Adresa

Tererova 1355, Praha
Ordinace klinického psychologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
V
Ověřeny pacient

V péči paní doktorky jsem s několika pauzami přes 20 let. Její zásluhou se dnes v životě cítím velmi šťastná, díky jejímu provázení jsem se zbavila těžkých depresí.... Vynikající a skvělé!!!!!


J
Ověřeny pacient

Majka nám na našem školení emoční inteligence opravdu otevřela oči a ukázala nám, že neexistuje člověk bez emocí a že ne všichni lidé, kteří vyhledávají psychology jsou blázni.
Za dva dny s ní strávenými jsem načerpal tolika informací o ovládání emocí, sebereflexe, fungování vztahů, kompromisů, konfliktů, o správné výchově dětí a mnoho dalšího, že z toho budu čerpat celý život.
Vzhledem k tomu, že jsem šel na kurz s tím, že to mám v hlavě srovnané, že mám ve všem jasno a že se asi nic nového nedozvím, mě toto školení příjemně překvapilo a předčilo mé očekávání. Nyní cítím, že povýšilo moje EQ o vyšší level a já se tak budu na svět koukat i z jiného úhlu pohledu.
Troufám si říci, že je paní doktorka jediný psycholog, ke kterému bych docházel i přesto, že žádné problémy nemám. Prostě si s ní popovídat jen tak.
Jak tu již zaznělo - je prostě skvělá. :)
Honza.T.ml.


Kdo tuto báječnou doktorku a velmi empatickou rádkyni navštívil, jistě ví. Znám ji již od narození. :)


Opravdu člověk na svém místě, velmi odborně a rychle dokáže poznat nitro člověka a příčinu problému, v klidu a těmi správnými slovními spojeními tyto vyhodnotit a nastínit možnosti řešení, popř. i kontakty na další odborníky, jsou li potřeba. Konzultace vždy probíhá sice na odborné, ale více méně přátelské rovině. Rozhodně doporučuji, po návštěvě jsem vždy velmi pozitivně do budoucna motivován, i když je zřejmé, že na sobě musí člověk pracovat zejména sám.


Je prostě skvělá!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti