naše rodina je u paní doktorky Petrásové. Má příjemný smysl pro humor, vždy najde tu správnou myšlenku k potěšení. Její prohlídky jsou pečlivé, nic nepodceňuje. Za těch 10 let, co ji navštěvuji mohu říct, že bych neměnila ani za nic:-) Díky, paní doktorko!

K této doktorce nejdu, když nemusím a raději ji rovnou obejdu. Několikrát jsem u ní v čekárně v horečkách, při kašli a úporném smrkání, seděla hodinu a to je přitom minimální čekací lhůta, přitom přede mnou měla pouhé dva pacienty důchodového věku, se kterými se jen vybavuje. Vím to, protože se potom vybavuje potom i se mnou. Nepomůže vám, ani když přijdete o 15 minut dříve před otevírací dobou, protože už v té době jsou před vámi min. 2 jiní pacienti, sama doktorka si přijde až 10 minut po otevírací době a ordinaci otevře s dvacetiminutovým zpožděním. Léčba není nijak účinná, zabere jen to, že se naštvu a jdu rovnou za specialistou. Za všechno vybírá vysoké poplatky a celé je to u ní na dlouho a úroveň tomu neodpovídá.
Tuto doktorku z celého srdce nedoporučuji!!

Změří tlak předpíše léky a vybere poplatek.Spousty vyšetření či doplnkové lečby neumí a nebo nemůže vykonávat a tak nasledují nekonečné cesty s doporučením k jiným lékařům.Trochu mě připomíná lékaře z vojny.Léčil vše hypermangánem a kristýrem.

MUDr.Petrásová je velmi zodpovědná lékařka, vstřícná, věcná, vnímavá a velmi dobře určuje diagnozu.

Velice profesionální přístup, nic nepodcenuje, nikdy jsem u ni neměla s ničím problém ať jde o přístup k pacientům nebo léčení. Prostě nejlepší

Paní doktoka je velmi příjemná, chýtrá, zkušená a hlavně dělá svoji práci postivě.

Jsem pacientkou paní doktorky již 20 roků a postupně jsem k ní přivedla celou rodinu a další známé, poněvadž po předchozích zkušenostech jsem ocenila její zodpovědný přístup k pacientům. Je výborný diagnostik, což se několikrát prověřilo při následných odborných vyšetřeních na které mne s mými potížemi poslala. I když moji rodiče u ní nejsou registrováni, nikdy nedomítne pomoci v době jejich návštěvy u mne. Její ochota a zodpovědnost mohou být jen příkladem.

K paní doktorce jsem se přihlásil na doporučení svých spolupracovníků před šestnácti lety. Od té doby jsem velice spokojený a mám jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy se snaží vidět před sebou celého člověka a pomoci i vlídným slovem a radou. Musím ji chválit za její profesionální, zároveň lidský a pečlivý přístup. Vím o čem mluvím, protože mi před devíti lety odhalila chorobu v ranném stádiu a s nepříliš průkaznými příznaky a poslala mě na další vyšetření. Následovala pak delší, ale úspěšná léčba u specialisty. Díky včasné a správné diagnóze paní doktorky jsem dnes pacient, který se svou chorobou může vykonávat svoje zaměstnání a věnovat se všemu, co mám rád. Za to jsem jí velice vděčný.
Děkuji Vám paní doktorko. Vaši péči rád každému doporučuji.
Chci také pochválit její sestřičku. S paní doktorkou tvoří sehraný tým a je nejen milá, ale také praktická a profesionální.

Paní doktorku jsem poznala v r.2001. Od té doby k ní chodím a ráda. Má přehled o odborných trendech,umí podepřít i lidsky,citlivě.Nechápu,kde bere neustále dobrou náladu.To mě vždycky pozitivně "nakopne".Ocenila jsem to hlavně při problémech se žílami, únavou při dlouhodobém nevyspání u dětí, problémy s migrénami.Má velké zkušenosti a lidský přístup.Více takových!Díky,paní doktorko!

Po přečtení obou záporných hodnocení jsem se rozpálila do běla, takže nelze nezareagovat. Nebýt pohotovosti a profesionality paní doktorky, tak už nejsem mezi živými. Ano, je to tak. Zachránila mi život. A to při tom příznaky mé choroby vůbec nebyly typické. Takže klobouk dolů a velikánský dík.
Jsem pacientkou paní doktorky převelice dlouho. Nebydlím v Tuřanech, ale rozhodně mi stojí za to k ní jezdit.
Co se týká stížnosti paní Pavly, já to naopak považuji za spravedlnost a profesionalitu. Jak by se vám líbilo, kdybyste byla řádně objednaná ke své doktorce, ke které by se vnucovala jiná osoba mimo pořadí s tím, že si jde jen pro recept a to není vyloučeno, že by se takových dobráků nenašlo víc. Takže váš časový termín by byl v nenávratnu. Děsná představa, že? Že se vám věnoval její manžel, což se děje jen velmi vyjímečně, když sestřička má volno, to buďte ráda. Také si vás vůbec nikdo nemusel všimnout.A že vám nechtěla vydat recept jen přes dveře, to se nedivte, přeci vašeho manžela nezná, takže se musela aspoň s vámi dohovořit a to bez osobního kontaktu dost dobře nejde.
Problém této webové stránky je, že o ní pacienti jednak neví a když jsou spokojení, tak se tím nikde neprezentují.
Takže paní doktorko, vzkazuji ústy klasika: " Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem."
Já vám za všechny spokojené pacienty vyjadřuji obdiv a neskonalý dík.