Praktický lékař pro děti a dorost
Socháňova 25/1221, Praha

Chodíme k paní doktorce s oběma dětmi od narození. Jejího názoru si opravdu velice vážím a k jinému pediatrovi bych šla velice nerada. Také nemám problém přijít druhý den znovu, než aby se zbytečně nasazovala antibiotika, což je na pohotovosti v Motole zcela běžná praxe...bohužel.
Paní doktorko díky!!!!!

Paní doktorka je naprosto skvělá.Vždy ochotně poradí,doporučí a nahraje si na vševědoucí.Tím chci říci že když si není jistá na 100%,pošle na vyšetření.Zatím tedy měla ve všech případech pravdu.Codíme k ní se dvěma dětmi od narození a rozhodně vždy poradila dobře a na děti byla vždy milá.Ostatně i na mě budí dojem sice rázné ale dobré doktorky.Co považuji za velice důležité je to,že vždy pečlivě zvažuje nasazení antibiotik.Mě nevadí přijít druhý den znovu aby se mohla rozhodnout jestli je nasadit či zvolit jinou léčbu.Naše děti měli atibiotika tak jedině s pohotovosti z Motola,kde to moc neřeší a ani se nepokusí udělat základní vyšetření jestli je antibiotik zapotřebí.

Vyborna pani doktorka. Prijemna, moc dobre to umi s malymi detmi, zbytecne nepredepisuje antibiotika. Odbornik i na homeopatii. Sestra je na prvni phled trosku drsnejsi,ale jinak je taky v pohode a odber krve v nasem pripade probehl uplne v poradku.

Skvělá paní doktorka.

Paní doktorka je dobrý odborník, vstřícná, je vidět, že má rádá malá miminka a hezky se jim věnuje.
Jediným slabým článkem ordinace je sestra, která neumí odebrat krev.

Zenska se srdcem

Můj názor na paní doktorku je takový, že pokud se jedná jen o běžné onemocnění typu, rýma, viróza atd, tak tam je snad užitečná, pokud se jedná o vážnější a měla by jednat, tak většinou nejedná. Moc si věří a podceňuje nemoci. K ní už nikdy.

nej

Paní doktorka zbytečně nenasazuje antibiotika a nepřecpává děti léky.Chodíme k ní opravdu rády.

K paní doktorce jsem chodila od mala i se svýma sestrama,a jsem moc ráda,že převzala do péče i mojí dceru,protože opravdu ví o čem mluví!!!